Opinie o Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$ w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Podmioty kadr, płac, świadczeń i szkoleń na rzecz pracowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$ w Wrocław

Wypłacają dodatkowe nagrody w Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$?

P. Nowy wpis

Nie, nie mowy o czymś takim

Cezary

Czy dobrze się pracuje w firmie? Pytam ponieważ bardzo rzadko piszecie i trudno dowiedzieć się czegoś więcej.

@Cezary Nowy wpis
@Cezary

W tej firmie pracuje się dosyć ciężko. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, na pewno można się sporo nauczyć jak to w biurze rachunkowym, jednak trzeba mieć stalowe nerwy.

Pati Nowy wpis

Jak przedstawia się sytuacja z pracą w biurze? Czy potrzebujecie kogoś do pracy?

Karolina Pogotowie Kadrowe

Szanowni Państwo. Miałam dziś niebywałą "przyjemność" bezpośredniego spotkania z właścicielką biura Centuś. Jako. że prowadzę firmę, która bazuje na współpracy z biurami rachunkowymi (obsługa kadrowa i płacowa firm) postanowiłam przedstawić Pani B. ofertę współpracy. Gdy zostałam zaprowadzona przed jej oblicze, nie zdążywszy nawet zdania wydusić z czym przyszłam - usłyszałam: PROSZĘ WYJŚĆ! Taka była odpowiedź na moje Dzień Dobry:) Oczywiście po takiej autoprentacji nawet za doplatą nie podjęłąbym współpracy z tą Panią, Zdziwienie mnie bierze tylko, jak osoba z tak niskim poziomem kultury może prowadzić własne biuro i do tego mieć jakichkolwiek klientów. Sądząc po pozostałych komentarzach jest to standard zachowania właścicielki. Dla osób mających dla siebie szacunek i chcących cieszyć się dobrym samopoczuciem - zdecydowanie odradzam wizytę w Centusiu. Zbyt wrażliwi na ludzkie chamstwo mogą ją odchorować.

świadek zdarzenia - pracownik
@Karolina Pogotowie Kadrowe

SZKODA TYLKO, ŻE LUDZIE PISZĄC TAKIE RZECZY MIJAJĄ SIĘ ZAWSZE MOCNO Z PRAWDĄ. Pani nie tylko zdążyła wydusić z siebie więcej niż jedno zdanie. Po zorientowaniu się, że jest to kolejny handlowiec dwa razy zostało pani podziękowane, po czym dopiero jak się nie mógł wyłączyć jej słowotok została poproszona o opuszczenie biura. Prawda jest taka, że handlowcy wszelkiej maści co chwilę przychodzą lub dzwonią i dla takich osób musiała by zostać zatrudniona osoba do obsługi jeśli człowiek nie byłby asertywny. Mamy takie obłożenie pracą i kolejne firmy czekające w kolejce na miejsce, że właścicielka pracuje nie tylko na równo, ale więcej niż pracownicy. Czy biuro jest dobre najlepiej się pytać klientów, rzadko przyjmujemy firmy "z ulicy" najczęściej przychodzą osoby z polecenia od aktualnych klientów. A na zakończenie chciałbym dodać, że firma która zamieściła powyższy wpis nie potrafi się pogodzić z porażką nie zawartego kontraktu. Świadczy o tym powyższy wpis i telefon od szefa tej pani w późniejszym terminie w którym zwymyślał Panią Małgorzatę - słów nie przytoczę... Czy tak się kontrakty zawiera?

nik srik
@Karolina Pogotowie Kadrowe

akwizytorom i domokrążcom dziękuję

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Marzanna małecka

Nieporozumienie, a szkoda

Anka

Byłam zadowolona.Pozdrawiam Ania Rogowska

Współpracownik

Współpraca z Panią Małgorzatą Balą nie należy do najłatwiejszych. Uważa się za super extra babkę, która twardo swoi na ziemi, jest naj naj naj....... ale ta arogancja nie pozwala czasami na dyskusje i wysłuchanie innych osób. Za dużo prywatnych spraw w biurze i problemów właścicielki przenoszonych do pracy. Toksycznie

K

Nie zarobi się tu tyle niestety. Właścicielka wszystko zgarnia dla siebie, zatrudnia młode dziewczyny za najniższą pensje albo za darmo na półroczny staż! Byłam świadkiem jak jedna popłakała się w miejscu pracy.Nie polecam, są lepsze miejsca !!!

ciekawy

czy ktoś akutalną opinią moze sie podzielić? jak wygląda zatrudnienie w tym biurze? jakie zarobiki i atmosfera panuje

Lady

Może nie chcą drażnić walenia (czyt. wieloryba, kaszalota)

Lady

Wyzysk i nic więcej - omijajcie z daleka

Lukoi

Teraz jest nawet sporo zajęć a zastanawiam się czy bruro p. Małgorzaty Bali jest pod którymś z adresów to w takim razie dlaczego n Co więcej brakuje diagnozy. Każdy z nas zastanawia się w jaki sposób walczyć z żoną, sąsiadem, rodziną. Jeżęli pani chce pomogę organizując pojazd sastępczy. Oczywiście w duchu sportowej rywalizac

superksiegi

Zapraszamy do współpracy z naszym wykwalifikowanym zespołem w zakresie księgowości. Zajmujemy się od najmniejszych do największych przedsiębiorstw. Nasze biuro wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, dzięki któremu może zagwarantować pełną ochronę danych księgowych i kadrowych. Wyniki pracy Biura prezentowane są dla klientów w przystępny sposób 24 godziny na dobę przez cały tydzień OnLine. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura: www.superksiegi.pl (usunięte przez administratora)

Małgorzata Bala

ć się na stronie konkurencji i zapisać jakieś bzdurne komentarze tylko dlatego, że mogę to zrobić.Ja wole robić swoje, a obowiązków i zadowolonych klientów mam dużo. Za to z prawdziwym zainteresowaniem przesyłam linka moim pracownikom, tym, którzy pracują jak należy oraz Klientom. Może dopiszą coś od siebie...

Małgorzata Bala

Kochani! Dziękuje Wam, za te cenne uwagi. Dopiero teraz zorientowałam się, że jest takie miejsce w sieci, w którym mogę odnaleźć tyle ciepłych słów na swój temat. Bardzo dziękuję. Szkoda tylko, że nie macie dość odwagi aby się podpisać pod swoją subiektywną opinią imieniem i nazwiskiem. Cieszę się, że jak na 10 lat prowadzenia działalności trafiłam tylko na tych kilku niezadowolonych Klientów czy współpracowników. Widzę też zadowolonego Klienta*, pozdrawiam i dziękuję, choć pojęcia nie mam Kim jest :) jest to dla mnie prawdziwym ukoronowaniem moich codziennych trudów. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu służę wiernie swoją pomocą. Pozdrawiam. Samo to, że ludzie czytują takie portale, na których pisze się tylko to co złe, nie próbując nawet ocenić obiektywnie tego co dobre, świadczy jedynie o plotkarskiej ich naturze. Polecam Tym żądnym sensacji czytelnikom Pudelka, tamtejsze treści mają nieco wyższy poziom niż te zamieszczane tutaj, lecz może wniosą jakieś światełko do smutnego życia niezadowolonych i nie okażą się zbyt trudne do analizy. Większość z moich Stałych Dobrych Klientów ma z tego ubaw, po pachy - a Tych z Państwa, którzy są zaintrygowani - zapraszam, może warto spróbować jakie jest to złe i może wcale złym się nie okazać - Sprawdźcie nas w praniu :). Każdy ma prawo do własnego zdania, tak jak i do własnego pomysłu na biznes, ale czy jest to warte oceny? Ja uważam, że mam w ofercie coś, co jednemu Klientowi wyda się nieprofesjonalne, bo nie sztuczne, nie sformalizowane, a innemu Klientowi pozwoli na to by poczuć się swobodnie, porozmawiać o tym, co może wydawać się trudne acz istotne. Prowadzę biuro od tylu lat, więc już sam ten fakt wskazuje na to, że gdyby faktycznie nie było w nim czegoś wartościowego, pomocnego, potrzebnego, innego wręcz - to już dawno musiałabym zrezygnować, choćby ze względu na konkurencję "na poziomie" a jednak działam. Nie posunę się też do tego, żeby w rewanżu, za te wszystkie miłe słowa, zalogowa

A.

Ja się nie zgadzam z opiniami. Zespół tworzony na czele z właścicielką żyje w przyjaznej relacji, wszyscy sobie pomagają i wymieniają obowiązkami. Atutem tego miejsca pracy jest to, iż wszelkie problemy rozwiązywane są wspólnie przez co można się wiele nauczyć.

on1975

nieporozumienie!!!!!

kasia
@on1975

dlaczego/

potwierdzam wszystkie negatywne opinie - sama to przeżyłam i chciałabym zapomnieć [usunięte przez moderatora]

NikiLauda

Właścicielka z ego rozbuchanym do niebotycznych rozmiarów - nie wiadomo dlaczego - bo ani to profesjonalistka ani uprzejma. Traktuje klienta jako zło konieczne - a poziom komunikacji jak w PRL - u. Co do księgowości to pozostawiam bez komentarza. Więc jeżeli lubisz się męczyć, być obrażanym i narażonym na chore docinki i komentarze właścicielki, zgadywać o co chodzi i nigdy nie być pewnym za co Pani właściciel policzy sobie a za co nie na fakturze - to to biuro jest dla Ciebie. Ja nie polecam.

klient (bez gwiazdki)

klient* - 2012-03-07 22:47:20 ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy, P. [usunięte przez moderatora]zawsze chętna do pomocy, i porady, w razie problemów wiem gdzie sie mam zgłaszać. nigdy nie wyszedlem od niej bez rozwiązania problemów, na kazdej płaszczyznie sie sprawdza. klimat miły, nie mam zastrzeżen.Autoreklama????

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$ - Wrocław

Małgorzata Bala Biuro Rachunkowe Centu$
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Rogowska 136 lok. 10
    54-440 Wrocław