Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.

Opinie o Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.

poz

polecam.

andrzej

sranie w banie , pracuje od kilku miesięcy , jak dla mnie oki.

400V

firma warta polecenia współpracuje już kilka lat i jest ok

patrycja

Trafiłam tutaj przez przypadek , zazwyczaj jest tak , że piszą tutaj ludzie którym jest zawsze w życiu źle , gdziekolwiek by nie byli. Z czystą śmiałością mogę polecić Elektro-Klim , atmosfera bdb //każdy robi swoje , jeżeli chodzi o $$$ to zdecydowanie na odpowiednim poziomie. Innymi słowy : JEST ok

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Elektro-Klim Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
xxxxx

Pracuje od 9 lat......tak....9 lat. Nie bez powodu tyle lat u jednego pracodawcy ! Nie zawsze jest różowo , roboty sporo ale....nigdy nie dostałem pensji z jakimkolwiek opóźnieniem, zawsze kasa na czas. Żadnych przestojów w pracy czy przymusowych urlopów z powodu braku inwestycji. Stawki rynkowe. Ciekawe premie. Młoda i ambitna kadra kierownicza. Lubię to :)

Waldek
@xxxxx

Młoda ambitna kadra kierownicza lubie to. No nie ale pojechałeś. Mnie naprzykład zależy na dobrych zarobkach, a nie czy mój kierownik jest młody i ambitnt, ale koles pojechałeś.

Mateusz

Zatrudniłem się tam 2 miesiące temu na stanowisko elektryka, jak na razie wszystko ok.... tak jak się umówiliśmy.

morgi

Widze, że pojawiło się ostatnio sporo pozytywnych wpisów i to trzy w przeciągu jakiegoś tygodnia, aż wygląda to podejrzanie. Jednak zaufam i chyba sam postaram się tutaj o zatrudnienie. Jakby ktoś mógł napisac w jaki sposób najlepiej tu składać aplikację to byłbym bardzo wdzięczny, najlepiej napiszcie jak to było w Waszym przypadku.

Ja pracuje i nic do nich nie mam... ogólnie normalna elektryka na obiektach przemysłowych.

rys

Pracowalem tam 5 lat firma ok. Zmienilem bo wyjechalem z rodzina do uk. SUPER FIFMA POLECAM!!!!!!!

meduza

Nie wiem jak wy , Ja tam pracuje od 2 lat i generalnie polecam ... normalna atmosfera , rynkowe zarobki ... no i atmosfera jest ok. Ja Polecam

bully

@Robot, może napisz na forum jasno o co chodzi, to Ci ktoś odpisze, a nie podałes maila i czekasz na nie wiem co, chociaz podłabys temat sprawy, to rozmowa byłaby inna. Tak to się możesz nie doczekać w ogóle na jakąkolwiek odpowiedź, bo forum jest anonimowe, a maila traca anonimowość. Pozdrawiam serdecznie.

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k. - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.