Opinie o Elektro-Klim Sp. z o.o.

Robert

Miałem przyjemność współpracować z ta firma na budowie w Kolbaskowie. Bardzo wporzadku ludzie tam pracują począwszy od kierownictwa a na robotnikach kończąc. Bardzo szybko usuwali kolizje które nam przeszkadzały w wykonaniu naszej pracy, nawet urzeczywistnić nam narzędzia kiedy nasze okazały się nie odpowiednie. Wielkie podziękowania dla firmy.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Mateuszpiszesz, że pracujesz na dziale prefabrykacji. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Co doradziłbyś osobom, które zastanawiają się nad pracą właśnie w tym dziale Elektro-Klim Sp. z o.o.?

Mateusz

pracuje od 3 miesiecy na dziale prefabrykacji , jest ok , Tomek z Jarkiem ogarniają temat

Kuba

Zaczynam tam prace od Poniedzialku najprawdopodobniej :) Zobaczym jak bedzie. moze ktos tylko napisac jak pracuja czy od Pn do Pt i po ile godzin ?

beejess

szarpie u nich od 8 miesięcy , siano na czas , wcześniej pracowałem u konkurencji , odszedłem i nie zaluje

Zbychu

Pracuję, we firmie 5 lat, jest ok

Aciu

Pracowałem tam rok czasu firma ogólnie spoko i ludzie też .Mały czyli szef tej firmy ogólnie spoko koleś ja akurat nie dałem się mu czarować bo trochę znam już różnych szefów ale nie należy do najgorszych .Pieniądze zawsze w terminie wypłacane i co do tego nie mam uwag po prostu facet ma łeb do prowadzenia firmy i tyle . Ogólnie jak ktoś kocha wyrabiać się w Polsce to polecam tą firmę . A teraz to co mi się nie podobało jako elektrykowi po technikum uprawnieniami E i D z pomiarami i doświadczeniem ponad 10 lat , a więc 14 zł na godzinę to śmiech na sali w delegacji pomocnicy mieli 12 , 13 zł ludzie bez szkoły i dyplomu . Jeszcze była kwestia takiej rzeczy jeśli było się przydupasem brygadzisty i nie ważne czy byłeś elektrykiem czy nie miałeś więcej na godzinę .I ta kwestia najbardziej mnie denerwowała dlatego odszedłem .A zus-y oczywiście od najniższej nadgodziny po tej samej stawce i za soboty również ta sama stawka . Lubisz robić po 250 godzin w miesiącu i nie mieć nawet 4000 zł to polecam .

arek
użytkownik zarejestrowany

Jezeli masz doswiadczenie to podejrzewam, ze beda z Toba inaczej rozmawiali, poza tym mozesz tez zawsze negocjowac warunki finansowe bo wiedz z zarowno teoretyczna i praktyczna jaka posiadasz cie do tego uprawnia

AR33

Wniosek z tego prosty - nie podpadać szefowi A tak zupełnie poważnie, to uważam że Właściciel firmy wykazuje się naprawdę dużą cierpliwością jeśli chodzi o swoich pracowników, bo po nie których numerach aż dziw że nikt nie wyleciał z hukiem. Ale to już rozmowa no odrębny temat i na pewno nie tutaj. Bart, jeśli chcesz pracować i nie boisz się wyzwań to startuj śmiało, warunki pracy i wynagrodzenie jest z cała pewnością ponad przeciętną. Ja polecam.

AR33

Arek, wierz mi mam doświadczenie i to całkiem spore To co napisałem wcześniej na temat firmy podtrzymuję, a co do wpisu " Wichu " pozostawię bez komentarza, za dużo lukru może zemdlić

Wichu

Firma spoko. Atmosfera zajebista lepiej nie miałem. Nawet jak coś spiepszysz lub zniszczysz szef ze swojego doklada i powtarza nic się nie stało. Bardzo często dziekuje nam za dobrze wykonana pracę, nawet dwa razy w miesiącu przy wyplacie.. Przemek (szef)spoko nie zapłaci sobie a zapłaci pracownikowi. Często jest tak, że szef pyta nas o problemy rodzinne rozmawia z nami wspomaga dobrym słowem, pomaga w zakretach życiowych. Potrafi odwiedzic w domu podczas choroby lub problemów, załatwi miejsce w szpitalu itp. Przemek organizuje dwa razy do roku imprezę cale rodziny(jedziemy autokarami) jedzenie animatorzy dla dzieci i alkoholu ile kto chce, nie za nasze tylko za swoje aby nam podziekować za ciężką pracę. Wybudował nowa siedzibę dla nas aby było nam lepiej, nie słyszałem aby ktos dostał pod stołem lub był oszukany na nadgodziny Przemek nie pozwoli na takie rzeczy.

SAMS

nie polecam !!!

@SAMS 16.08.2016, 08:17
nie polecam !!!

SAMS , a cóż takiego się stało że nie polecasz? Pracuję w tej firmie od roku i muszę powiedzieć że jest to firma ponadprzeciętną rynkową, zarówno jeśli chodzi o warunki pracy jak i wynagrodzenie.

Anka

Pracuje w administracji EK , jak dla mnie ok.

Anka

Pracuje w administracji , jak dla mnie ok.

Marek
użytkownik zarejestrowany

Bo zarobki są akurat bardzo ważną rzeczą, nie można mówić i odwracać kota ogonem że nie, bo w ramach hobby nikt do pracy jednak nie chodzi, prawda to? :)

bomba

@piernik To ty sie spinasz !!!ja tylko pytam gdzie negatywne wypowiedzi ludz (usuniete)????? tylko dlaczego???? podobno jest super???jak jest ok!! to i trafi sie negatyw a tu???? jest ok?

piernik
użytkownik zarejestrowany

@bomba rozumiem ze to ironia? bardzo rózne opinie się zdarzają nie wiadomo w co wierzyć... wiadomo ze w budowlance praca jest długa (10-12 h) i ciężka, ten pracodawca podobno daje takie warunki jak większość na rynku więc nie wiem o co spina

bomba

Ale tu czysto same pozytywy super firma......

adam

pracuje od 5 miesięcy , na razie jest oki , typowa elektryczna budowlanka , spoko wiara.

Franek

u mnie to samo , jest oki

poz

polecam.

andrzej

sranie w banie , pracuje od kilku miesięcy , jak dla mnie oki.

400V

firma warta polecenia współpracuje już kilka lat i jest ok

patrycja

Trafiłam tutaj przez przypadek , zazwyczaj jest tak , że piszą tutaj ludzie którym jest zawsze w życiu źle , gdziekolwiek by nie byli. Z czystą śmiałością mogę polecić Elektro-Klim , atmosfera bdb //każdy robi swoje , jeżeli chodzi o $$$ to zdecydowanie na odpowiednim poziomie. Innymi słowy : JEST ok

xxxxx

Pracuje od 9 lat......tak....9 lat. Nie bez powodu tyle lat u jednego pracodawcy ! Nie zawsze jest różowo , roboty sporo ale....nigdy nie dostałem pensji z jakimkolwiek opóźnieniem, zawsze kasa na czas. Żadnych przestojów w pracy czy przymusowych urlopów z powodu braku inwestycji. Stawki rynkowe. Ciekawe premie. Młoda i ambitna kadra kierownicza. Lubię to :)

Waldek
@xxxxx 10.10.2015, 09:50

Młoda ambitna kadra kierownicza lubie to. No nie ale pojechałeś. Mnie naprzykład zależy na dobrych zarobkach, a nie czy mój kierownik jest młody i ambitnt, ale koles pojechałeś.

Mateusz

Zatrudniłem się tam 2 miesiące temu na stanowisko elektryka, jak na razie wszystko ok.... tak jak się umówiliśmy.

morgi
użytkownik zarejestrowany

Widze, że pojawiło się ostatnio sporo pozytywnych wpisów i to trzy w przeciągu jakiegoś tygodnia, aż wygląda to podejrzanie. Jednak zaufam i chyba sam postaram się tutaj o zatrudnienie. Jakby ktoś mógł napisac w jaki sposób najlepiej tu składać aplikację to byłbym bardzo wdzięczny, najlepiej napiszcie jak to było w Waszym przypadku.

Andrzej

Ja pracuje i nic do nich nie mam... ogólnie normalna elektryka na obiektach przemysłowych.

rys

Pracowalem tam 5 lat firma ok. Zmienilem bo wyjechalem z rodzina do uk. SUPER FIFMA POLECAM!!!!!!!

meduza

Nie wiem jak wy , Ja tam pracuje od 2 lat i generalnie polecam ... normalna atmosfera , rynkowe zarobki ... no i atmosfera jest ok. Ja Polecam

bully
użytkownik zarejestrowany

@Robot, może napisz na forum jasno o co chodzi, to Ci ktoś odpisze, a nie podałes maila i czekasz na nie wiem co, chociaz podłabys temat sprawy, to rozmowa byłaby inna. Tak to się możesz nie doczekać w ogóle na jakąkolwiek odpowiedź, bo forum jest anonimowe, a maila traca anonimowość. Pozdrawiam serdecznie.

adamw

Pracuję w firmie Elektro - klim i jak czytam te bzdury od tych tchórzy którzy się chowają za ukrytym Nickiem i laptopem to bije brawo że stary ich zwolnił i wyrzucił za drzwi bo to banda ciot i nieudaczników . Drogie cioty wstaję o 4,30 bo mam daleko do Poznania staram się nie spóźniać bo wiem jak trudno jest o dobra robotę a procowałem u różnych i do każdego można się coś doczepić ale w EK czuje się bezpieczny bo mam robotę zawsze czy lato czy zima i co najważniejsze pieniądze zawsze na czas a jest to ważne bo mam 2 dzieci. Drogie cioty obrażacie faceta bo mu zazdrościcie i zwyczajnie nazywacie go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo wam w życiu się nie udało i pewnie nie udało bo poza zrzędzeniem nic nie potraficie a po stracie roboty w EK pracujecie pewnie w drogówce na myciu znaków albo w ochronię. Drogie cioty jeśli chodzi o płacę zawszę mogłoby być lepiej ale mam płacone wszystko nawet nadgodziny i premie wiec jak czytam wasze bzdury mogę być pewny że żal dupsko ściska bo pewnie wywalił was za jume albo ściemę wrodzoną . Drogie cioty postarajcie się od unii o wsparcie umysłowe może dołożą wam parę szarych komórek co pozwoli wam się odnaleź na obecnym rynku

buka1
@adamw 26.04.2015, 20:43

a na płacę powyżej 3100 netto można liczyć czy raczej nie?

Może_tu będę_pracował
@adamw 26.04.2015, 20:43

Kolego, przyjacielu dlaczego rzucasz wyzwiskami? Będąc na miejscu Twojego szefa za tak obraźliwe zwroty w miejscu bądź co bądź publicznym, wylałbym Cię z pracy abyś nauczył się szacunku nie tylko do swojego Szefa ale i do innych, nie koniecznie znanych Ci osób.

nie polecam

Zostaw opinię o Elektro-Klim Sp. z o.o. - Kostrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Klim Sp. z o.o.