Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.

Opinie o Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.

MAREK

Witam, Czy wie ktoś może z kim się kontaktować w firmie Elektro - Klim w sprawie podjęcia współpracy jako podwykonawca?

MAREK

Witam, Czy wie ktoś może z kim się kontaktować w firmie Electro-Klim żeby nawiązać współprace jako podwykonawca?

Błażej

Pracowalem w EK 2 lata na budowie. Kasa sie zgadzala i byla na czas. Delegacje wyplacane nadgodziny tez. Jedyne co mi nie pasowało to delegacje dlatego zmieniłem prace.

Błażej

Jezeli chodzi o stanowisko kierownicze na budowie to placą podstawe i delegacje tak samo jak w innych firmach. Wyplata to jak sie kto dogada. Jezeli chodzi o kase to nie narzekałem. Jak delegacja komus nie przeszkadza robota jak kazda inna.

Tomasz M.

Jakie są benefity pracy w elektroklim? Czy są jakieś owocowe czwartki, karta multisport, możliwość zabierania psa do pracy, krótszy dzień pracy w piątki?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Elektro-Klim Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Chce się zatrudnić na stanowisko inżyniera budowy. Dajcie znać czy warto iść do tej firmy, bo krążą różne opinie?

Mati

Jak wygląda współpraca firmy z podwykonawcami?

Michal
@Mati

Nie wiem jak teraz, kilka lat do tyłu było miło a później zapomnieli płacić, nakładane kary z kapelusza itp.

Sebastian
@Michal

Byłeś podwykonawcą czy na etacie u nich? Możesz coś więcej napisać, jak się układał współpraca i co za problemy się pojawiły z kasą? Za co te kary się zastanawiam?

Jak długo trwa proces awansu w Elektro-Klim Sp. z o.o.?

Olga

Hmm.. faktycznie nie ma co liczyć na awans w firmie? Wspomniałeś, że awansować mogą tylko nielicznie więc chyba jakaś szansa jednak jest? :D Może są jakieś specjalne kryteria, które trzeba spełnić a poprzeczka jest po prostu wysoko postawiona?

XXX
@Olga

Nie czytaj i nie bierz do Siebie opinii ludzi którzy w tej firmie po prostu nie dali sobie rady. Kompletne bzdury piszą. Pracowałem i wiem, że cieżką pracą można zajść bardzo daleko. Są do tego ogromne możliwości. Firma niesamowicie się rozwinęła przez ostatnie lata.

Witam, Proszę o odpowiedź osoby, które pracują w firmie. Mm pytanie, jakie jest podejście szefostwa do pracownika,który czasami niespodziewanie musi wziąść wolne, dzień urlopu itd. Sam wychowuje dziecko i wiadomo jak to z dziećmi. Zdarza się,że z dnia na dzień trzeba zostać z dzieckiem w domu. Jak szef czy szefowa podchodzi do takich sytuacji? Pozdrawiam

Olga

Hej, może ktoś jeszcze wypowie się o pracy w Elektro-Klimie? :) Chodzi mi o jakąś aktualną opinię :D Jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia? Na jaką stawkę można liczyć? Czy coś w kwestii awansu się zmieniło?

Kacper

Jak wygląda współpraca z podwykonawcami?

Norbert

Taki spokój na forum to możemy mieć miejsce tylko jak ludzie są zadowoleni z pracy?

Xxl

Witam a pracuje ktoś może z was na produkcji w Strumianach? Myślę o pracy wlasnie tam. Jakie są warunki ile płacą netto czy są premie i jaka atmosfera?

xxx

Pracuje.....długo.......raz jest lepiej....raz gorzej jak wszędzie. Pieniądze solidne.....zawsze na czas. (usunięte przez administratora) trzeba wszędzie. Jak ktoś ściemniał lub został wyrzucony za lenistwo, alkohol lub tp to sory.

Piszesz o słabej atmosferze, a jak sytuacja z samą pracą? Jakie warunki proponują? Do pensji są przewidziane jakieś bonusy?

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie ELEKTRO-KLIM mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Witek

Jeśli ktoś nie jest zadowolony z pracy w świetnej firmie może ją zmienić. Po co pisać te bzdury!

B@T3K
@Witek

jak dla mnie to ty jesteś tą jedną wielką bzdurą żałosny żenujący typie

BASST3R

BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie RINKON mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Natalia

Masz oczywiście pełne prawo do podzielania zdania użytkownika @Witek. Ale jednak lepiej byłoby, jakbyś z własnej perspektywy przedstawił nam pracodawcę, jakim jest Elektro-Klim. W dalszym ciągu jesteś tam zatrudniony, czy już postanowiłeś odejść?

Janek

W każdej firmie na zwolnieniu lekarskim jest niższe wynagrodzenie więc w jakim celu tak złośliwie piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k. - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.