Lublin

Opinie o PNOS Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Ożarów Mazowiecki Oddział

filater

jorguś, iwele tutaj się nie da zmienić gdy nie ma woli włodarzy !

sprzedawca

Jeśli chodzi o pensje to są marne, obecnie na poziomie najniższej krajowej i część ewentualnie "pod stołem". Traktowanie ludzi straszne po przejęciu przez Hortico. Właściwie ze starej, pracującej wiele lat ekipy zostały nieliczne wyjątki, których się zwolnić nie da, bo podlegają ochronie np. przez wiek emerytalny. Większość ludzi została zwolniona przez "likwidację stanowiska pracy". Tylko dlaczego przyjęci zostali na to miejsce nowi ludzie wykonujący te same obowiązki (oczywiście stanowisko ma inną nazwę)? Poza tym psychiczne dręczenie przez kadrę zarządzającą (zmiany decyzji, głupie komentarze, kierowanie do prac, do których nie ma się uprawnień). Nie warto.

Marcel

Możliwości rozwoju nie ma. Co do samej pracy. Ciężko jest w sezonie tj. wiosna, jesień. lato nie ma dużo roboty i jest luz. co do pracowników to mili ludzie, nawet kierownicy. nikt cie nie gania. minus wielki to zarobki i nie da rady nic z tym zrobic

taaa jasne możliwości rozwoju dobre!!!!!!

Zostaw opinię o PNOS Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Ożarów Mazowiecki Oddział - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNOS Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Ożarów Mazowiecki Oddział