Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Opinie o Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Nowak

Witam wszystkich obecnych i byłych pracowników Buchen ;-) Mam kilka pytań dot.wynagrodzenia w tej firmie : jeżeli bym pracował po 12 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu to rozumiem,że 20 z nich to są godziny nadliczbowe - czy tak to wygląda ? Czy jeżeli dostanę pierwszą umowę 2500 brutto to taka kwota widnieje również na umowie i składki są odprowadzane w całości, czy może jest to najniższa krajowa ? Jak są wypłacane nadgodziny ? Ile może zarobić w tej firmie kierowca przy np.240 godzinach z delegacjami ? Proszę o obiektywne informacje. ~ Mam zamiar podjąć pracę w tej firmie... pozdrawiam ;-)

hehe

Co za oszołomy się tu wypowiadają, ludzie nie pracujący już lata w Buchenie, a nadal żyjący tylko nim hehe, żal wam (usunięte przez administratora) ciska, że ci którzy przetrwali cięższe czasy teraz grubą kasę z delegacji przywożą. Jak się nie chciało robić, to teraz róbcie za 1200.

...

A ja pracuje w tej firmie już prawie rok i nie narzekam. Owszem praca jest ciężka i miałem "przyjemność" wędrować z projektu na projekt praktycznie bez zjazdu do domu ale ten kto chce pracować wytrzyma. Czasami można się wkurzyć ale generalnie atmosfera jest fajna, ludzie są w porządku. Zarobić można dzięki wyjazdom za granice, których było w zeszłym roku sporo. Ogólnie rzecz biorąc jest dobrze.

zbych

Ludzie!! omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Ktoś pytał czy dużo wyjazdów u nich jest. Za moich czasów z jakieś rok temu wyjazdy były non stop i to bez możliwości powrotu do miejsca zamieszkania, żeby chociaż ubrania wymienić. Bywało i tak, że przez miesiąc nie ma człowieka w domu albo i dłużej. Słyszałem, że oddział w płocku zamknęli, bo kierownik tylko wóde widział, tracą kontrakty, podobno nie mają już wstępu na orlen....no żenada...pan W. liczy się tylko z panią D, która nie wie nic a się mądrzy...dajcie sobie spokój, lepiej iść do auchana na szmate

Firma Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik samochodowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
dawnybuchojep

Pracowałem prawie 2 lata w tej firmie i było nawet ok. po zmianie zarządu wiele się zmieniło., to nie to.. wtedy była jakaś robota, wyjazdy, porządek i ludzie fajni, no i w polsce też przybywało kontraktów..wtedy był kolega L.w handelowiec, wlaściwie sam.gość który coś chytał i był lubiany, niestety zastąpiony został przez " rodzinke " pana wyciska. Jak jest w chwili obecnej.,nie wiem, ale słyszałem że do du...py i się sypie a pan wycisk już łysy jest :)

aa

mam pytanie do tych co juz tam pracowali :) powiedzcie ile dni wolnych mieliscie w miesiacu i czy faktycznie ciagle gdzies sie jezdzi w delegacje po kraju ? pytam bo dostałem oferte pracy tam :) dzieki

na pulsie przemysłu

Ale jacy tam są specjaliści ze stażem 3-letnim ho ho firma z tradycjami tylko nie ta z Gliwic zdecydowanie odradzam(usunięte przez administratora)

szczesliwy

Siemka też miałem tam "przyjemność" pracować jeśli chcecie pracować w usystematyzowanej pracy, stałymi godzinami, traktowaniem pracowników jak ludzi i cenicie sobie swoje nerwy, zdrowie i ŻYCIE to na pewno tam tego nie znajdziecie. znajdziecie kierowniczka któremu się tylko wydaje że wie wszystko, w dodatku tak zakłamanego szczura dawno nie widziałem. Zapytajcie się jaki staż mają pracownicy ilu pracowników jest ze stażem ponad 1 rok z tego co wiem to tylko 2 osoby to chyba coś mówi.

na pulsie przemysłu

Specjaliści zero wiedzy o wykonywanej pracy,(usunięte przez administratora)

życzliwy

nowy poczytaj i się poważnie zastanów czy warto, byłem jednym z pierwszych, w 2010 było super teraz tam jest (usunięte przez administratora)!

nowy

Witam jutro mam rozmowe w tej firmie może ktoś napisać jakie sa tam zarobki ile godzin jaka atmosfera pracy dzięki i pozdrawiam

Taki se tam

Witam ludzie zanim sie zdecydujecie podiac prace to dobze sie zastanowcie czy warto tracic czas.Z tej firmy ktora pamietam zostala tylko nazwa i nic wiecej kiedys mozna bylo z duma powiedziec ze jet sie pracownikiem Buchen a dzis lepiej nie wymieniac nazwy(usunięte przez administratora)NIE POLECAM WRECZ ODRADZA

emigrant z wyboru...

Talib daj mi jakieś namiary na siebie, chciałem się z Tobą skontaktować tylko nie wiem jak, czy przez to forum się da?

emigrant z wyboru...

ha ha nic dodać nic ująć o tej firmie, więc się nie będę wypowiadał, wspomnę tylko iż zacząłem z nią przygodę od początków istnienia firmy, szkolenia w Voerde itp.... (usunięte przez administratora)

Zawiedziony

Miałem nieszczęście pracować w owej firmie i bardzo szybko dowiedziałem się jak można sobie narobić długów zanim się jeszcze pozna pracę. (usunięte przez administratora)

dobra firma

cześć Talib nie wiem czy jesteś na topie z wiadomościami ale teraz to jest rozpierpapier napisz na email to pogadamy [usunięte przez moderatora]

Talib

:) doświadczeń całe mnóstwo :) teraz przynajmniej wiem jak można dobić firme w 6 miechów :) to proste zmienić zarząd :) na ( specjalistów) Już nie buchen teraz Rohrer

już nie buchen

i co perszing jak tam praca :) dorobiłeś się doświadczeń :)

perszing

Witam.. chciałbym sie dowiedziec cos o tej firmie . dostałem sie do pracy i od 1 sierpnia zaczynam. chcialbym wiedziec jakie badania sie przechodzi. jaka jest organizacja wyjazdów . czy zwracane sa pieniądze za dojazdy . oraz jakie pieniadze mozna zarobic w okresie probnym i po. za odpowiedzi dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.