Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Opinie o Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Zrażony bardzo

Ja sam nie przedłużyłem umowy z ta firma, zapiernicza od pon do piątku a w weekendy co chwile gdzieś jechać a to na Kraków, Połaniec do Gliwic, jak raz nie włączysz świateł to od razu Kara 1000zl! A drugi jeździ ciężarówka , cały dzień gra na telefonie i 5000zarabia... Brawo trzymajcie dalej kapusi , ja już mam normalna prace za normalne pieniądze...!

Średnio najgorzej boli to że okradaja Cię z pieniędzy za Niemcy i to dosłownie ie te 8 euro mogą sobie w (usunięte przez administratora) włożyć... Ani pieniędzy ani widzenia z rodziną

Maja

@japroszę nie spamować forum. Informacje o pracy w firmie Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. będą ważne dla osób, które poważnie myślą o pracy w tej firmie. Dlatego proszę o pozostawienie rzetelnych opinii.

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,173315,0,0,1 ja 2014-02-13 14:42

Firma Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik samochodowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Maja

@Górnik Zabrzeczy opowiesz coś o pracy w firmie Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.? Z czego jesteś najbardziej niezadowolony pracując tutaj? Każda informacja jest istotna dla osób, które przymierzają się do aplikowania do firmy.

Maja

@Rutek co najbardziej podobało Ci się pracując w firmie Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.? Czy coś byś zmienił w firmie? @Hmm czyli jesteś zadowolony z pracy. Czy powiesz coś o warunkach pracy na jakie można liczyć w firmie? Na jakim stanowisku pracujesz i jak długo?

Rutek

Witam pracowałem w firmie w latach 2010-2012 za rządów Wawrzyniaka z tego co czytam nie jest za ciekawie a było w tych czasach całkiem spoko :) i bardzo dobrze wspominam pracę z tamtą ekipą , odszedłem z powód osobistych głownię z chęci posiadania rodziny i życia osobistego, bo ten system pracy temu nie służy , pozdrawiam i życzę słusznych wyborów :)

Jaś

Czy ktoś wie czemu zniknął dyrektor ?

Hmm

Jest naprawdę ok.

Maja

@Fabian może ktoś będzie w stanie Ci odpowiedzieć, jeśli powiesz jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje. Jeśli chodzi o sam zakres obowiązków, to w ofertach pracy widniejących na stronie internetowej jest on szczegółowo opisany. Myślę, że tam też znajdziesz informacje na temat tego czym firma się zajmuje.

Fabian

siema moze ktos napisac cos o wykonywanej pracy w Buchen? czym sie zajmuje firma jakie wynagrodzenie, czy sa jakies dodatki? bo znalazłem ogłoszenia o prace na portalu ogłoszeniowym. z gory dzieki za odpowiedzi. ;)

Maja

@Było minęło rozumiem, że w firmie występuje duża rotacja. Ile osób w ostatnim czasie zrezygnowało z pracy?

podstawiony tajemniczy pracownik
@Maja

W ostatnim czasie zrezygnowało z pracy kilka osób doświadczonych w tej branży. Nie chcę operować liczbami w tym przypadku, jednakże gdybym napisał że około 10 osób mógłbym się pomylić i to znacznie na niekorzyść firmy. Kierownictwo Buchena samo dąży do takiego efektu, oczekując pracy w każdy weekend. Na niekorzyść również świadczy charakter pracy. Mam tu na myśli pracę z wodą na zewnątrz, przy ujemnych temperaturach, praca bez wymaganych środków ochrony indywidualnej, np. praca w maskach pyłowych wewnątrz zbiorników z gazami trującymi, zawyżanie czasu pracy i zaniżanie czasu odpoczynku, choć taka sytuacja sporadycznie ma miejsce. Po każdym wypadku przy pracy winę ponosi sam pracownik, ponieważ jak twierdzi kierownik, gdyby pracownicy przestrzegali zasad BHP nic nikomu by się nie stało. Pamiętam jak dość niedawno podczas pracy nasz kolega został dość poważnie pokiereszowany, o szczegółach nie bedę tu pisał. Wówczas brygadzista z kierownikiem ustalili inną wersję wydarzeń niż tak na prawdę miało miejsce. Taboru również nie mogę pominąć - rozpadające się samochody niesprawne ciężarówki, tragiczne hamulce, brak podstawowego wyposażenia samochodów. A wszystko to za wiedzą kierownika działu technicznego. Pamiętam jak jedną z ciężarówek odpalało się za pomocą łyżeczki bo nie było normalnej stacyjki. Logistyka w Buchenie jest zerowa. Wieczny brak organizacji, obliczanie czasu dojazdu na podstawie map google. Sprzęt psujący się na każdym kroku. Nie zawaham się wspomnieć również o kradzieżach nadgodzin, w końcu nowiuteńkie Insignie same się nie kupią. ;P Niepodważalnie na korzyść firmy świadczy oferowana umowa o pracę na pełny etat wraz z delegacjami za podróże służbowe, gdzie w niektórych firmach jest to nie do pomyślenia. Czy na prawdę warto dla 2800 złotych miesięcznie wykonywać taką pracę w spartańskich warunkach, a na zakończenie usłyszeć jeszcze że jesteśmy nieskończonymi leniami, lub nie usłyszeć nawet "dziękuję", (narażając swoje zdrowie a czasem nawet życie.) Jedno zdanie do głupiomądrych pracowników prowadzących roboty odπR^lcie się od ludzi którzy chcą pracować. Ogólnie nie polecam przyszłym ochotnikom. The end.

Panowie dacie rade
@podstawiony tajemniczy pracownik

Mnie tylko ciekawi jeszcze czemu PIP się solidnie nie wziął za tą firmę. Nigdzie nie spotkałem się, wręcz nie słyszałem żeby pracowało się w takich warunkach jak tutaj. Oglądałem ostatnio dokument o "zabójczych" fabrykach w Chinach i tak sobie przypomniałem o owej firmie. To tutaj trzeba by było się zatrudnić z ukrytą kamerą i pokazać co się tu dzieje bo Chińczycy przy pracownikach buchena to mają wczasy. Współczuję ludziom którym sytuacja finansowa czy brak kompetencji zawodowych do podjęcia pracy gdzie indziej zmuszają do pracy w tym obozie. Kierownictwo i cała reszta to nawet nie są ludzie bo moją osobę na ich miejscu zjadły by wyrzuty sumienia, choćby dlatego że biernie przyglądają się temu jak są wyniszcza i w tej firmie ludzie, a wręcz się do tego przyczyniają. Bez obrazy ale ludzie którzy tu zostają i wypisują bzdury na tym forum, że niby praca jest ok, a wszyscy którzy piszą prawdziwe i negatywne opinie na tym forum to lenie, mają nie nierówno pod sufitem. Podejrzewam niski iloraz inteligencji, albo jakieś premie za pisanie takich pierdół bo nie wiem jak można zachęcać do pracy w tej firmie. Jak ktoś lubi tyrac jak wół, nie mieć wypłaconych nadgodzin, nie mówiąc wogole o sobotach, niedzielach i jakichkolwiek dodatkach z tego tytulu licząc że pojadą na wyjazd za granicę i zarobią 8 tys raz na rok to polecam. I tak połowę wydanie na jedzenie chyba że macie zamiar jeść parówki i kebaby. ODRADZAM niezdecydowanym pracę w tej pseudo firmie zarządzanej przez pijawki.

Panowie dacie rade
@Panowie dacie rade

Z góry przepraszam jest parę błędów gramatycznych ale pisałem z telefonu, jednak myślę że cały post jest zrozumiały.

Normalny pracownik
@Panowie dacie rade

dziwne, zes sie nie skapnal, jak oni to z tym PIPem robia: przekupuja !!!! Dlatego dla takich jak ty nie PIP ale PSYCHIATRA jest rozwiazaniem ................ Skorzystaj, bo z tego co piszesz, potrzebujesz ........................

pan zadowolony

8,300 wziąłem :))

Złota rączka
@pan zadowolony

Wow, za 360 godzin taka kasa to szczyt marzeń. Pewnie jesteś brygadzistą.

@Złota rączka

jak Ci taka kwota tez nic nie mowi, to jeszcze raz: ODWALCIE sie od Buchena, my dzialamy dalej, a Wy realizujecie Wasze marzenia gdzie indziej ............... to takie proste

Złota rączka
@Karas

Mówi mi ta kwota tylko jedno, robią cię w wała ale w tych kilku klasach które skończyłeś niestety nikt cię nie nauczył matematyki na tak dużych liczbach. Teraz możesz kupić sobie koszulkę Love Ruch Chorzów, i pod stołem spełniać się w roli pracownika miesiąca.

@Złota rączka

tak zrobie, a ty bedziesz dalej glupoty pisal ........... psy szczekaja, karawana jedzie dalej

aaaa

Opisze ktoś jak aktualnie wygląda praca w Buchen Gliwice bo idę w pon na rozmowę.pozdrawiam

Było minęło
@aaaa

Kolego, daj sobie spokój z tą firmą przeczytaj dokładnie to forum i masz pełen obraz tego w co cię czeka jak podpiszesz umowę. Jeżeli nie jesteś desperatem i szanujesz swoje zdrowie i życie to szerokim łukiem omijaj tą firmę. Kto ma okazję to ucieka z Buchena i nie znajdziesz wśród tych ludzi którzy odeszli nikogo kto by żałował swojej decyzji. A do myślenia niech da ci fakt że tylko w ostatnich miesiącach odeszła połowa pracowników fizycznych. Powodzenia w podejmowaniu decyzji.

Podsumowując: praca w tej firmie jest dla desperatów, nie dbających o zdrowie i życie i dających sobą pomiatać. Bardzo, bardzo, bardzo odradzam...

@były pracownik

dalibyscie se spokoj obiboki, co od firmy do firmy lataja i probuja sie jak najdluzej utrzymac, zanim sie firma nie skapnie, zescie lenie i glupole sa, co sie do niczego nie nadaja ......... wy sami dla siebie jestescie zagrozeniem i kto z wami dzien porobil, to wie, coscie za palanty sa .................. ODWALCIE sie od Buchena i idzcie w cholere .............

Było minęło
@Karas

Patrząc na poziom wypowiedzi, pisownię i składnie to w twoim nicku brakuje litery T po R i wiemy kto jest autorem wpisu. Następnym razem poproś Jarka to ci przygotuje gotowy tekst ;) Pozdrawiam

@Karas

karas, ty z polskiego to taki sam ekspert widzę jak i w robocie... zacisk ci z jarusiem pewnie premię dadzą za taki wiernopoddańczy tekst. wejdź pod biurko i wiesz... :-)

@były pracownik

Poza tym karas, zanim użyjesz słowa `palant`, spojrzyj w lustro a potem popatrz po rodzinie, jest was więcej.

klawisz

A jak pojdziesz na L4 to od razu leca hasła pod twoim adresem ze robic ci sie nie chce, jestes (usunięte przez administratora) lebrem i udajesz...

Buhenowiec

Ci co tu żale wypisują już nie pracują w Buchen więc nie spodziewajcie się pozytywnych opinii po prostu w nowej pracy nie ma obiecanych złotych gór. Trochę ludzi sie przewinęło ale o bibokow nikt nie chce. Liczę ze pojawi się kilka normalnych nowych osób.

Zniechęcony
@Buhenowiec

Dokładnie, najważniejsze żeby nowe osoby które zasilą nasze szeregi były normalne tzn. żeby praca 12h na dobę 7 dni w tygodniu za 1800 na rękę była ich marzeniem , a jak pani D. każe wejść w masce jednorazowej przeciwpyłowej do zbiornika po amoniaku to wykonają to z uśmiechem na twarzy. I żeby zawsze jak Pan B. będzie wymagał pracy czwarty z rzędu weekend pomimo że macie zaplanowane spędzić go z rodziną, rzucali wszystko i spędzili go w rodzinnej atmosferze w pracy.

Karas

Najbardziej mnie rozbawila moj drogi Robocopie ta wrzuta z ta rozmowa z czlonkiem Zarzadu z Niemiec. Pamietam, jak trzech Was bylo i mieliscie tlumaczyc szkolenie na maski z niemieckiego na polski i ..... padliscie po pierwszym zdaniu ! A szkoda, bo skoro miales taka szanse pogadac z czlonkiem Zarzadu Grupy, to moglbys sie duzo ciekawych rzeczy nasluchac, np. dowiedziec czegos na temat Waszej nowej "Ziemii Obiecanej" czyli firmy R. Poniewaz ale Twoj niemiecki jest tak do bani, tak jak Ty i wiekszosc tych, co wielce obrazeni odchodza, to masz druga szanse, bo wlasnie czterech stamtad do Buchena wrocilo, i gadaja po polsku, wiec sie mozesz spytac, a zakladam, ze warto, chyba, ze z kapowaniem u Ciebie, tak jak z robota, bo wtedy nie kapniesz nic i nigdy ........... Generalnie rzecz biorac, jak chcecie zrobic cos pozytecznego w Waszym zyciu, to odwalcie sie od Buchena i dajcie spokoj tym ludziom, ktorzy chca robic i w spokoju zarabiac.

Robocop

Witam ! Moim zdaniem wszystkie pozytywne opinie o tej firmie zostały napisane przez kogoś z załogi lub tzw. ludzi " zaufanych ". W końcu jak firma ma funkcjonować bez nowych pracowników, których obecnie pozyskuje się głownie z ogloszen internetowych. Z tego co mówili juz obecnie " byli " pracownicy Buchena kiedyś było lepiej obecnie idzie coraz gorzej. Były obietnice poprawy, ale predzej zamkną polska filie niz kiedys sie tu cos polepszy. To co pisal ktoryś z moich poprzedników to ściema, ze placa za to jak robisz. Wiekszosc ludzi która naprawde wykonowała " dobra " robote patrz jak robot przez minimum 12h wzwyż niejednokrotnie mając tylko 15 min przerwy przez cały dzień, miala gorzej jak cwaniaczki którzy zarabiali głownie wazeliniarstwem, i przywlaszczając sobie wiekszosc zaslug. Nie mam zielonego pojecia jak ta firma chce skłonić ku sobie ludzi oferujac takie warunki pracy . Pracujac w takich warunkach w jakich przychodzi w tej firmie, pracownicy powinni miec dostep do wody pitnej zapewniony przez pracodowce, odpowiedni strój, maski itp. Tutaj o tym zapomnijcie, w tej firmie nie przestrzega sie jakichkolwiek zasad BHP, pracujemy w takim kraju jakim pracujemy i musimy sie na to godzic w wiekszosci firm jednak tutaj to zupełne nieporozumienie. Zbiornik po kwasie p. kierownik z niemiec mowi ze nie mozemy tam wchodzic, mycie przez tankwashkop ( przepraszam ale nie wiem jak to sie pisze po niemiecku ) , ale co tam. Polskie kierownictwo mowi ze mamy tam wchodzic ( bez tlenu , bez masek, bez zapięcia ( nie da rady zalozyc za ciasno w srodku duza mozliwosc utkniecia ) , wchodzilo sie, schodzilo po pietarkach parenascie metrow w dół z ryzykiem ze jak czlowiek sie poslizgnie no to niestety zgon. Zero wdziecznosci i tak beda uwazac was za lebrów. Pan Jarek B. chcial sie pozbyc wszystkich bylych pracownikow ; powód prosty wiedzieli jak kiedys było, przekazywali nowym, a ci zaczeli upominac sie o swoje i szerzyc poglos dalej co niestety nie na reke w tej firmie. Nadgodziny ... Zapomnijcie, ludzie ktorzy przyjeli sie majac rozliczenie co 3-4 miesiace, mieli to zmienione bez podpisywania czegokolwiek, poniewaz musial sie na to zgodzic przedstawiciel pracowników. Wiadomo chłop miał rodzine, musial gdzies pracowac a pewnie jesli by nie podpisal to wylot, albo obciecie premii, najgorsze roboty itp. Podsumowujac (usunięte przez administratora) Mozna by napisać o tej firmie o wiele wiecej ale szkoda sił i słow. Pisze ku przestrodze ludziom którzy chcą sie tu zatrudnić, kuszeni na rozmowach i telefonicznie wysokimi zarobkami. Dajcie sobie spokój zarobicie tyle co tutaj, gdzie indziej lub troszke mniej ale bedziecie mieli czas dla siebie, o wiele lepsze zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Gdyby wysłali tu kogos kto nagral by na kamerze jak tu sie pracuje, pewnie szybko firma by upadła. Apropo zarobków na delegacji w Niemczech. Mialem okazje rozmawiac na temat dodatków z prawdopodbnie członkiem zarządu Niemieckiego. Garnitur, dobre auto spotkalismy sie przy wyjsciu z zakładu, pytal nas ogolnie jak tam w Polsce, ze co przyjazd to inni ludzie ( umialem rozmawiac po niemiecku dosc przecietnie ). Z ciekawosci zapytalem co z tymi dodatkami ktore nam wpisuja na kartach, bo w polsce mowili nam ze to bez roznicy co oni nam tam pisza bo rozliczaja nas wg. swojej stawki. Odpowiedział, że z ich strony zawsze wszystko jest terminowo wypłacane. Porozmawialismy dalej troche juz tak na temat innych rzeczy niz praca. Krótko po powrocie z delegacji ja i pare osób odeszło. Generalnie zapraszamy wszystkich biurokratów z Buchena do załozenia Partii w Polsce, i udzielania sie w Polityce, bedziecie tam pasowac idealnie. Moze z wyjątkiem p. Marty, która stara się być na tyle w porządku, na ile może i na ile jej pozwolą, chociaż domyślam się i ze ona nie raz po nocach raczej nie śpi. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych " normalnych " pracowników i życze o wiele lepszej pracy i przyszłosci niz w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.