Opinie o Eneva Telecom w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Łódź

dfgggtget

A ten Huapol to co znowu za firma kolejna?

juyuyujjyu

Ludzie, ja z tej firmy odszedłem już w 2012 za Relacomu jak mi Leon zaczął naganami grozić. To co tam się dzieje to dramat. Teraz mam normalną pracę i więcej zarabiam. Zmieniłem kwalifikacje. Nie ma co się kurczowo trzymać tej niby firmy bo nic dobrego w niej człowieka nie czeka.

monterek

Oj te burze ....wszyscy zarobieni.

ANdrzej

Witam. Chciałem zapytać na jakiej zasadzie zawierane są umowy pomiędzy firmą ENEVA a jej pracownikami. Jest to umowa o pracę czy może każdy serwisant ma własną działalność? Pozdrawiam.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
monterek

Huapolowi nic i nikt już nie pomoże.

Ali
@monterek

Prawdopodobnie nie opłacają składek ZUS od początku roku, lub pacą minimalne.

już tu nie pracuje
@Ali

Już za Enevy zdarzało się, że nie płacili wszystkich składek na bieżąco...

Szczęśliwy

Ludzie, miejcie trochę honoru i zmieńcie tą robotę na inną, bo dzieci wam nie wybaczą!!!

Enevie pomoże Eltel, bo został wam sprzedany!!

Turysta

No i co z Tarnowem i okolicami?? Kaska się konczyyyyy. AŻ dziw że są jeszcze tam abonenci. (usunięte przez administratora)

monterek

Jak zrobić pracownika w ku ku z urlopem widać a ci z super umową super duo zobaczą !!!! Jeszcze tacy są . Podziwiać taki pracodawca to dziś wyjątek. Jak ktoś ma namiary na podobnego niech da znać ..........

monterek

Czy wszyscy już piszą na fejsie taka cisza tutaj.

@monterek

nie ma kto pracować sami Ukraińcy ale oni po naszemu nic (usunięte przez administratora) hahahhahaaha

XAGA

hahaha Ukraina Huapol ma !!!!!! teraz monterzy niech się obcych języków uczą niedługo może ktoś z Chin zawita do pracy w międzynarodowej firmie hahahahhaha

monterek

Góra myśli---wsparcie z Tarnowa do Łodzi czy odwrotnie? A jak potem rozliczyć się ? Wie tak jak--- urlopy..... Jestem wielki.

inter

A co robi "szeryf" że nie odpisuje? chyba gryzie kierownice ze złości hihi.

stary monter

Polecam oferty pracy na montera wszystkim tym co lubią pracować darmo na właścicieli --- ich motto to dać najmniej wymagać cudów. W tej firmie ne ma docenienia dobrej i rzetelnej pracy tylko jak wykorzystać człowieka na maksa. Brak premii(chyba że masz drugą umowę--- przelicz godziny na złotówki to będziesz w szoku) NIEDZIELE I ŚWIĘTA!!!!! Brak premii, bonów , wczasów --to w wielkim skrócie. Najlepiej mają młodzi i wyluzowani ludzie gdyż nawet nie śni pracodawca jak robią go w tzw, bambucha. IM najmniej zależy na robocie za tę kasę i tak ktoś to poprawi-- abonenci no cóż kogo obchodzą nawet OPL patrzy tylko w tabelki a nie w swych klientów. Tabelki i procedury to się liczy. (usunięte przez administratora)

mini

Buchol...... jak żyjesz tatarska gębo, dalej wozisz blądyne.

eneviak

A gdzie jest słynny Waldi z Łodzi ten kablarz i donosiciel !!!!

Monterzy Południe

HAHAHHA pozdro dla admina kasuj dalej wpisy jak ci to ulzy w cierpieniu!!

koniq

Oferta pracy na stanowisko dyspozytora w Łodzi - najniższa krajowa, lojalka, brak benefitów. Informuję aby nie tracić czasu na umawianie się na rozmowy kwalifikacyjne.

on

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Łódź

• Jak się pracuje w Eneva Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Eneva Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eneva Telecom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom