Impel Cash Solution

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Impel Cash Solution
2 1 6 1

Opinie o Impel Cash Solution

Xena

Dziś byłam na rozmowie w Impel Cash Solution. " Przychody spółki za 2013 rok wyniosły 1,56 mld zł" - cytat ze strony. To po prostu się nie dzieje... Zaproponowali 1700zł brutto!!!!! + 250 zł ekwiwalentu za pranie odzieży, umowę zlecenie na okres próbny, pracę 7 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym, z odpowiedzialnością finansową. Nie dajmy się tak poniżać, znajmy swoja wartość a pracodawcy w końcu zaczną zatrudniać na godziwych warunkach. Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora)prowadzącego rozmowę :) - miły, konkretny, otwarcie mówi co i jak.

Zostaw opinię o Impel Cash Solution - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cash Solution