Janowiec Wielkopolski

Opinie o GRAFORM Zakład Produkcji Form Narzędzi Specjalnych Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

kamil

ask, firma się tez dobrze rozwija, bo teraz to dwa zakłady produkcyjne. Powiedzcie mi, czy na produkcji sa umowy o pracę?

orzeł com back

Załatwić trzeba sobie giwere i ich odpalić innego sposobu nie ma na zło,,,,,,,dzięki to jest jedyna opcja komuchy pirdolo....ne nie współpracuje się ze zło,,,,,, dziejami bo mają we łbach same błoto

bzik

Najlepiej oczyścić historię komentarzy bardzo szczerych . Nie zatrudniajcie się , bo teraz premia maleje, brak dodatku za niechorowanie pewnie niebawem. Jesli ktos chetny bycia nerwowym w pracy to zapraszamy, bo biurokracji tutaj jest o wiele za duzo. po cholere pracownik musi wypisywac xxxxxx papierow no co jest bezsens jak nigdy dotad. Uciekajcie slyszac graform szerokim lukiem.takie moje zdanie

ja
@bzik 05.09.2014 08:30

a ty czemu nie uciekasz? co cie trzyma??

Zostaw opinię o GRAFORM Zakład Produkcji Form Narzędzi Specjalnych Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych - Janowiec Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAFORM Zakład Produkcji Form Narzędzi Specjalnych Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych