Opinie o Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol w Olkusz

Jakie są warunki zatrudnienia w Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol?

Dana

Jak większość klientów zostałam przez panią naciągnięta! książka za 72 została sprzedana za 210, ale trudno to nazwać książka , bo to raczej broszurka. Telefon w firmie nie odbierany! Ostrzegam innych , a pani właścicielko dobrze z tym Pani żyć? Omijajcie firmę i informujcie innych! nauczka dla mnie , nic na telefon!!!!!

Gosia Nowy wpis
@Dana

w pełni się zgadzam, że tę firmę należy omijać szerokim łukiem; ja leksykon, który kosztuje 289 zł kupiłam za 360 zł; moja wina; ale więcej nie dam się nabrać

Klient Nowy wpis

Kupiłem, zapłaciłem, owszem nieco przepłaciłem, ale głównie z powodu braku czasu by wszystko weryfikować. Mam kontakt do firmy- 512202833, choć nie wiem, jak długo będzie aktualny

Halina Nowy wpis

Firma wysyła książki których nie zamawiałam a w dodatku po cenach bardzo zawyżonych. Brak możliwości kontaktu.

Czy po rozmowie w Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katarzyna 01.07.2021

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to mało powiedziane , właśnie otrzymałam książkę za którą zapłaciłam 120 zł więcej niż w księgarni , jak kobieta może tak bezkarnie oszukiwać ludzi (jak czytam od dawna). Jak widać pani Beata czuje się zupełnie bezkarna jak większość złodziei w tym kraju!

Maria

Chciałam kupić książkę, którą firma mi zaoferowała. Po otrzymaniu książki i faktury okazało się, że cena jest o 2/3 wyższa niż zalecana przez wydawcę i oferowana w innych księgarniach internetowych. Firma telefonów nie odbiera. Jest to wysoce nieuczciwe

Tak rzadko zaglądacie na forum a przecież pracujecie. Powiedzcie jaka atmosfera i zarobki?

Omijać wielkim łukiem.Ceny z kosmosu.Zerowy kontakt.

Benek

Jesteście pewni, że nic pozytywnie nie można napisać o firmie?

Ania1111

(usunięte przez administratora). Sprzedaje za 3xcenę.

LILA

OSZUSTWO W STYLU POPRZEDNICH BRAK ODPOWIEDZI NIE ZROBIE WINDYKACJĘ POPYTAM ADWOKATA

Gabriela
@LILA

Z tego co piszecie wynika, że wiele osób zostało oszukanych przez firmę Handlowo Usługową Barpol. Czy ktokolwiek z Was zgłosił te nieprzyjemne sytuacje? Mało osób, które pracują w tej firmie zabiera tu swoje zdanie. Czy możecie proszę odnieść się do tego co piszą klienci tej firmy?

Joanka

Wczoraj przyszła przesyłka od tej firmy za pobraniem 150 zł,której nie zamawiałam. Nie przyjęłam jej. Kurier zabrał z powrotem. Czytałam wpisy poszkodowanych. Nie polecam takiej firmy.

Zbigniew

Co możecie napisać w temacie aktualnych postępów firmy Barpol? A może ktoś z Was posiada informacje o najnowszych rekrutacjach w tej firmie? Z miłą chęcią poznamy świeże wieści związane z pracą w tej firmie, stąd zapraszam Was do odświeżenia tego wątku kulturalnymi oraz rzetelnymi opiniami!

nani
@Zbigniew

Firma kant, do dzisiaj nie mam książki i pieniędzy. Na pisma nie odpowiadają.

alicja80802

Właśnie otrzymałam książke "Próchnica wczesnodziecięca" zapłaciłam 198, 00 - faktyczna cena książki 67, 00. Firma która ją sprzedała nawet telefonów nie odbiera. Uważajcie!!!!!!!!!

Zbigniew

Widzę tu wiele komentarzy konsumentów, a czy jakiś pracownik firmy Handlowo-Usługowej Barpol mógłby opisać aktualne warunki pracy w tej firmie? Aspekty dotyczące atmosfery pracy i rozwoju tej firmy również będą tu bardzo istotne, stąd zapraszam osoby związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym wątku. Przypominam też o przestrzeganiu zasad regulaminu serwisu gowork, komentarze łamiące regulamin będą usuwane przez administratora!

nani

Może by tak się złożyć na ogłoszenie w gazecie lekarskiej i przestrzec lekarzy przed tym naciąganiem przez firmę Barpol?

ego
@nani

Nie ma się co składać, tylko napisać do Gazety Lekarskiej, co ja właśnie zrobię

ego
@nani

Wyślę fakturę na 160 zł. za BROSZURKĘ! O BOLERIOZIE[ tak, tak, nie o boReliozie],która w internecie kosztuje 42 zł. Fakturę wyślę do PZWL, który jest wydawcą i do prasy lekarskiej.

irenadol

Faktura z dnia 15.03.18: książka "Dermatozy okolic zewnętrznych narządów płuciowych /pis. org./" , kwota 220,- PLN. Otrzymałam przesyłkę "Dermatozy ciężarnych", cienką broszurkę. Mam dużo zajęć i już zdrowia brakuje, więc może ktoś młodszy zająłby się ukróceniem tego bezczelnego procederu. Tyle lat działania w państwie prawa i sprawiedliwości?

Daria

Czy ta cisza na forum to znak, że dobrze się w firmie pracuje?

Luiza

Witam, także zostałam oszukana przez firmę Barpol. Za 199 zł kupiłam książkę, którą można kupić za 60 zł. Zadzwoniła pani, pięknie opowiadała, zaproponowała, ze wyślę książkę na fakture (prowadzę jednoosobowa działalność gospodarcza) i się zgodziłam. Wtedy nie wiedziałam jeszcze ze przedsiębiorcy nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy na odległość, tak jak konsumentowi... w firmie barpol oczywiście nikt nie odbiera telefonów... Szkoda ze nie można nic zrobić z takimi pasożytami...

Trzebicki Janusz

Bardzo nierzetelna firma ponad 100% narzutu na książkach wysyłanych. Skandaliczne prowadzenie usług. Należy wyeliminować z runku. Oczywiście w firmie telefony nie są odbierane.

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol - Olkusz

Beata Barczyk Firma Handlowo-Usługowa Barpol
1.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Batalionów Chłopskich 3 lok. 9
    32-300 Olkusz