Metro Internet Sp. z o.o.

Opinie o Metro Internet Sp. z o.o.

Piotr K.

Jedno słowo źenada... Zakopleksiony grzesiu... nie polecam Kierownik ktory mobinguje ... nie polecam Asia z dzialuj hand. Polocem i pozdrawiam ;) Robert z tech polecam i pozdrawiam ;) Michu 5 Co do pracy 8-23 najlepiej zarobki przecietne chuba ze nie masz kolego wtedy ok 3eba podpier.... Były Pracownik

były pracownik

w metro byłem krótko. Praca jako technika jak każda. opiekun techników człowiek który nie ma pojęcia o życiu. Gada bzdury i łagodzi sytuacje przed prezesem. Prezes choleryk który stawia tylko na wyniki. Ludzie różni w technicznym fałszywi. zwłaszcza jeden z kitką. Dziewczyny na obsłudze i handlowcy mają przekichane. Klienci dzwonią z pretensjami o instalacje. Robota tam stoi. nie polecam chyba ze na przeczekanie. Mimo narzędzi typu auta - średnie, telefon to warto się zastanowić. Brak awansu, rozwoju. krzyki i brak jasności. Kasa słaba premie jak opiekun technicznych nie zapomni. Pani kadrowa asystentka jest jako Wice. Zazdrośnica na która bardzo trzeba uważać. Pamiętam jak na rozmowie na stawkę 3000 zrobiła tęga minę. Szef na pierwszym spotkaniu wrażenie robi dobre i chwilkę się stara a potem już leci sobie bez zahamowań. Wkońcu w chinach za miskę ryżu się pracuje. Na szczęście było minęło. Ogłoszenia będą na pewno bo są tam ambitni technicy i handlowcy których rynek wyciągnie albo sami odejdą.

Artur F
@były pracownik 22.03.2017 20:38

Szkoda komentować Praca w dziale technicznym nie polega na trenowaniu sztuki kulinarnej, oglądaniu pornosów i tworzeniu wrażenia że posiada się dobre chęci. Życzę powodzenia w dalszej karierze i współczuje pracodawcom. Ps. Anonimowo każdy może napisać co chce ;)

janka

To fajnie, ze wyposazaja stanwoisko pracy a czy na Racownika Działu Handlowego jest podobnie? I też daja auto służbowe i telefon? Ciekawe czy premie sie wyrabia

Jesli byłeś pracownikiem firmy Metro Internet Sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Metro Internet Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metro Internet Sp. z o.o.