Opinie o Metro Internet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Metro Internet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Metro Internet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metro Internet Sp. z o.o. w Warszawa

maciek Nowy wpis

Miałem tam iść do pracy ale rozeznałem się wśród znajomych i ludzi z branży którzy tam pracowali i nie polecają ze względu na właściciela Artura, który nie cieszy się dobrą opinią. Krzyki, wyzwiska ludzi to tylko nie które z codzienności na jakie trzeba się przygotować idąc tam do pracy. Nawet widziałem inny komentarz tutaj od niego który to potwierdza.

Michał Nowy wpis

Metro internet było pierwsza poważną pracą jaką podjąłem będąc przyszłym programistą. Była to dla mnie możliwość rozwoju oraz oswojenia się w branży IT. Polecam to miejsce pracy, które wspominam jako przyjazne, prostudenckie oraz z możliwością rozwoju. Tyle ile dasz od siebie dostaniesz w zamian. Warunki pracy bardzo dobre, współpracownicy również bardzo kontaktowi i zawsze pomocni.

Michał A Nowy wpis
@Michał

Ja również uważam, że firma daje od siebie bardzo dużo. Inwestuje w młodych ludzi, daje pole do rozwoju. Szef firmy zawsze znalazł czas aby wytłumaczyć jeśli czegoś nie rozumiałem jak i inni bardziej doświadczeni pracownicy. Zawsze z chęcią przychodziłem do pracy, ponieważ była w niej miła atmosfera.

Co wchodzi w skład socjalu firmy ?

Lukasz Nowy wpis
@Monika

Kubek, łyżka i długopis... Do wyboru.

w metro byłem krótko. Praca jako technika jak każda. opiekun techników człowiek który nie ma pojęcia o życiu. Gada bzdury i łagodzi sytuacje przed prezesem. Prezes choleryk który stawia tylko na wyniki. Ludzie różni w technicznym fałszywi. zwłaszcza jeden z kitką. Dziewczyny na obsłudze i handlowcy mają przekichane. Klienci dzwonią z pretensjami o instalacje. Robota tam stoi. nie polecam chyba ze na przeczekanie. Mimo narzędzi typu auta - średnie, telefon to warto się zastanowić. Brak awansu, rozwoju. krzyki i brak jasności. Kasa słaba premie jak opiekun technicznych nie zapomni. Pani kadrowa asystentka jest jako Wice. Zazdrośnica na która bardzo trzeba uważać. Pamiętam jak na rozmowie na stawkę 3000 zrobiła tęga minę. Szef na pierwszym spotkaniu wrażenie robi dobre i chwilkę się stara a potem już leci sobie bez zahamowań. Wkońcu w chinach za miskę ryżu się pracuje. Na szczęście było minęło. Ogłoszenia będą na pewno bo są tam ambitni technicy i handlowcy których rynek wyciągnie albo sami odejdą.

Artur F
@były pracownik

Szkoda komentować Praca w dziale technicznym nie polega na trenowaniu sztuki kulinarnej, oglądaniu pornosów i tworzeniu wrażenia że posiada się dobre chęci. Życzę powodzenia w dalszej karierze i współczuje pracodawcom. Ps. Anonimowo każdy może napisać co chce ;)

@Artur F

Właśnie miałem złożyć CV. Ale umowa zlecenie i opinia o byłym pracowniku z pornosami odrzuciła mnie na kilometr. I nawet w kuchni nie można sobie nic przyrządzić? Wow, szok.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Olek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania? Jaki socjal?

Olek

Szkoda, że tak długo nie było nikogo na forum. Warto aplikować, podpowiecie coś?

Xiao Cheng

Wszystko super polecam????????

Maja

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klienta firmy Metro Internet. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Może odwiedzają to forum również potencjalni kandydaci? Na jakie wynagrodzenie i warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Jaka jest Wasza ogólna ocena firmy i zdanie na jej temat?

od ran nie mamy internetu Soko łów podlaski bartoszowa 11m 1 a tel do was nie odpowiada

janka

To fajnie, ze wyposazaja stanwoisko pracy a czy na Racownika Działu Handlowego jest podobnie? I też daja auto służbowe i telefon? Ciekawe czy premie sie wyrabia

admin

Jesli byłeś pracownikiem firmy Metro Internet Sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Internet Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Metro Internet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metro Internet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metro Internet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metro Internet Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metro Internet Sp. z o.o.