Metro Internet Sp. z o.o.
counter
2 14 10 5 1
Olek Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania? Jaki socjal?

Olek Nowy wpis

Szkoda, że tak długo nie było nikogo na forum. Warto aplikować, podpowiecie coś?

Xiao Cheng Nowy wpis

Wszystko super polecam????????

Maja Nowy wpis

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klienta firmy Metro Internet. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Może odwiedzają to forum również potencjalni kandydaci? Na jakie wynagrodzenie i warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Jaka jest Wasza ogólna ocena firmy i zdanie na jej temat?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
anonymous

od ran nie mamy internetu Soko łów podlaski bartoszowa 11m 1 a tel do was nie odpowiada

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Metro Internet Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były pracownik

w metro byłem krótko. Praca jako technika jak każda. opiekun techników człowiek który nie ma pojęcia o życiu. Gada bzdury i łagodzi sytuacje przed prezesem. Prezes choleryk który stawia tylko na wyniki. Ludzie różni w technicznym fałszywi. zwłaszcza jeden z kitką. Dziewczyny na obsłudze i handlowcy mają przekichane. Klienci dzwonią z pretensjami o instalacje. Robota tam stoi. nie polecam chyba ze na przeczekanie. Mimo narzędzi typu auta - średnie, telefon to warto się zastanowić. Brak awansu, rozwoju. krzyki i brak jasności. Kasa słaba premie jak opiekun technicznych nie zapomni. Pani kadrowa asystentka jest jako Wice. Zazdrośnica na która bardzo trzeba uważać. Pamiętam jak na rozmowie na stawkę 3000 zrobiła tęga minę. Szef na pierwszym spotkaniu wrażenie robi dobre i chwilkę się stara a potem już leci sobie bez zahamowań. Wkońcu w chinach za miskę ryżu się pracuje. Na szczęście było minęło. Ogłoszenia będą na pewno bo są tam ambitni technicy i handlowcy których rynek wyciągnie albo sami odejdą.

Artur F
@były pracownik

Szkoda komentować Praca w dziale technicznym nie polega na trenowaniu sztuki kulinarnej, oglądaniu pornosów i tworzeniu wrażenia że posiada się dobre chęci. Życzę powodzenia w dalszej karierze i współczuje pracodawcom. Ps. Anonimowo każdy może napisać co chce ;)

janka

To fajnie, ze wyposazaja stanwoisko pracy a czy na Racownika Działu Handlowego jest podobnie? I też daja auto służbowe i telefon? Ciekawe czy premie sie wyrabia

admin

Jesli byłeś pracownikiem firmy Metro Internet Sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Metro Internet Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Metro Internet Sp. z o.o.