Opinie o Imperium Hotel w Pszczyna Bielska 54

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperium Hotel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Imperium Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperium Hotel w Pszczyna Bielska 54

Anita

Jakieś nowinki z firmy moglibyście wrzucić!!

Dk

Nie profesjonalna obsługa Sms od szefa są wysyłane przez nie kogoś innego ( NIE UPOWAŻNIONĄ OSOBĘ )

Klara

Podpowiedzcie czy hotel potrzebuje pracowników?

jagoda

Odeszła stara kadra i od razu poprawiły się komfort i jakość pracy wszystkich pozostałych pracowników. Hotel został postawiony w trudnej sytuacji ale dzięki determinacji pracowników wychodzi na prostą. Można rzec, że z dnia na dzień jest coraz lepiej i ciągle się poprawia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Imperium Hotel, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cezary

A dlaczego takie zmiany miały miejsce w firmie?

klient

odeszła stara kadra zarządzająca biurem i od razu lepsza atmosfera się zrobiła

Joanna

@była pracownica, a możesz napisać coś na temat umowy, na podstawie której pracuje się w Imperium Hotel? Co powinno zmienić się w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjna dla pracowników? @Były pracownik, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracy w tym miejscu, ale nie używaj proszę danych osobowych osób trzecich - to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Długo pracowałeś w Imperium Hotel? @Dariusz, a Ty pracujesz lub pracowałeś w Imperium Hotel? Czy pracownikom oferowane są jakieś dodatkowe benefity?

...

Dariuszu pracowałam tam więc wiem co mówię na swojej skórze poznałam Lucyna która tylko krzyczała

Dariusz

Normalna i dobra firma. Myślę, że coś jest z osobami, które tak narzekają. Może brak chęci do pracy.?

To prawda dyrektorka Lucyna brak jej dobrej szkoły manier i kultury młoda, 28,letnia a krzyczy po starszych od siebie lizus szefa produkty złej jakościw dodatku każą podpiąć stare pieczywo

była pracownica

Właściciel niepoważny, żałosne i seksistowskie żarty na temat kobiet, traktuje pracownika z wyższością. Dyrektorka nie lepsza, młoda, ale też raczej bez kultury i dobrej szkoły. Dyrektorka z szefem jeździ na zakupy i to jest ich największe zadanie. Produkty słabej klasy, "właściciel" oszczędza na ogrzewaniu, nawet kiedy goście skarżą się, że jest zimno. Brak szacunku do pracownika, w czasie kiedy tam pracowałam nie ostała się żadna osoba z recepcji. Fatalne zarobki jak na zakres obowiązków.

Koala

Syf

Oburzeni

Zimno brudno w restauracji nie przyjemna.pani śniadaniowa opryskliwy szef wiecej nie pojade tam jeszcze czekaja na napiwki posprzatajcie pierwszew restauracji potem wymagajcie

Ala

Bardzo zle zachowanie pani obsługującej śniadanie brudna podłoga opryskliwa pani zimna jajecznica stara pasta twarogowa i jajeczna

Natalia J

Oni wymagają wysokiej kultury osobistej od pracownikiw a sami za grosz jej.nie maja ani facet podający się za wlasciciela jemu jej tym bardziej brakuje ani dyrektorki które sa dwie w dodatku młode nie znajace sie na rzeczy jedynie normalna.osoba jest tam prezeska

Natalia J

Naszczescie.byla pracownica

Kokosow tam nie zarobisz najnizsza krawjowa plus.nadgodziny 7/8zeta za godzine a pracujesz codziennie szczerze nie.polecam tego obiektu do pracy

marta i pawel

fatalna obsluga restauracji Kolacja nie dobra tlusto podane zero wyczucia smaku przez kucharza

adam żywiec

proponuje zmienić kucharza i obsługę śniadań pani bardzo nie miła nie uprzejma poprosiłem o ciepła jajecznice to powiedziała ze jest w bemarze i nie zrobi bo nie ma czasu co do kuchni jedzeie podane byle jak na odczepnego no i schabow przypalonyza bardzo...

były już gość

Witam często jeździłem do tego hotelu podczas podróży służbowych byłem bardzo zadowolony ale zawiodłem się na tym hotelu właścicielu dyrekcji,ponieważ nieszanują pracowników starej mocnej zdyscyplinowanej ekipy już nie ma ostaraz często bywałem miałem swoja ulubioną panią kelnerke była tylko jedna zawsze miła uśmiechnięta szkoda ,żesie musiała zama zwolnić,ale jak w tym hotelu panuje wyzysk na chwile obecna jest tylko jeden kelner...śniadania niby ok ale jajecznica i parówki zimne sadzone spalone!!!! szkoda ze szefniedoceniałtego co miałna recepcjitez nie wielelepiej siedzatam jak by za kare zero uśmiechu czy porozmawiana szkoda naprade szkoda brak dobrych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Imperium Hotel - Pszczyna

• Jak się pracuje w Imperium Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Imperium Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Imperium Hotel
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.

Imperium Hotel