Aldis Sp. z o.o.

Opinie o Aldis Sp. z o.o.

warta

Ogólnie całkiem przyjemna firma. Czasem właściciel przymantykował ale i to szło wytrzymać. Rozpoczął się zawsze rzetelnie i w terminie. Wszystko co było uzgodnione było dotrzymane.

Zostaw opinię o Aldis Sp. z o.o. - Sopot

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldis Sp. z o.o.