Media Experts Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Media Experts Sp. z o.o.

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie Media Experts Sp. z o.o. oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

anonymous
@admin 12.08.2015 17:44

ile się zarabia ? hmmmm...nie wiele ;) dodatkowo pracuje się w środowisku mocno wyzwolonym seksualnie ;) (usunięte przez administratora) Ekipa nie daj się ! ;)

Zostaw opinię o Media Experts Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Experts Sp. z o.o.