Opinie o Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. w Łódź

Omijać szerokim łukiem. Na rozmowach usiluja przedstawić firmę z jak najlepszej strony a później okazuje się ze trafiasz do kołchozu. Jeden pracownik, tysiac obowiązków. Praca po pracy. Ludzie obłudni na maxa! Jeżeli nie chcesz stracić zdrowia i nerwów-nie aplikuj.

Stefan

Mam zamiar aplikować i trochę martwię się o zarobki. Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie?

Wacław

syf..okropni ludzie, zwłaszcza na produkcji. Najgorszy kierownik, lowelas nie szanujący ludzi. Chyba ma problem ze soba, krzyczy i toleruję tylko lizusów. Mało inteligentny i boi się dyrektora.

Karol

Szukam pracy i liczyłem, że dowiem się coś bezpośrednio od pracowników.

Dada1
@Karol

Okropni ludzie..zwłaszcza na produkcji. Kierownik mała wiedza duża gęba...gbur ...nieprzyjemny bojący się dyrektora...mało inteligentny, sam leń. Mało płacą

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Regulacji - eksport w firmie Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Irek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony.

Tomko

Słyszałem dużo złego o firmie ale też dobrze mówią niektórzy. Człowiek jak sam się nie przekona to nie będzie wiedział. Zaryzykować można

Julita

@Koko, i jak, odpowiedziałeś na ogłoszenie, o którym pisałeś? Jeśli pracujesz w Polfa Łódź S.A. Zakłady Farmaceutyczne podziel się proszę z nami swoją opinią :) Widziałam, że w tym momencie firma nie prowadzi żadnych rekrutacji, ale może całkiem niedawno jakieś się zakończyły i ktoś mógłby powiedzieć, jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Koko

Co sądzicie o pracy w magazynie w tej Firmie ?? Nie dawno widziałem ogłoszenie. Wyglądało dość ciekawie.

Daniel

Czy zmieniło sie coś w firmie? Bardzo narzekaliście na brak awansu i podwyżek?

Julita

Czy aktualnie Polfa poszukuje nowych osób do pracy? To dość duża firma, zastanawia mnie jak przebiega proces rekrutacyjny dla kandydatów na stanowiska. Na co zwrócić uwagę przygotowując się do pierwszej rozmowy z pracodawcą? Czy rekrutacja przebiega w kilku etapach? Są to podstawowe pytania, które stawia sobie osoba zainteresowana podjęciem pracy, więc warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum.

er

@pika mi się zawsze wydaj ze jeżeli ktoś jest dobrym pracowniekim to zawsze będzie mogl liczyc po pewnym czasie na jaks pozywke przecież to wszystko zależy od tego ajakie się osiąga wyniki w pracy ..

rybka

Tam jest kolesiostwo, dyskryminacja, fałsz, jeden na drugiego kabluje aby się tylko podlizać , na postojowe ( a jest to na okrągło) chodzą tylko ci sami ludzie, nieważne że samotna matka z dziećmi nie masz poparcia, znajomości, nikogo z rodziny żadnego kolesia to nie ważne że jesteś dobrym pracownikiem nie ma to żadnego znaczenia. Możesz być obibokiem ale jak masz znajomości, dobrze się podlizujesz to i tak będziesz szanowanym pracownikiem. Firma, którą należy omijać z daleka.

Dobry

Pracowałem tam 7 lat w biurze i nie polecam. Szans na podwyżki i na karierę nie ma. Niemniej jednak nie są to lata, które uznałbym za zmarnowane. Dobrze kłamać, podlizywać się i kombinować to wielka sztuka, którą miałem przyjemność poznać i doskonalić. Szkoda mi tylko ludzi na produkcji.

BYŁY

Tu się nie liczy co masz w głowie do awansu , awanse zapomnieć , stanowiska podzielone już , Firma szuka parobków którzy będą posłuszni całkowicie , a kierownik zgadza się , lubi sobie powrzeszczeć bez powodów na pracownika mobink i tyle tylko go nagrać , za bele co premia leci , a śmieszna .Dam przykład kierownik , dyrektor ,to osoby które pracowali na produkcji , dostali awans i zaczeli po koleżeńsku oszczędzać na pracownikach , na swoich dawnych kolegach i pracownik który pracuje 20-30lat wchodzi w tyłek kierownikowi i jest na tak jest panie kierowniku, dyrektorze , TO SAMI OCEŃCIE KLIMAT TEJ FIRMY

OPIJAĆ ŁUKIEM

Szkoda słów , jak jesteś wredny , fałszywy , i lubisz być poniewierany , czuć się zwykłym robolem , przed kierownikiem POLECAM KTO SIĘ CENI I NIE LUBI KŁAMSTWA W OCZY , FAŁSZYWOŚCI , NIE DŁUGO TU POROBI , KOLEŻEŃSTWO W TEJ FIRMIE POLEGA NA TYM , KAŻDY KLEPIE CIE PO PLECACH , UŚMIECHA SIĘ , A ZA PLECAMI JEDEN NA DRUGIEGO PSY WIESZA , A DONOSY TEMPO EKSPRESOWE WYSTARCZY GODZINA , A NAWET NIE RAZ TO KWESTIA 15 MIN I CAŁY ZAKŁAD WIE , ŁĄCZNIE Z PRZEŁOŻONYMI , INNYM SŁOWEM ATMOSFERA DNO , KOLEŻEŃSTWO NIE ISTNIEJE , A JEDYNIE POZORY JEGO , CHYBA ŻE KTOŚ CHCE , SIĘ ŁUDZIĆ ŻE JEST - TO NIECH SIĘ ŁUDZI PO PARU MIESIĄCACH PRZEKONA SIĘ , ŻE COŚ TAKIEGO W TYM ZAKŁADZIE NIE ISTNIEJE ,MISTRZOWIE WIELKA OLEWKA W OCENIE PODWŁADNYCH, OCZYWIŚCIE MAJA SWOICH ULUBIEŃCÓW , A KIEROWNIK BARDZO UWIELBIA KRZYCZEĆ NA PRACOWNIKÓW , PRACA NAPRAWDĘ NA DUŻYM POZIOMIE , LEPIEJ JUŻ BYĆ SPRZĄTACZKA , LUB KOPAĆ ROWY - WIĘKSZY SZACUNEK BĘDZIE NIŻ W TEJ FIRMIE

luka

Niestety Marko odszedł, zastąpił go syn, który już tej klasy nie ma. Odkad jest nowy prezes wszystko się zmieniło na niekorzyść.

prego

Praca w dziale sprzedaży - słabo, duże tereny , brak budżetu , bardzo słabe preparaty i w dodatku brakuje ich w hurtowni. Premie niby są ale od ponad roku nikt ich dostał. Przedstawiciele walczą ale z marnym skutkiem. Niska kultura organizacyjna, osoby które zostały zwolnione z naszego działu w wyniku zmniejszenia zespołu miały problemy z odejście, pracodawca usiłował oszukać ich na należnych odprawach. Poza tym cały czas mówią nam, że firma nie ma pieniędzy. Ja szukam innej pracy.Odradzam, radzę omijać szerokim łukiem , chyba,ze chcecie pracować dla oszustów.

szkolenia

Praca dział sprzedaży płaca niby porównywalna jak w innych firmach ale firma znajduje przeróżne sposoby żeby nie wypłacić należnego bonusu w terminie a przesówa go nawet o rok .Preparaty słabe bez bieżących badań Tereny pracy praktycznie dwa woj. po likwidacji połowy działu sprzedazy Tyle co słyszałam od znajomych z branży

jeden z wielu

Pracowałem parę dni,i odszedłem jak stałem.Żałosna kasa,złe traktowanie pracowników i zakład na zadupiu z kiepskim dojazdem.Sensilab to jakaś nie znana firma,bez tradycji i zasad

tuptus

Praca w Sensilab Polska, fizycznie jeszcze nie jest zła, ale jeśli chodzi o psychikę to bardzo szybko Ci ją zepsuja. Jeden drugiego byle "g..." z gardła chce wyciągnąć, a przełożeni mają atmosferę pracy głęboko gdzieś, prawda jest to ze nie liczy się tam jakość wykonywania produktów tylko ich ilość i szybkość, pogwalcajac wszelkie zasady bhp. Kolejnym minusem pracy w tym zakładzie jest to iż niewielu ludzi może liczyć na stałe zatrudnienie, aby je dostać trzeba mieć znajomości, w przeciwnym razie pracuje się na umowie smieciowej przez bardzo długi okres za marne pieniądze, chcesz się rozwijać zawodowo? Omijaj to miejsce z daleka, zabija w Tobie jakakolwiek wartość Twojej osoby... Nie szanują tam ludzi, którzy pracują na produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.