Global Business Group

Tarczyn

Opinie o Global Business Group

byre

witam wszystkich, napisze ktoś może jak rozkładają się u nich zarobki da się wyżyć i godnie funkcjonować

stanisław

przeczytalem wszystkie opisy na portalu o pracodawcy i jestem zaskoczony ich rozmaitoscia opisow oraz poruszanymi tematykami .Nie wiem na ile sa one zgodne z prawda ( usunięte przez administratora )

szukasz pracy

przeczytalem opinie i nie jestem zainteresowany podjeciem pracy mimo ze zlozylem tam aplikacje , odradzam i dziekuje ze pomogliscie tymi wpisami podjac mi decyzję

hhhhhhhhh

a ta firma dziala jeszcze bo chyba dużo ludzi odeszło w ostatnim czasie ( usunięte przez administratora )

yyyyy

to popieram

słyszałam ze global business group likwiduje oddziały w poznaniu i w warszwawie - czy to prawda ?

Zostaw opinię o Global Business Group - Tarczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Business Group