Global Business Group

Tarczyn

Global Business Group
0 0

Opinie o Global Business Group

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

Dawno nic nie pisaliście, czy firma jeszcze istnieje? Trudno o jakiekolwiek informacje na ich temat. Dajcie znać, czy to pracodawca wart uwagi. Jakie oferuje zarobki? Czy atmosfera jest miła, a kontakt z przełożonymi bezproblemowy?

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Global Business Group? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

byre

witam wszystkich, napisze ktoś może jak rozkładają się u nich zarobki da się wyżyć i godnie funkcjonować

stanisław

przeczytalem wszystkie opisy na portalu o pracodawcy i jestem zaskoczony ich rozmaitoscia opisow oraz poruszanymi tematykami .Nie wiem na ile sa one zgodne z prawda ( usunięte przez administratora )

szukasz pracy

przeczytalem opinie i nie jestem zainteresowany podjeciem pracy mimo ze zlozylem tam aplikacje , odradzam i dziekuje ze pomogliscie tymi wpisami podjac mi decyzję

hhhhhhhhh

a ta firma dziala jeszcze bo chyba dużo ludzi odeszło w ostatnim czasie ( usunięte przez administratora )

yyyyy

to popieram

słyszałam ze global business group likwiduje oddziały w poznaniu i w warszwawie - czy to prawda ?

Zostaw opinię o Global Business Group - Tarczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Business Group