Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o.

Szkoda kasu

Pomylka szkoda wydawac kase. Pani pobrala krew na badanie podstawowe przed 12 po czym powiedziala ze wyniki beda po 18 oczywiscie ich nie bylo dzwonie a pani informuje ze beda jitro po 15. Zaznacze ze badanie na cito bardzo podstawowe

Masz coś do powiedzenia na temat firmy Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o.