Opinie o Bricoman w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bricoman. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bricoman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Warszawa

Czarek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Beata

Zarobki kluczowych i kierownika?

@Beata

Kluczowi 3100-4500 brutto Kierownik 5000-6500 brutto

Bor

Odkąd kama pozegnala sie z firma i carlito to juz nie to samo na wykonczeniowce. Da sie odczuc wasz brak bo odwalaliscie kawal dobrej roboty. Przynajmniej dalo sie z Wami normalnie skontaktowac w ciągu dnia a teraz jest porazka. Więcej osob a robota stoi. Asystentka działa w zwolnionym tempie, o wszystko pyta pare razy.. refki zaklada sie z opoznieniem, a na odpisanie na maila mozna czekac do us...nej śmierci. Szkoda ze nikt was nie docenil, zwlaszcza pracy juz po godzinach co bylo widac na mailu. Teraz jest slaby klimat, juz kolejna asystentka sie zwolnila, nie dawala rady i miala dosc nowego menago, a kierownicy wymieniają sie z duza częstotliwością i jest lipa. Dużo pracy, malo osob na dziale i motywacji brak.

@Bor

O, fajnie, że ich wspomniałeś. Też uważam, że mimo wszystko dobrze się z nimi pracowalo. Czy byli niedoceniani? Pewnie tak, co nie jest rzadkością w firmie Bricoman.

Bezczelny
@Bor

Bor- z łaski swojej- porównaj wynik działu z czasów Carlita & Kamy, a aktualny ... sprawdziłeś? Widzisz cyfrę? Dziękuje i bez komentarza ...

Amigo
@Bezczelny

Co tu porównywać? Są teraz 3 osoby to dziel wynik na 3. 2017 rok to wynik pracy jednego menadżera, owoce jego pracy jaką wykonał przed odejściem. Jak sie skonczy 2018 to wtedy można porównać. To tyle w temacie. Dodatkowo obrót napedzają pomysły niektórych kierowników. Fajnie jakby było trochę więcej autonomii z dobrymi praktykami.

Bor
@Ania

To akurat moje osobiste przemyślenia ale jeśli jesteś w pracy blokowany, chcesz się rozwijać i się starasz, a podwyżkę dostajesz taką samą jak koleżanka z działu ze śrubkami, no to chyba coś jest nie tak. Duzo osób nawet powtarzalo kolezance ze sie tutaj marnuje ale uwazam ze i tak długo była z nami. Ona po prostu uwielbiała swoją pracę. Może to dziwne, ale jak ktoś nie wierzy to zapytajcie w kontrolingu. Zazwyczaj jak jest ok, to ludzie pracują wiele lat w tej samej firmie, a na moim dziale od 2 lat jest juz 3 asystentka. Szkoda mi przede wszystkim, że odeszły osoby z doświadczeniem i zaangażowaniem, można było zawsze nawet po pracy poprosić o pomoc. Marzenka jak jeszcze pracowała to zawsze podziwiała swoją koleżankę. Sama odeszla ze względów finansowych. Sympatyczna dzoewczyna. Osoby na lepszych stanowiskach wiadomo ze mają spoko zarobki wiec mogą siedzieć i pracować.

AM
@Ania

Potwierdzam. Fajnie się wspolpracowalo bo kolezanka zawsze sie starala wytlumaczyc pewne rzeczy przez telefon nowym pracownikom. Zwlaszcza wyceny produktow pod klienta gdzie byla obcykana w temacie jak malo kto. Mi pomogla z oknami bo jako świeży sprzedawca nie kumalem tego do końca. A tak szczerze, to nie ukrywam ze jeszcze chyba ze 2 miesiące jak juz odeszla z pracy, to dzwoniłem kilka razy z pytaniami. Szanuje takich ludzi bo malo kto sie angażuje w swóje obowiązki. Oby więcej takich ludzi w naszej ekipie!

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Warto aplikować jak kasa?

Brałeś udział w rekrutacji do Bricoman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
kandydat

Witam , mam pytanie w jakie wielkości są zarobki kierowników . Z góry dzięki za odpowiedź.

@kandydat

Zależy od regionu. W większych miastach jak np. Warszawa 6,5-7,5 tyś podstawy brutto + premia, ale z nią różnie bywa.

Zona
@Marek

Nieprawda co do zarobków. Mój mąż jako koordynator zarabia więcej niż kierownik z innego miasta.

Kolorado
@kandydat

Przyjdź na rozmowę to się dowiesz. To zależy od wielu czynników

Julita

@mlodamama Dziękuję za wypowiedź. Czy możesz w takim razie napisać coś o tych planach w Bricoman? Jakie one są? Czy faktycznie Twoim zdaniem są one tak ciężkie do zrealizowania? Informacja ta na pewno pomoże wielu innym osobom, więc zachęcam Cię do merytorycznej wypowiedzi. @Anna Rozumiem, że tę opinię bazujesz na swoim własnym doświadczeniu podczas pracy w firmie, tak? Czy mogłabyś w takim wypadku po prostu opisać, jak Twoja współpraca wyglądała? Będę Ci wdzięczna.

W Bricoman pracują same odrzuty z innych sklepów. Jeśli chcecie pracować z osobami z którymi nie radzili sobie w innych sklepach, to życzę miłej pracy z taką ekipą. To taki ubogi krewny LM

Nomi
@Anna

Nawet i z Nomi się znajdą: -)

Julita

@Marcelina, Twoje stwierdzenie, że w firmie Brico dzieje się coraz gorzej, jest bardzo ogólne. Jaki aspekt pracy masz dokładnie na myśli, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Wspomniałaś o braku premii, czy inni pracownicy potwierdzą Twoje zdanie? Czy zostałaś poinformowana o braku premii podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

mufasa
@Julita

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej informują, że są premie od obrotu sklepu. Nikt nie podaje, że obrót musi zostać zrobiony z kwartału. Nie ma szans na premię.

BylySprzedawca
@Julita

Przez kilka lat pracy dostalem kilka premii. Nie przekroczylo to 1000zl... Czy można nazwać to premią??

mlodamama
@Julita

Pracuję od kilku lat w centrali. Na rozmowie otrzymałam informację, że są premie kwartalne. Po roku pracy dostalam nieco ponad 30zl premii. Kolezanka tylko zapomniala dodać, że zwykle tych premii nie ma bo sieć nie robi planu. A szkoda

Julita

Ostatnia wypowiedź została napisana przez niezadowolonego klienta firmy Bricoman. Co na jej temat sądzą pracownicy? Czy w firmie zaszły w ostatnim czasie jakieś pozytywne zmiany? Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie? Czy należy przejść obowiązkowe przeszkolenie w firmie? Warto byłoby napisać kilka słów więcej.

Julit
@Julita

wez sie panna puknij w czaszke ! w typowy dzien powinnaś sie przefarbowac na blond skoro na taki koment tylko cie stac... zal.pl kilka slow wiecej do ciebie admin by wyciol

Trabka
@Julit

Dokładnie, te jej komentarze są żałosne,ale musi bronić Brico bo jej za to płacą.

Julita

@Bor, jakie są Twoim zdaniem przyczyny sytuacji opisanej w Twoim komentarzu? Może niektórzy pracownicy po prostu nie sprostali obowiązkom na swoich stanowiskach pracy? Czy masz jakieś pomysły na polepszenie organizacji pracy w firmie Bricoman? Może warto zgłosić się z tymi pomysłami do przełożonego. Transparentność i zaufanie stanowią o jakości współczesnych firm na rynku.

@Julita

co ty gadasz za truizmy, bricoman to ściek po leroy merlin - to po 1e, a po 2-ie , to nie jest firma współczesna, to taki Polski Związek Piłki Nożnej w latach 80-cyh - dno i wodorosty

Była pracownica centrali

Kiepska firemka z przerostem formy nad treścią... Ważne że dyrektorzy zwiedzają cały świat! USA, Rosja, Włochy czy Francja - zebrania na koszt firmy rozsiane po całym świecie! Już wiecie czemu zarabiacie 2.500 zł brutto? A kto będzie utrzymywał to towarzystwo z Murmańskiej???

BohaterDomu
@Była pracownica centrali

Nie do konca jest tak. Sporo zarabiają dyrektorzy i kupcy. Informatycy dosc malo, a o administracji i zakupach nawet nie wspomne. Kokosow nie ma. W LM płacą znacznie więcej.

@Była pracownica centrali

To przesada, że to dlatego że dyrektorzy zwiedzają cały swiat. Natomiast to prawda, zarobki są bardzo niskie. Jak na tyle obowiązków i taka odpowiedzialność.

Julita

@edi, widzę, że dysponujesz informacjami na temat oferowanych przez Bricoman dodatków pieniężnych. Jak natomiast przedstawia się kwestia benefitów pracowniczych? Czy pracodawca zapewnia Wam dostęp do takiego pakietu?

@Julita

Masz pakiet medyczny, mozliwosc skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, kartę multisport chociaz drogo wychodzi i podobno są premie... podobno bo rzadko są. Bynajmniej moj brat mial rzadko jak tam pracowal.

@edi

A podaj imię? :)

@Kasia

Nie.

Robert

A co tu można pisać o Bricomanie?? To dno, nawet widać że ta stroną nikt się nie interesuje bo nikt tu nie zamierza pracować.

Marcelina
@Robert

W Brico się dzieje coraz gorzej.Zatrudniają nawet ludzi z naganami bo nie ma kto robić. Żadnych premii, pusta nędzna pensja i brak perspektyw.

Julita

@Robert, Twoja opinia opiera się wyłącznie na jednym haśle. Może warto byłoby ja uzasadnić? Inny użytkownicy mogą ją ocenić jako mniej wiarygodną. Dlaczego napisałeś, że nikt nie zamierza tutaj pracować? Jaki jest główny powód niezadowolenia pracowników? Czy próbowaliście rozmawiać o swoich wątpliwościach z przełożonym lub szefem firmy Bricoman?

Julita

Proszę Was o powrót do prowadzenia merytorycznej dyskusji o Bricoman jako pracodawcy. Wasze opinie nie powinny obrażać innych osób związanych z tą firmą, ponieważ tym samym łamią postanowienia regulaminu, który zobowiązaliście się przestrzegać decydując się na zamieszczenie wpisu w tym wątku.

alex

Do Bricomana przyjmują wszystkich jak leci bo nikt tam nie chce pracować. Przerzucają tam pracowników problemowych oraz nieudaczników z innych sklepów bo tam sobie rady nie dawali. Płacą grosze aż wstyd się pochwalić.Pozdrawiam Połczyńską

Adamos
@alex

Do bricomana dają ludzi z którymi mają problemy w LM. Uważajcie na Połczyńskiej na pana "trudna sytuacja życiowa". Jego ulubionym zajęciem w pracy jest uprzejme donoszenie na innych kolegów ze sklepu. Jest tak ambitny, że swoim nowym telefonikiem robi nawet zdjęcia i raportuje prace innych.Uwaga na znikające złotówki z koszyków, super pracownik zawsze na posterunku.

@Adamos

na połczyńskiej to większość to konfidenci; troll z narzędzi, czy grubas z farb, czy ten karli babochłop z narzędzi, albo zomowiec z kręconymi włosami z drzwi to jest parodia, co tam się wyprawia i jak pracuje/ przekonała się nawet ekipa z gdańska, która miała na tym sklepie tak zwane szkolenie

Seba
@anonymous

Krótko mówiąc sklep dla niedorozwiniętych...A troll z narzędzi legendy już o nim krążą, jeszcze bigosu narobi w Bricomanie bo w LM już pozamiatał.

Domi
@Seba

Donosi na kolegow, robi im zdjecia i strzela z ucha do kierownikow.Kto to najwiekszy donosiciel i lizus? Plemnik !!! Z Lm na Polczynska kopa dostal!

Ala

Czy pracownicy Bricomana maja jakieś dodatki na świeta? :)

Tylko na B.Narodzenie 150zł netto

Lipa

Mają. Dodatki obowiązków

proszek do prania

Julita

@Lipa, każdy okres świąteczny w sprzedaży jest związany ze wzmożonym ruchem. Czy Bricoman za większą ilość obowiązków oferuje jakieś premie lub lepiej płatne nadgodziny? A może w tym czasie dochodzą do tego sklepu nowi pracownicy? Proszę Cię o kilka zdań na ten temat.

Julita

@alex, rozumiem, że Twoja opinia o Bricoman jako pracodawcy nie jest pozytywna. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mogłabym Cię prosić o opisanie warunków zatrudnienia, na których opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą? A może dysponujesz informacjami o aktualnych ofertach pracy w Bricoman? Użytkownicy forum, który rozważają aplikowanie do firmy, chętnie się o nich dowiedzą.

Julita

Bricoman prowadzi obecnie rekrutacje do oddziałów w całej Polsce. Pracodawca oferuje swoim pracownikom, np. naukę języków obcych na preferencyjnych warunkach. Czy jakaś część z Was aktywnych na tym forum i jednocześnie będących zatrudnionymi w firmie korzysta z takiej możliwości? Na jakim poziomie jest to kurs? Czy przydaje się Wam to później w pełnieniu obowiązków?

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Warszawa

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

Bricoman