Adservco Group Sp. z o.o.

Kraków

Adservco Group Sp. z o.o.
3 7

Opinie o Adservco Group Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

W internecie oraz powszechnych źródłach informacji brakuje ofert na wolne stanowiska w firmie Adservco Group. Czy ktoś z Was słyszał o prowadzonej rekrutacji przez pracodawcę do pracy w tej firmie? Jak wygląda ta kwestia? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

aseter

Witam, Ktoś może zdradzić jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie? Ciężko się tam dostać? Pozdrawiam

Dominika

@ktoś, dziękuję za opinię, a czy możesz napisać nam coś więcej o obietnicach ze strony firmy Adservco Group Sp. z o.o.? Czy osoba szukająca pracy na stałe, która chciałaby stabilizacji może z powodzeniem znaleźć to w tej firmie? Jak wygląda relacja na linii pracodawca - pracownik?

Ktoś z Was obecnie pracuje w Adservco Group Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

ktoś
@Administrator 25.02.2018 11:35

Popieram inne opinie, że firma dobra na początek, byleby się nie zasiedzieć. Po 2 latach nie widać ani perspektyw na nauczenie się czegoś więcej, ani na zarobki. Awanse są ale podwyżki mizerne. Duża rotacja pracowników, co chwilę kogoś zatrudniają byleby zapełnić luki po starszych pracownikach, którzy prędzej czy później odchodzą nie widząc żadnych perspektyw . Dużo obietnic bez pokrycia.

Nolife

Praca idealna dla no-life'ów, którzy kochają autocada i chcą rysować od rana do wieczora pod kamerami, bez zbędnych rozmow ze współpracownikami.

NowWeAreFree

Dobra firma na chwile, tak zeby sie AutoCada nauczyc bo jest tam od kogo. Ponadto duzo GADANIA o pracy w innych programach, tylko gadania. Poza tym to wdrazanie systemow rodem z korporacji, niestety glownie tych negatywnych. Atmosfera dobra tylko z pozoru. Najlepszym ukladem chyba byloby popracowac na zleceniu troche w trakcie studiow. Dluzej niz rok nie ma sensu tego ciagnac.

Praca w firmie Adservco Group Sp. z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Adservco Group Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adservco Group Sp. z o.o.