Adservco Group Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Adservco Group Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adservco Group Sp. z o.o.

Administrator

Ktoś z Was obecnie pracuje w Adservco Group Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Nolife

Praca idealna dla no-life'ów, którzy kochają autocada i chcą rysować od rana do wieczora pod kamerami, bez zbędnych rozmow ze współpracownikami.

NowWeAreFree

Dobra firma na chwile, tak zeby sie AutoCada nauczyc bo jest tam od kogo. Ponadto duzo GADANIA o pracy w innych programach, tylko gadania. Poza tym to wdrazanie systemow rodem z korporacji, niestety glownie tych negatywnych. Atmosfera dobra tylko z pozoru. Najlepszym ukladem chyba byloby popracowac na zleceniu troche w trakcie studiow. Dluzej niz rok nie ma sensu tego ciagnac.

admin

Praca w firmie Adservco Group Sp. z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Adservco Group Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adservco Group Sp. z o.o.