Adservco Group Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Adservco Group Sp. z o.o.

Nolife

Praca idealna dla no-life'ów, którzy kochają autocada i chcą rysować od rana do wieczora pod kamerami, bez zbędnych rozmow ze współpracownikami.

NowWeAreFree

Dobra firma na chwile, tak zeby sie AutoCada nauczyc bo jest tam od kogo. Ponadto duzo GADANIA o pracy w innych programach, tylko gadania. Poza tym to wdrazanie systemow rodem z korporacji, niestety glownie tych negatywnych. Atmosfera dobra tylko z pozoru. Najlepszym ukladem chyba byloby popracowac na zleceniu troche w trakcie studiow. Dluzej niz rok nie ma sensu tego ciagnac.

Praca w firmie Adservco Group Sp. z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Adservco Group Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adservco Group Sp. z o.o.