San-at

Łódź

Opinie o San-at

tk

czy taki spoko to ni jestem pewny.zwalnialem sie dzisiaj.a ten niby spoko gosc potrącił mi za odzież i za badania.nie polecam i odrzdzam ludzi traktuje jak przedmiot.gdzie tylko będzie można to to będę pisał.pozdrawiam tomek

tk

czarna żmija

Firma w której o umowę to trzeba by było na kolanach prosić:)a ja nie tego nie robiłem. Szef pan Darek spoko osoba , natomiast żona pani Sylwia bez kultury kobieta która chyba najmniej szanuje siebie . Masz swoje zdanie to do tej firmy nie skręcaj.

Zostaw opinię o San-at - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie San-at