Eurosat

Ostrołęka

Opinie o Eurosat

xer

wchodzi tu ktoś jeszcze? mam temat mianowicie chciałbym wiedzieć ile można u nich zarobić pracuje ktoś dla nich

franek 30

czy wie ktos cos na temat tej firmy eurosat?jak jest tam z praca?prosze o szybka odpowiedz

XXX

Uważam że ta firma to konkretna porażka ostrzegam wszystkich a dziewczyny pracujące w niej myślą że jak przeszły kurs to są dobre ale się mylą są tylko sprytniejsze niż mądrzejsze nie potrafią się przyznać do tego że oszustwem i podstępem namawiają starsze osoby

[usunięte przez administratora].! Jak nie oszukasz nie zarobisz. Przekręty z kasą na porządku dziennym - na papierze jakieś grosze i umowa zlecenie. Pracowałem tam trochę czasu i teraz wstydze się tego - wyprali mi mózg i wciskałem cyfre staruszkom. Przepraszam tych co oszukałem a potencjalnym pracownikom radzę: omijajcie szerokim łukiem!

Zostaw opinię o Eurosat - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosat