Eurosat

Płock

Opinie o Eurosat

Wybierz

Tak, bardzo ciekawe są te ofert, ja polecam bardzo mocno

czlowiek

jest takie powiedzenie NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA NIE ZWALNIA Z PRZESTRZEGANIA GO. i to dziala w obydwie strony..Ludzie czytajcie i uwaznie poprostu sluchajcie i nie bedzie wam tyle nerw potrzebnych. a starzy ludzie jak nie rozumieja to niech nie porywaja sie z motyka na slonce,,,nie rozumiem nie wiem o co chodzi to albo pyam sie bliskiej osoby i prosze o pomoc w zrozumieniu albo sobie daruje

gosc

dokładnie po pierwsze konsultanci nie woza ze soba zadnych umow a to co ludzie podpisuja jest jedynie swego rodzaju wyrazeniem checi na posiadanie cyfry. dokumenty podpisywane u konsultanta ktory do was przyjechal do niczego was nie zobowiazuja. umowa jest sporzadzana dopiero na podstawie formularze ktore podpisaliscie u konsultanta. umowe przywozi do was monter razem ze sprzetem wtedy mozecie rownie dobrze go przyjac do domu jak i nie. mozecie przeczytac sobie umowe i ja podpisac a jak wam sie nie podoba to sie nie podpisuje. monter wtedy nic nie montuje jedzie w swoja strone i to wszystko...a jesli zdecyduje sie ktos podpisac to i monter zamontuje wam tv to i tak macie okreslona liczbe dni (chyba 7) na to zeby z tego zrezygnowac czyli odstapic od umowy. wiec wynika z tego ze ma sie sporo czasu na namyslenie... a ci konsultanci nawet umow nie sporzadzaja bo robi to pani w biurze...wiec sory ale my kazdy chyba czytac umie...:):):) inna kwestia jesli chodzi o starsze osoby...ktorym ciezko jest pewne rzeczy zrozumiec.

AABBBBBBB

A kto mądry podpisuje umowe nie czytając jej

AAAAAAAAA

ja znam osobiście dwie staruszki które zostały oszukane przez tę niby firmę. Powiedziano im że nie będą płaciły abonamentu i wciśnięto umowę którą podpisały nie czytając jej. za kraty taką firmę

[usunięte przez moderatora] Jak nie oszukasz nie zarobisz. Przekręty z kasą na porządku dziennym - na papierze jakieś grosze i umowa zlecenie. Pracowałem tam trochę czasu i teraz wstydze się tego - wyprali mi mózg i wciskałem cyfre staruszkom. Przepraszam tych co oszukałem a potencjalnym pracownikom radzę: omijajcie szerokim łukiem!

Zostaw opinię o Eurosat - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosat