EUROSAT s.c.

Lublin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o EUROSAT s.c.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSAT s.c.

ktoś

Nie mam dobrego zdania od momentu złożenia cv. Jestem po kursach i szkoleniach na pracownika biurowego i ku mojemu zdziwieniu odrzucili moją kandydaturę! Mogli chociaż ze mną porozmawiać. Ich strata.

Monika

Chyba jest to jedyna firma która płaci za to co się wykona.Szybko można zarobić dobre pieniążki i żyć godnie, a nie pracować w tesco/lidl/leclerc/biedronka itd... zarabiając miesiecznie to co można zarobić tygodniowo.Jeżeli komuś brakuje gotówki i zamiast iść do ''providenta'' może zarobić tutaj.Może praca nie jest wymarzona, ale są z tego pieniążki. Polecam Monika

Zostaw opinię o EUROSAT s.c. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSAT s.c.