Gastro Prestige

Nowy Sącz

Opinie o Gastro Prestige

edek

Hej, a powiedzcie mi, czy firma zapewnia jakieś benefity jak multisport, czy opieka medyczna?

GN 1/2

Zmienili teraz nazwe na gastroprestigegroup -(usunięte przez administratora)

BOGUMIŁA

tak tak licytacja się odbyła wiec to prawda że to co zostało z prestiza to zają to wszystko komornik *** a wierzycieli dluga lista ? GN 1/1: czyli lepiej juz z nimi nie robic interesow?

gruby

jak zwykle zespul sie ich jeden żęch - stary mowi niby ze to flota

gość

może by tak straż miejska zainteresowała się stojącym autem gastro prestige na chodniku pod sandecją w okolicy grom-u już dobrych parę dni tam zagraca chodnik.

Kuba

Jaka to spółka? Jeden blondas. Nie traćcie czasu na gadanie o robotę z prezesikiem tej \\\\\\\"firemki\\\\\\\'. Ludzi pracujących traktują jak niewolników. Banda znajomków siedzi na \\\\\\\"górze\\\\\\\" i manipuluje zwykłymi pracownikami. Porażka. Jak chcecie, to pracujcie na nich. Wy zarobicie grosze.

w firmie panuje chaos to co się wyrabia ze sprzętem niby \"nowym\" na magazynie siedzi 2 lata a potem sprzedawany jak nowy

Zostaw opinię o Gastro Prestige - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro Prestige