Firma Tank Sp.j. W. Konczalski M. Konczalski

Toruń

Opinie o Firma Tank Sp.j. W. Konczalski M. Konczalski

jak nie podniosą stawek to niedługo sami zostaną na tych stacjach wszystko się zgadza co piszą wyżej

moig

Ma się pewność przede wszystkim @ubor dlatego, że sam pracownik jest zatrudniany w firmie na umowę o pracę

dlugo letni

Ja juz tutaj w firmie pracuje ponad 10 lat i powiem tak jak komuś sie nie podoba niech sie zwolni i gdzie na produkcje pracowac po 10 godzin od poniedzialku do piatku za 1200 i bedzie tyrac tutaj jak praca wszedzimd na stacji nie jest zla 17 dni w miesiacu do pracy w tygodniu wolne i nie jest zle wszystko zaplacone dodatki po zmianie kierownika u nas w Paparzynie jest o niebo lepiej i nie robisz na produkcji ani w akordzie tylko spokojnie na stacji wiec nie pisz bzdor kolego i nie obrazaj firmy bo taka praca to skarb i jakos rekawow nie powyrywasz sobie

żart?

"Fakt jak komuś nie chce sie pracowac to wszystko jest nie tak ja pracuje i jestem szczesliwy bo jest bardzo dobrze" To jakiś żart, sami to napisaliście w Tanaku? Zależy jaka stacja? Ja pracuje w Stolnie i pracuje tu tylko dlatego że po prostu nie ma innej pracy jak tylko znajdę to od razu stąd znikam. Pracuję już trochę i jeszcze się nie zdarzyło, żeby kiedykolwiek było w porządku, a co dopiero bardzo dobrze. Na całodobowej stacji z gazem, hot-dogami itd. pracuje 6 osób. i nie ma innego sposobu, każdy musi przyjść minimum 200 godzin w miesiącu i nikt sie nikogo nie pyta czy chce i wszystko oczywiście za 1400. Najniższa + "premia".

taki tam

Powiem tak w firmie robi sie bardzo dobrze zalerzy jaka stacja ja pracuje fakt jest godzin wiele ale płacajest w miare dobra i w ogóle nie narzekam szefa nie widac od czasu do czasu przyjedzie zobaczyc co słychac . Fakt jak komuś nie chce sie pracowac to wszystko jest nie tak ja pracuje i jestem szczesliwy bo jest bardzo dobrze

były

Totalny wyzysk pracujesz po 180-200 godzin za najniższą krajową i "jak jest sprzedaż" to wtedy dają z łaski 100-200 zł "premii". Premii za 20-40 nadgodzin wychodzi po 5-7 zł na godzinę. "Premia" oczywiście do ręki machlojki z grafikiem chodzisz według jednego a podpisujesz drugi żeby nadgodzin nie było oficjalnie. Do tego co dziennie albo co dwa dni przyjeżdża szef-gbur, i wykrzykuje jak tu brudno, i że jak się komuś praca nie podoba to może się zwolnić. Żenada.

Zostaw opinię o Firma Tank Sp.j. W. Konczalski M. Konczalski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Tank Sp.j. W. Konczalski M. Konczalski