Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Julita

@Węszyciel widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie PAS Polska. Możecie liczyć na dobrą atmosferę i inne kwestie, które są ważne dla potencjalnych pracowników. Czyli osoby palące poza przerwami mają jeszcze możliwość wyjścia na papierosa? A czy osoby niepalące też wtedy mają możliwość wyjścia?

ebi

odradzam pracę w PAS, O PIERWSZE ZA ŻADNE NADGODZINY OCZYWISCIE JEST NIE ZAPŁACONE W SOBOTY DO PRACY ZA DARMO straszą nakazami, atmosfera jest..... no własnie ... zero szacunku do ludzi-

@ebi

Kierownik Adrian Krajewski jest najgorszy

zzz

Piszecie że praca ciężka a jednak ludzie tam pracują. Więc co jest? Jakie zarobki są do osiągnięcia na stanowisku szeregowym jakoś nikt nie podaje.

ona
@zzz

Jako pracownik montażu zarabiam 1750zł w tym 300zł premii. Nie wiem,jak teraz będzie wyglądać wypłata po podwyżce. Praca nie jest ciężka,są wysokie normy,ale wszystko do zrobienia,wystarczy chcieć.

zzz
@ona

Ok, dzięki. O takie informacje mi chodziło

@zzz

Bo robią kapusie I du..po lizusy

Zwolniono

Mieliście rację... agencja traktuje ludzi jak szma*y !! Popracujesz 3 tyg i wywalaja !! Nawet nie umieją argumentować dlaczego Cię zwalniają... Co chwila Ukraińców przyjmują a Polaków zwalniają niedługo zamiast pas Polska będzie pas Ukraina żałosne... oni sobie nie radza a obrywaja za to Polacy bo Ukraińcy nie rozumieją po polsku i na kimś się wyrzyc trzeba Co!? I to ma być porządną firma...!? Śmiech na sali!! Robisz swoje poprawiasz ich A jeszcze głupków z siebie robią jak im tlumaczysz że niby nie rozumieją... żałosne pracę Polakom zostawcie A nie Ukraincom dajecie co nie nadążają i Polak na tym traci! Może wywalcie wszystkich Polaków bo Ukraińcy tansi są co... oni psują robotę nie radza sobie A takich trzymacie A Polaka kopa w (usunięte przez administratora) bo żal wam na Polaka kasy bo obcy tansi weźcie się leczyć zacznijcie !

@Zwolniono

Niestety masz rację , ebał pies tą je..aną firme !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
daniel

Omijać szerokim łukiem ludzi traktują jak niewolników , zastraszanie ludzi zwolnieniami Ludzie boją się odezwać o swoje a kierownicy nie przestrzegają przepisów pracy !!!! Zamknąć ten (usunięte przez administratora) i zrównać z ziemią !!! Do osób które pracują w tej firmie nie dajcie się tak traktować nie jesteście niewolnikami i nie pozwalajcie sobie na takie traktowanie jesteśmy ludźmi i każdy ma rodzinę

Xxxx
@daniel

Firma nie rozni sie niczym od innych firm produkcyjnych. Trzeba pracować i wykazywać się z obowiązków, ale to przecież minimum wymagań.

mecenas.
@daniel

odpowiedz do daniela.powiadom O.I.P Poznań,oni bardzo chętnie zajmą się tą sprawą--od tego przecież są.Powodzenia.Pozdrawiam.

@Xxxx

Taaa tyle że dobrze w tej firmie mają kapusie I du..o lizusy

Ktoś

Czym piz..e ekranowy bochaterze bu ha ha :)

Węszyciel

Firma pierwsza klasa. Wszystkie świadczenia na czas, mili współpracownicy, przyjazna atmosfeta oraz duże wsparcie. Normy nie są wyśrubowane więc i na papierosa znajdzie się czas. Firma wyznajr zasadę "Największą i nieocenioną wartością są ludzie, to w nich tkwi sukces"

Julita

@RROD a co takiego pracownicy robili liderom? W jaki sposób wchodzili na głowę? Nie wywiązywali się ze swoich obowiązków w pracy w firmie PAS Polska? @imiko to nie miejsce na groźby. Istnieje tutaj regulamin, według którego nie można tego robić i ze względów, że nigdzie nie powinno się.

Julita

@Załamany nie masz co czekać. Jak dzieje coś takiego to nie możecie tego tolerować i musicie reagować do tych osób przełożonych. Chodzi o Wasz komfort pracy w firmie PAS Polska. A wiadomo, że firma nie ma wpływu na na charakter ludzi, ale po takich informacjach może mieć jakiś wpływ, żeby przynajmniej się tak nie zachowywała w pracy.

Julita

@Xxxx po to jest forum, by zadawać pytania i móc zdobywać wiedzę na temat pracodawcy PAS Polska. @miiiiii czyli zgłaszałeś kierownikom zachowania liderek? Czy kierownicy mają przełożonych, do których możecie się zgłosić i powiedzieć o zachowaniu liderek i braku reakcji kierowników?

Pracownik firmy

Walczycie o jakieś podwyżki wynagrodzenia?

miiiiii

w tej firmie to jest jakas masakra liderki znecaja się nad pracownikami psychicznie a kierownicy maja to w (usunięte przez administratora) bo nie maja dowodu ze cos się dzieje a liderki dalej robia to co robily i znecaja się nad innymi....

Julita

@daniel co dokładnie według Ciebie jest łamane? Dlaczego uważasz, że pracownicy są traktowani jak niewolnicy w firmie PAS Polska? @Xxxx czyli uważasz, że normalne wymagania są w firmie i po prostu zdarzają się osoby, które nie są w stanie wykonać wszystkich swoich obowiązków w należyty sposób? Czyli w końcu jak jest? Bo ze sprzecznych opinii ciężko wywnioskować tą prawdziwą.

Xxxx
@Julita

Jest tak jak w innych firmach produkcyjnych. Wiem bo pracowałem tu i tam. Jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności to są osoby rzeczowe Ale i takie które pomyliły drogę do pizzerii i to wśród fizycznych jak i administracyjnych. Swoją drogą @Julita Twoje pytania przewijają się w różnych wątkach od dłuższego czasu... więc podejmij pracę i sama / sam sprawdź ....

Julita

@Zwolniono ty opisujesz stanowiska z pracy fizycznej, a czy może ktoś opisać jak się pracuje w PAS Polska w biurze? Widzę, że są oferty pracy również dla studentów i uczniów. Był ktoś z Was na takim stażu lub praktykach? Można się na nich czegoś nauczyć? Jest możliwość uzyskania zatrudnienia po takim stażu?

Walczycie tam o jakieś podwyżki od nowego roku?

Julita

@Renata czyli jest podział na pracowników zatrudnionych przez PAS Polska Sp. z o.o. i przez agencję pracy, tak? Czy są jeszcze jakieś różnicy w pracy czy traktowaniu zw względu na ten podział? Może są inne stawki godzinowe lub inne benefity? @Anonim czy Ukraińcy są zatrudnieni przez agencję czy przez firmę? Jakie różnice są w traktowaniu obcokrajowców w tej firmie? Mają te same przywileje co pracownicy zatrudnieni przez firmę, w pierwszym przypadku, o który pytałam.

Ajm

Podsłuchałem że premia roczna ma być na święta porównywalna z trzynastką ktoś coś wie czy z Job też dostaniemy.

Renata
@Ajm

NIe , niestety :( Job nie dostanie, otrzymają tylko pracownicy PAS. Job tylko paczka z herbatą i piernikami . I to jest równe traktowanie !!!!

Żenada

Wiecie kiedy jest szkolenie bhp w firmie ?

Hapacz

Żart: Szef podjechał dzisiaj pod biuro nowym Chryslerem: - Nie ma co, ładne auto szefie. - Cóż mogę powiedzieć. Pracuj ciężko, zostawaj po godzinach, a może w przyszłym roku będę miał jeszcze lepsze.

Onaa

Wiecie jakie ma przystanku autobus do Opalenicy jadąc z Kościana i o której jedzie jak na rano ?

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.