Retilia Sp. z o.o.
counter
3 6 8 5 1
AntyTimeTracking Nowy wpis

Chociaż w sumie z tym time trackingiem to trochę przesadziłem :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AntyTimeTracking Nowy wpis

W czasach kiedy na każdym kroku czai się zła korporacja, która chce wchłonąć, wykorzystać i brutalnie porzucić pracownika, gdzie na każdym kroku czai się menadżer w garniturze który awanturuje się o niewypełniony/wypełniony niekompletnie/nieszczegółowo/nieterminowo/źle timetracking, gdzie wszędzie są kamery i jakieś durne systemy monitorujące pracę, na prowincji Warszawy uchowała się mała firma w której tego nie ma i która jest bardzo przyzwoitym pracodawcą (no może poza lokalizacją, bo trzeba brać catering za 3/4 wypłaty a później brakuje na czynsz :-) Polecam. PS. wszystkim potencjalnym pracownikom DUŻO ENTUZJAZMU .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
abcd Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca, świetna atmosfera, świetny zespół bardzo przyjaznych i megakompetentnych współpracowników. Zakres obowiązków bardzo zróżnicowany, ale cały czas techniczny, od przeprowadzania analiz funkcjonalnych(analizy biznesowe i kontakt z klientem wykonuje inny zespół) po testowanie (tutaj fajna możliwość rozwoju bo można potestować i aplikacje desktopowe, i mobilne). Duża samodzielność przy określaniu priorytetów wykonywanych zadań, doboru narzędzi i technologii. Bardzo duży plus to praca zdalna, możliwość załatwienia dowolnej sprawy z przełożonym, bez zbędnych pytań i robienia dochodzenia. No może jedyny minus to kłopotliwa lokalizacja, i brak miejscówki żeby zjeść.

kandydat Nowy wpis

Z takim podejście do potencjalnych kandydatów do pracy to ja im nie wróżę przetrwania na rynku. Kilka miesięcy temu zaprosili mnie na rozmowę. Po rozmowie żadnej informacji zwrotnej. Stanowisko które oferowali w ogłoszeniu okazało się kompletnie różne od tego które przedstawili na miejscu. W ogłoszeniu było wyraźnie: Tester a już na miejscu okazało się że szukają Analityko-Testera z naciskiem na Analityka. W dużym skrócie: Szukali taniego pracownika z małym doświadczeniem który wykona całą robotę którą normalnie wykonują w zespole IT min 2-3 osoby: napisze analizę i całą specyfikację aplikacji detal po detalu, przeprowadzi testy wraz z przygotowaniem całej dokumentacji testowej i będzie kontaktować się z klientem. Powodzenia. Nikomu nie polecam. Zmarnowałem tylko 2 godziny na dojazd na Włochy i tyle bo cała rozmowa była bezsensowna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Pracownik

Czy coś się zmieniło? Chyba nie. Ja przyszedłem do Retili już po tych zmianach, słyszałem o nich od starszych pracowników, których już jest bardzo niewielu. Wytrzymałem kilka miesięcy. Nie osiągnąłem obiecanego mi poziomu wynagrodzenia, zawsze było "coś" nie tak (a NIE mam wynagrodzenia od sprzedaży). Firma balansuje na granicy rentowności. Co kwartał wszyscy się zastanawiają czy właściciel (Macrologic)nie zamknie firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
stary pracownik
@Pracownik

piszesz że wytrzymałeś ? tzn. jeszcze tam pracujesz czy nie ? Jeśli tak to dlaczego zostałeś ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Czy coś się zmieniło???

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jaro

Niestety z nastaniem nowego zarządu w firmie rozpadł się zupełnie zespół. Odeszli ludzie którzy tę firmę tworzyli. A zarząd zamiast zastanowić się co jest nie tak zaczął straszyć odchodzących obecnie pracowników(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Retilia Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Retilia Sp. z o.o.