Nord Travel
counter
1 38 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy pracownicy Nord Travel chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Darek

Ktoś się może orientuje, czy Nord Travel organizuje wycieczki do Laponii?

HT Nowy wpis
@Darek

Czy oni mają w ogóle koncesje? Ostatnio nie było z nimi kontaktu, wszystkie telefony na stronie były błędnie podane....

Darek Nowy wpis
@HT

Pisałem maila. Na stronie jest zaznaczone, że preferują kontakt mailowy

aleksander Nowy wpis
Klient
@Darek

pisze ze preferowany kontakt mailowy, bo telefonów nie odbiera. Masa ludzi szuka tego gościa, w Finlandii jest poszukiwany

Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Czy Nord Travel oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Gość

Żadne poważne i szanujące się biuro podróży, nienawiązuje współpracy z Nord Travel !

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jak jest z pakietem medycznym w Nord Travel? Można dołączyć rodzinę?

Znajomy
@Pytanie

Nie ma żadnego pakietu medycznego. (usunięte przez administratora)

Aneta

@Katarzyna Zapewniam Cię, że jeśli Twój komentarz był zgodny z regulaminem Gowork, to nie mógł zostać usunięty, jeśli natomiast naruszał go - to administrator miał prawo go usunąć. Może w takim razie jeszcze raz zdecydowałabyś się na pozostawienie opinii o firmie Nord Travel? Byłaś ich pracownikiem?

@Aneta

Nie zgadzam się z powyższym argumentem. Mój komentarz był po prostu POZYTYWNY więc nie wpisywał się w narrację, (usunięte przez administratora) Nie będę zostawiac ponownych komentarzy, bo jak widzę, (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Szanowni Państwo, W styczniu 2018 r. zostawiłam opinię POZYTYWNĄ dotyczącą firmy Nord Travel i jej właściciela, ale niestety nie ma jej już na tej stronie.(usunięte przez administratora)

Jak wyglądają aktualności firmy Nord Travel? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Aneta

@Ostrzegam - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach z Nord Travel.? Czy jesteś pracownikiem, czy kontrahentem firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Katarzyna

Drodzy Państwo, Nie pracuję w firmie Nord Travel, ale skorzystałam z jej usług. Kilka dni temu wróciłam z Laponii, gdzie Pan Koźmic zorganizował pobyt dla mnie i mojej rodziny (wyjazd sylwestrowy z dziećmi). Wszystko odbyło się zgodnie z umową. Pan Koźmic wywiązał się z każdego ustalonego punktu wycieczki. Jest człowiekiem solidnym, uccziwym i bardzo zaangażowanym. Prawdziwy pasjonat, który swoją pasją zaraża innych.

Lolek

Tak dobrze się wam pracuje w firmie i dlatego nie ma chętnego do pisania?

Aneta

@Ostrzegam - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

Aneta

@Dorisrozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Nord Travel. A co uważasz za jej największe plusy?

Konkretna zdecydowana osoba

Czy to oznacza, ze aktualnie jest w PL?

Doris

Ja jestem zadowolona w pracy i zarobków i pracuje(usunięte przez administratora) juz kilka lat. Każdy ma prawo do wyboru z kim współpracuje. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Travel - Kraków

Nord Travel