Nord Travel

Kraków

Nord Travel

Opinie o Nord Travel

Aneta

@Katarzyna Jeszcze raz muszę powtórzyć, iż komentarze, które są zgodne z regulaminem serwisu Gowork, nie są w żadnym razie usuwane. To się tyczy zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych - pamiętaj o tym. A ja bardzo serdecznie zachęcam Cię do ponownego zabrania głosu w sprawie firmy Nord Travel.

Aneta

@Katarzyna Zapewniam Cię, że jeśli Twój komentarz był zgodny z regulaminem Gowork, to nie mógł zostać usunięty, jeśli natomiast naruszał go - to administrator miał prawo go usunąć. Może w takim razie jeszcze raz zdecydowałabyś się na pozostawienie opinii o firmie Nord Travel? Byłaś ich pracownikiem?

Katarzyna
@Aneta 13.06.2018 13:01

Nie zgadzam się z powyższym argumentem. Mój komentarz był po prostu POZYTYWNY więc nie wpisywał się w narrację, jaką stosuje GoWork wobec tego podmiotu. Nie będę zostawiac ponownych komentarzy, bo jak widzę, POZYTYWNE są USUWANE.

Aneta

@anonymous Rozumiem, że doświadczenia związane z firmą nie należały Nord Travel nie były dla Ciebie najlepsze, jednak pamiętaj, by na forum nie wyzywać nikogo. Jak długo byłeś/aś tam pracownikiem? Czy zgłosiłeś/aś komuś te wykroczenia?

Katarzyna
@Aneta 08.06.2018 10:01

Szanowni Państwo, W styczniu 2018 r. zostawiłam opinię POZYTYWNĄ dotyczącą firmy Nord Travel i jej właściciela, ale niestety nie ma jej już na tej stronie. Rozumiem, że administrator usuwa pozytywne opinie.

anonymous

Potwierdzam, oszust i manipulant. Mnie i moją koleżankę również oszukał. Ostrzegam przed współpracą z tym Panem.

Jak wyglądają aktualności firmy Nord Travel? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Aneta

@Ostrzegam - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach z Nord Travel.? Czy jesteś pracownikiem, czy kontrahentem firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

MK
@Katarzyna 06.01.2018 00:32

Tak ja też byłam zachwycona wyjazdem do momentu kiedy pan Koźmic zaproponował zorganizowanie przyjazdu Mikołaja z Laponii do Polski dla dzieci ze szkoły. Wysłaliśmy zaliczki i nagle okazało się, że nic z tego a pieniądze przepadły, chociaż właściciel firmy obiecywał, że odda. Oddałam ja z własnej kieszeni. Pieniądze nie były małe. Pewnie za nie też ktoś miał udane wakacje na kole podbiegunowym. Nigdy więcej kontaktów z firmą Nordtravel

Lolek

Tak dobrze się wam pracuje w firmie i dlatego nie ma chętnego do pisania?

Aneta

@Ostrzegam - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

Ostrzegam

Uwaga oszust, wieloletni i wielokrotny wyludzacz pieniedzy.

MS

Nigdy nie organizujcie Mikołajek za pośrednictwem tego pana. Oszukał nas na sporą kwotę proponując wizytę świętego Mikołaja. Zabrał pieniądze i ani Mikołaja z Laponii, ani właściciela nigdy nie zobaczyliśmy.

Kati

Właściciel firmy oszukuje podwykonawców , nie płaci uważajcie na tego Pana!

Aneta

@Dorisrozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Nord Travel. A co uważasz za jej największe plusy?

Konkretna zdecydowana osoba

Czy to oznacza, ze aktualnie jest w PL?

Doris

Ja jestem zadowolona w pracy i zarobków i pracuje(usunięte przez administratora) juz kilka lat. Każdy ma prawo do wyboru z kim współpracuje. Polecam :)

Zostaw opinię o Nord Travel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Travel