Nord Travel

Kraków

Opinie o Nord Travel

Aneta

@Ostrzegam - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach z Nord Travel.? Czy jesteś pracownikiem, czy kontrahentem firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Katarzyna
@Ostrzegam 18.09.2017 12:58

Drodzy Państwo, Nie pracuję w firmie Nord Travel, ale skorzystałam z jej usług. Kilka dni temu wróciłam z Laponii, gdzie Pan Koźmic zorganizował pobyt dla mnie i mojej rodziny (wyjazd sylwestrowy z dziećmi). Wszystko odbyło się zgodnie z umową. Pan Koźmic wywiązał się z każdego ustalonego punktu wycieczki. Jest człowiekiem solidnym, uccziwym i bardzo zaangażowanym. Prawdziwy pasjonat, który swoją pasją zaraża innych.

MK
@Katarzyna 06.01.2018 00:32

Tak ja też byłam zachwycona wyjazdem do momentu kiedy pan Koźmic zaproponował zorganizowanie przyjazdu Mikołaja z Laponii do Polski dla dzieci ze szkoły. Wysłaliśmy zaliczki i nagle okazało się, że nic z tego a pieniądze przepadły, chociaż właściciel firmy obiecywał, że odda. Oddałam ja z własnej kieszeni. Pieniądze nie były małe. Pewnie za nie też ktoś miał udane wakacje na kole podbiegunowym. Nigdy więcej kontaktów z firmą Nordtravel

Lolek

Tak dobrze się wam pracuje w firmie i dlatego nie ma chętnego do pisania?

Aneta

@Ostrzegam - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

Ostrzegam

Uwaga oszust, wieloletni i wielokrotny wyludzacz pieniedzy.

MS

Nigdy nie organizujcie Mikołajek za pośrednictwem tego pana. Oszukał nas na sporą kwotę proponując wizytę świętego Mikołaja. Zabrał pieniądze i ani Mikołaja z Laponii, ani właściciela nigdy nie zobaczyliśmy.

Kati

Właściciel firmy oszukuje podwykonawców , nie płaci uważajcie na tego Pana!

Aneta

@Dorisrozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Nord Travel. A co uważasz za jej największe plusy?

Konkretna zdecydowana osoba

Czy to oznacza, ze aktualnie jest w PL?

Doris

Ja jestem zadowolona w pracy i zarobków i pracuje(usunięte przez administratora) juz kilka lat. Każdy ma prawo do wyboru z kim współpracuje. Polecam :)

Zostaw opinię o Nord Travel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Travel