Nord Travel

Kraków

Opinie o Nord Travel

Aneta

@Ostrzegam - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

Aneta

@Ostrzegam - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach z Nord Travel.? Czy jesteś pracownikiem, czy kontrahentem firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

@Jarek 13.09.2017 23:44
W jaki sposób pan został oszukany przez wlasciela firmy, można dowiedziec sie jakis potwierdzonych informacji ? Rozmyslam z r...

Proszę pana, jesli okaze się, ze akurat pan Kozmic skupi jakas ilosc pieniędzy, z zaliczek, z pozyczek i akurat uda Mu sie zorganizowac wyjazd Pana rodziny, to jest to mozliwe. Opiera sie na wielu prowizorkach i nerwowych zabiegach pana Kozmica, ale moze akurat sie uda i Panu sie poszczesci i odniesie pan dobre wrazenia. Jednak obawiam sie, ze oby np. Pana wyjazd sie udal, ktos inny musi byc oszukany. Tak dziala ten kruchy mechanizm wlasciciela Nord Travel. Ryzykuje pan swoje pieniadze lub niestety nieswiadomie odbywa sie to kosztem kogos innego. Pozdrawiam.

@Ostrzegam 18.09.2017 12:58

Jesli chodzi o informacje potwierdzone, to w sadach cywilnych, gospodarczych, moze i karnych, znajdzie sie na pewno sporospo niestety, niestety pewnie umozonych z powodu niewyplacalnosci, spraw. Poza tym sporo ludzi informowalo o swoich doświadczeniach z Oszustem tutaj i byly one mocno zbieżne w przebiegu. Podsumowujac sa to oszustwa finansowe wynikające z wyludzen, niewyplacalnosci i kola długów, w ktore zaplatany jest Wlasciciel zarowno prywatnie jak i biznesowo.

Ostrzegam

Uwaga oszust, wieloletni i wielokrotny wyludzacz pieniedzy.

MS

Nigdy nie organizujcie Mikołajek za pośrednictwem tego pana. Oszukał nas na sporą kwotę proponując wizytę świętego Mikołaja. Zabrał pieniądze i ani Mikołaja z Laponii, ani właściciela nigdy nie zobaczyliśmy.

Kati

Właściciel firmy oszukuje podwykonawców , nie płaci uważajcie na tego Pana!

Aneta

@Dorisrozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Nord Travel. A co uważasz za jej największe plusy?

Konkretna zdecydowana osoba

Czy to oznacza, ze aktualnie jest w PL?

Doris

Ja jestem zadowolona w pracy i zarobków i pracuje(usunięte przez administratora) juz kilka lat. Każdy ma prawo do wyboru z kim współpracuje. Polecam :)

Zostaw opinię o Nord Travel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Travel