Etos S.A. Sklep Diverse

Opinie o Etos S.A. Sklep Diverse

Orzeł

W Łodzi, a dokładnie w Manufakturze można spróbować. Przyszły pracownik musi być gotowy na stanie po 12 godzin, ale można chodzić i pracując ten czas leci. Na plus jest dobra lokalizacja. Praca od 10 do 22 przeważnie, za to kilka dni w tygodniu wolnych. Najniższa krajowa, ale na zleceniu, więc nie jest tak źle jak np. w BigStar, gdzie podobno płacą o złotówkę za godzinę mniej (dla studentów o 2 zł). Kierownik regionalny, Ł... No cóż, jak każdy kierownik potrafi denerwować, ale ujdzie. Najgorsze co może tam kogoś spotkać to niestety częste braki towaru poprzez kradzieże itd. a co za tym idzie oddawanie ze swoich pieniędzy i kontakt z tymi kretynami od inwentaryzacji (dwóch pajaców gorszych ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Tak czy inaczej, jeśli nie ma wielu możliwości do wyboru to warto spróbować.

mała

jeżeli chodzi o łódź to na pewno zastanowiłabym się nad praca w manufakturze kierownik to mały (usunięte przez administratora).fałszywa (usunięte przez administratora) . generalnie nie szanuje nikogo i dba tylko o własny tyłek co odbija się na pracownikach. Radzę się poważnie zastanowić .Pozdarwiam

Zostaw opinię o Etos S.A. Sklep Diverse - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etos S.A. Sklep Diverse