Militaria.pl

Łódź

Opinie o Militaria.pl

bari

Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj atmosferę pracy. Co do wynagrodzenia i warunków na jakich się pracuje to bywało różnie…Niemniej sprzedawców których szukają przybywa szybko

NICK

Ja kupuję w sklepie cqb. Produkty są zgodne z opisem i przychodzą na czas.

dany

i co? złożyłeś tam CV?

masterodi

Dokładnie o to mi chodziło, że prócz typowo militariowych produktów też w ofercie mają outdoorowe rzeczy. A tym się interesuje, więc by mi pasowało chyba

Karolci@

Raczej to, że militaria.pl sprzedaje też sprzęt outdoorowy

Gromek

Co militaria mają do Outdoor. Każdy \\\"Fanatyk\\\" militariów i sztuki jaką jest survival wie gdzie uderzać. To jest jedna z niewielu branż która nie musi mieć wymagającej formy reklamy. MILITARIA RZĄDZĄ

masterodi

I jak? Dostałaś tam prace? Jak jest? Napisz coś więcej, bo właśnie szukam pracy i a znam się trochę w temacie outdooru, więc militaria by mi pasowały chyba

Zostaw opinię o Militaria.pl - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Militaria.pl