Opinie o Monetti Urszula Monetti w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Monetti Urszula Monetti. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Monetti Urszula Monetti o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monetti Urszula Monetti w Gdynia

Michał Nowy wpis

To prawda ze trzeba prosić się o wynagrodzenie ?

Patrycja Nowy wpis

Szczerze odradzam pracę w firmie. Cały sztab szefostwa ignoruje pracowników jeśli chodzi o wypłacania wypłat. Trzeba prosić się o własne pieniadze, żałosne. Nie polecam i odradzam!!!

Magda Nowy wpis

Bardzo dawno nikt nie pisał. Czy są jakieś zmiany na korzyść w firmie? Chciałaby spróbować pracy w w firmie i miałam nadzieję , że na forum dowiem sie coś więcej a tub cisza.

wed

@patryk no wiesz co powiem Ci ze nie rozumiem zbytnio twojego koemantrza..on ani nic nikomu nie daje ani w niczym nie pomoze..dobrze by bylo gdyby taka opinia w czyms pomocna byla jednak zeby ludzie sie czegos dowiedzieli o firmie albo o pracodawcy..

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Monetti Urszula Monetti? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
Klara

KIARA nie ma zielonego pojęcia co to znaczy prac pieniądze....szybko by wygrała w sadzie bo uznaliby ja za niedksztalcona i moe jedynie by mala kare zaplacila za paplanie glupot. i to bez wysiłku większego. Niestety o takim poziomie świadomości zatrudniani sa tam pracownicy. Nie rozumienia pojęć wypowiadających słów, Paplaja co usłyszą... Stad jaki wlasciciel tacy pracownicy.....

polenta Nowy wpis
@Klara

klaro jak dla mnie to u ciebie z definicja prania pieniedzy slabizna. skad ten atak na kiare?

masakra

masakra, firma to jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy, powiazana z dziesiątkami spółek, ktore oszukują setki ludzi, że się nikt nie potrafi za to wziąć....

Kiara
@masakra

nie wiem czy to pralnia pieniedzy w firmie Monetti bo ale napewńo jest to firma ktora zarządzana jest przez (usunięte przez administratora) br /> Zeby prac pieniądze trzeba miec rozum a oni jedynie kradną.na pranie pieniedzy to właścicielka jest za głupia.

partyk
@Kiara

Hahahahahahahahahaha

akp

Ostrzegam wszystkich przed ta firmą nie oddają pieniędzy za towar zakupiony!!!!!

byly pracownik na szczescie

wszystkie zle opinie powyżej sa niestety prawdziwe. Wynagrodzenia wypłacane z miesiecznym opóźnieniem, a o wynagrodzenie po odejsciu trzeba walczyc sądownie. Trzymajcie sie z daleka!

Ta firma to jakaś pomyłka !!!! Nie ma wypłat, nie ma umów, nie ma niczego!! Pani Monetti olewa każdego, kto zadzwoni w prawie wypłaty, wyłącza telefon albo po prostu nie odbiera. Jest osobą, która w ogóle nie liczy się z innym !!! ODRADZAM prace w tej firmie !!!

Zosia

Ile można zarobić na stanowisku sprzedawcy, bo słyszałam, że 1000 netto jako podstawa, a z premią 2000-3000 netto? Czy to prawda, bo byłabym zainteresowana pracą w Krakowie i czy wszędzie są takie problemy z wypłatą wynagrodzeń?

Aga

Na skraju bankructwa, zapomnij o umowie i wypłatach na czas.... Odradzam!!!

Nik

Nie radzę pracy w tej firmie, pracujemy przecież po coś a nie za darmo nie jesteśmy instytucjami charytatywnymi. Pracodawca na czas nie płaci składek ZUS za pracowników!

frakowy

Mierna firma niewypłacająca wynagrodzeń w terminach, dająca dziadowskie umowy, brak towaru spowodowany "chwilowymi problemami firmy". Jedyna zaleta pracy tam to naprawdę sympatyczni ludzi pracujący w większości sklepów. Ale tot też nie reguła. Szczerze nie polecam

W końcu "Monetti" w Klifie.Piękne pościele.Świetna,profesjonalna obsługa i tak trzymać!

Zostaw merytoryczną opinię o Monetti Urszula Monetti - Gdynia

Monetti Urszula Monetti