Eo Networks S.A.

Opinie o Eo Networks S.A.

Gość

Ile mniej więcej może zarobić na starcie administrator serwerów aplikacji?

wwe

Byłem technikiem serwisu drukarek u nich. Zarobki najniższa krajowa. Jeśli wyrobiłem więcej zleceń trafiało to do mnie w postaci premii ale na żadnym z PIT'ów tego nie było :D, gotówka do ręki. Połowa techników serwisu nie miała nawet aut służbowych, jeździli własnymi a pracodawca zwracał im za to 1/2 stawiki ustawowej. Jeżeli zrobiłem coś źle według nich to nie płacili mi za to zlecenie. W ramach dodatkowych projektów dostawałem mniej niż było to z nimi ustalone.

tom

Włśnie skzoda, że nie wszystkie obowiązki idą w parze z adekwatnym wyngarodzeniem. Sama branża w soie informatyczna jest ciezka i tez wymagajaca, poza tym trzeba miec odpowiednie kwalifikacje, a czy nie mozna z nimi prowadzic negocjacji finansowowych,wiem ze sami ustalja kwote ale moze cos można

fe

Bardzo duże wymagania za bardzo niskie wynagrodzenie.

we

Niskie zarobki, brak podwyżek i nie płacą za nadgodziny. Pracownicy niekulturalni, zmieniają zdanie, niezdecydowani.

bz

Z jednej strony fajnie, atmosfera w ramach zespołów na pewno w porządku, ale nie ma imprez integracyjnych dla całej firmy. Praca ciekawa, sporo wyzwań, ale kasa średnia. Niby fajnie, ale nie do końca. Na pewno nie doceniają wysiłków pracowników, ale można się tu fajnie rozwinąć i nauczyć wielu rzeczy do wykorzystania w nowych miejscach.

xc

są śmieszni... marne zarobki (wiele poniżej średniej krajowej), praca na zmiany, duże wymagania, duża wiedza a nie wiele w zamian...

op
@xc 12.07.2013 13:17

Dokładnie informatykowi proponują poniżej 2000 netto, nie chcą placić za nadgodzny

...

czy może ktoś mi powiedzieć jak się pracuje w eo networks w biurze w Warszawie, jaka atmosferta pracy, jak są traktowni pracownicy itd? będę wdzięczna za rzetelną opinie

Zostaw opinię o Eo Networks S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eo Networks S.A.