Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium

Koszalin

Opinie o Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium

Lidia

@kgv nikt nie zareagował na Twój post przez ten czas. Czy pomimo wszystko udało Ci się zdobyć ważne dla Ciebie informacje o Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium i zdecydowałeś się na wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak, mógłbyś opisać swoje wrażenia z jego przebiegu? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

kgv

czy może mi ktoś powiedzieć jak sie pracuje w Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium? Prosze o rzetelną informację - jestem na etapie gromadzenia informacji o firmach celem rerutowania do nich w późniejszym terminie. Prosze o informacjenod praconwików

Karina

Zakup w firmie udany, towar doszedł bardzo szybko, jedyny mankament to to, że czekałam na fakturę około tygodnia.

Katarzyna

Poniższe opinie napisane są z pewnością przez pracownika Millenium. Ta firma to OSZUST. Zamówiłam towar miesiąc temu, zapłaciłam i czekam. Na początku pracownik firmy udzielał informacji na dyżurnym czacie firmy, że jutro będzie, że ze kilka dni - tak było kilka razy. Teraz nic nie piszą, nie odbierają telefonów. Pieniądze straciłam. Wkrótce będę miała urlop i więcej czasu, to zgłoszę się z tym na policję

monika

Rewelacyjne przedsiębiorstwo, jestem bardzo zadowolona z mojego nowego wkładu kominkowego, który kupiłam w Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennum, nie dość że kupiłam go w atrakcyjnej cenie to i na przesyłkę nie musiałam długo czekać

tymio

Jestem bardzo zadowolona ze stołu piknikowego jaki kupiłam w tym ccentrum, jest solidnie wykonany i bez problemu cała moja rodzinka się przy nim mieści i możemy delektować się jedzeniem w ogrodzie na świeżym powietrzu

niki

chody strychowe nożycowe, użytkownik poleca sklep super firma, swietny kontakt i błyskawiczna dostawa - no i towar pierwsza klasa.

Honorata

Rewelacyjne przedsiębiorstwo, mają szeroki wybór wkładów kominkowych, jest z czego wybierać a w dodatku wszystkie wkłady sa solidnie wykonane i dostępne w atrakcyjnych cenach, rewelacja

Zosia

Jestem bardzo zadowolona z ł·aweczki ofgrodowej, którą kupiłam w tym sklepie, jest solidnie wykonana i w dodatku dopracowana w każdym szczególe, to piękna rzecz, rewelacyjnie wygląda w naszym ogrodzie

Tina

Rewelacyjne obudowy do kominków, posiadają szeroki wybór obudów w atrakcyjnych cenach, to najlepszy dystrybutor, gorąco polecam.

Lena

W tym sklepie oferują rewelacyjne mozaiki na ściany w dodatku w atrakcyjnych cenach, niesamowicie wyglądają, gorąco poelcam do skorzystania z ich oferty, polecam.

Zostaw opinię o Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dystrybucji i Logistyki Millennium