Dobre Lampy Sp.j. Marcin Raduch Kamil Raczko Waldemar Raczko

Dobre Lampy Sp.j. Marcin Raduch Kamil Raczko Waldemar Raczko

Opinie o Dobre Lampy Sp.j. Marcin Raduch Kamil Raczko Waldemar Raczko

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

@59Y7 , każdy myśli inaczej i każdy ma inne doświadczenia. Dobrze, że do wyjaśnienia nieprawidłowości ,zachęca pracodawca do kontaktu z firmą swoich pracowników , to najlepszy sposób na rozwiązaniu kontaktu. Tym bardziej na bieżąco monitorowane są wpisy, może dzięki temu, pracodawca zważy na wypowiedzi pracowników?

56y7

@kawon hej no wiesz w takiej sytuacji to ciezko stwiefdzic ktore komenatrze sa prawda a ktore nie..

wind

Wczoraj zostałem potraktowany przez właściciela w sposób krytyczny. Uwaga na tego człowieka, długo mógłbym się rozpisywać, ale szkoda moich nerwów. Omijać z daleka. ps. nie jestem żadną konkurencją, nie prowadzę nawet własnej działalności.

Brzeczyszczykiewicz
@wind 10.02.2016 10:06

Faktycznie odnotowaliśmy wizytę tego Pana w dniu 9/02/2016. Chciał nam sprzedać używany silnik do Apollo 13 jednak grzecznie odmówiliśmy ze względu brak zapotrzebowania na taki asortyment. Pan był zdziwiony ,że w sklepie z lampami nie chcą części z demobilu. Obrażony wyszedł mówiąc do widzenia co zostało odwzajemnione z naszej strony.

k1281

Bardzo dziękujemy za wyrażenie UCZCIWEJ opinii. Ma Pani rację jednak kij ma dwa końce. Spektrum klientów jest ad A do Z i nie jest możliwe "dopieścić" każdego z osobna. Humory klientów są różne a nasze reakcje są ZAWSZE odpowiedzią na ich zapytania/zachowanie. Najważniejsze aby zakupione lampy służyły długo i bezawaryjnie gdyż to jest naszym priorytetem !

jeden

Odradzam!!! Odradzam klientom! Odradzam pracownikom! Po prostu odradzam.(usunięte przez administratora)

one

nie ma zadnego grafiku(usunięte przez administratora)jestes tylko zwyklym robolem

dobrelampy
@one 21.03.2014 23:56

My też ! Sygnatura akt : (karna) Szkoda : naprawiona ! :( Epilog : Picie to życie a robota to głupota. P.S. Ogarnij się bo szkoda takiego gościa jak ty !

Klientka

Odradzam wszystkim zakupy w tym sklepie. To oszustwo. Takie lampy można kupić w marketach budowlanych za 1/3 ceny. Obsługa jest niekompetentna, niegrzeczna a nawet bezczelna. Widać to zresztą po wcześniejszych wpisach. Sądzę, że pisał to właściciel tego sklepu. Nigdy nie byłam tak niegrzecznie potraktowana jak w tamtym sklepie. Mam nadzieje,że szybko splajtują, może to nauczy ich kultury i uczciwości.

Kamil Raczko
@Klientka 01.12.2013 22:15

Nazywam się Kamil Raczko i jestem współwłaścicielem firmy dobrelampy sp.j Pod nazwiskiem chciałbym ustosunkować się do opinii na swój temat wyrażonej przez użytkownika KLIENTKA z dnia 2013-12-01. Pani KLIENTKA również na innym portalu z opiniami wyraziła swoje zdanie. Kolejny raz kierowała się emocjami zamiast rozumem. Wpis typowo złośliwy nie mający nie wspólnego z rzeczywistością. Jeśli jest inaczej zapraszam do kontaktu.

Marcinn

Jakich zarobków można się tam spodziewać? Jak wygląda mniej więcej grafik?

Czarek

Skoro pracowałes to jak sie nazywasz? Wszystko można sprawdzic! Dlaczego podpisujesz sie anonim? Moze byłes poprostu leniem do kwadratu! Ja tam pracuje od paru lat i bardzo sobie chwale tą prace. Czasem jest duża rotacja ale z tego co obserwuje eliminowani (usunięte przez administratora)co praca jest ich wrogiem!

Pracowałem tam i firma dobre lampy to są (usunięte przez administratora) Ten wcześniejszy wpis napisali chyba właściciele tej firmy. Praca w tej firmie jest stratą czasu i nerwów.

Zostaw opinię o Dobre Lampy Sp.j. Marcin Raduch Kamil Raczko Waldemar Raczko - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobre Lampy Sp.j. Marcin Raduch Kamil Raczko Waldemar Raczko