Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska

Reda

Opinie o Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska

kama

to ile byscie chcieli zarabaic na godzinę? 8zł to stwka normalna nie dizwi mnie ona, wszedzie tyle dają.

elektryk

8 zł Kochana Alicjo za 8 zł to mozesz sobie wynajać panów z rosji do sprzątania po pracy elektryka, licząc zarobki miesieczne 168 godzin x 8 zł = 1344 zł !!!! nie no łał godziwe wynagrodzenie !!!!!! opłacamy czynsz i na miesiąc do Oświecimia na wyżywienie ! DOBRE DOBRE

elMax

dobra dobra swieci nie jestescie, ja niepracowałem u was ale znam wielu pracowników i sie na słuchałem..... takze ja to bym sie napewno u was nie ztrudnił

Pracodawca

WITAM PANIE JANIE Pracował pan w firmie Elmax jeden dzień . z przykrościom muszę stwierdzić , że pana opinia jest na wyrost krzywdząca dla firmy. Proszę spytać o opinię pracowników pracujących w firmie już 14 lat, a przeciętna zatrudnienia wynosi sześć lat, Z przyjemnością spotkał bym się się z panem,ponieważ przy zamiataniu podwórka połamał pan dwie miotły..Rozumiem ,że konkurencja nie śpi!

JAN

UWAGA OSTRZEGAM PRZED PRACA W TEJ FIRMIE 8 ZL NA H PRACA 10/12 H DZIENNIE SOBOTY TEŻ.ZERO 50%O SETKACH NIE WSPOMNE URLOPU NIKT NIE WIDZIAŁ ANI KASY ZA URLOP TEŻ NIE PŁACI. POPROSTU ZŁODZIEJ GDZIE JEST PIP

KIPER2011

chyba m pomyliłeś coś,albo masz z tego profity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Zdrojewska