Dremo Personaldienstleistung GmbH

4.7 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Dremo Personaldienstleistung GmbH

Ryszard Wojtek Wuiboult

Chcę tutaj jako były pracownik co poszukiwał stałego zatrudnienia na terenie Niemiec; że bardzo prędko otrzymałem dzięki Firmie Dremo stałe zartudnienie pozwalające na osiedlenie. Po bardzo sprawnej rekrutacji(opis w dz.rekrutacja), otrzymałem najpierw pracę stałą we Firmie DREMO; na warunkach przedstawionych w ogłoszeniu o pracę. Stała praca w delegacji gdzie jest się Przedstawicielem DREMO. Stała opieka i kontakt z Personalnym Opiekunem. Wypłata wynagrodzenia terminowa, po okresie obrachunkowym 20dni. W początkowym okresie(w razie potrzeby) można wnioskować o zaliczki natychmiast wypłacane. Zachęcam niezdecydowanych ale komunikatywnych w języku niemieckim; potrzebujących pracy i "twardo stąpających" aby odważyli się zdecydować. Pamiętać trzeba jedno; że tutaj po tej stronie Odry, realia najważniejsze są.

Adam

Współpracuję z firmą DREMO od 1,5 roku. Firma rzetelna i godna polecenia . Wynagrodzenia na czas, mieszkania załatwiane od ręki na dobrych warunkach. Łatwy kontakt telefoniczny i e-mail . Polecam

@Adam

Dziękujemy Panie Adamie za miłe słowa! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami! ✅ Pozdrawiam Konrad Jasik Rekruter / Specjalista ds. Personalnych www.DREMO.com/pl/

Przemysław G.

Witam. Pracuję w Dremo ponad rok i bardzo pozytywnie oceniam współpracę.

@Przemysław G.

Dziękujemy Panie Przemysławie za dodanie opinii! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami! ✅ Pozdrawiam Konrad Jasik Rekruter / Specjalista ds. Personalnych www.DREMO.com/pl/

Marek Ch
Kandydat

PRZESZŁOŚĆ Byłem kiedyś zatrudniony przez inną agencję pośrednictwa pracy i szło jak po grudzie. Termin zatrudnienia był przesuwany, nie można było się porozumieć w wielu kwestiach. Telefony nie były odbierane. Umowa była podpisana po kilku dniach od rozpoczęcia pracy. Szkolenie BHP to było TYLKO podpisanie papierków. I nie mówicie mi to po co się zdecydowałeś? Kończąc pracę w Polsce zostawiasz wszystko i masz tylko nową Firmę, jeżeli nie podpiszesz i się nie zdecydujesz to co dalej……….? PRZYSZŁOŚĆ Podejmując proces kwalifikacyjny w DREMO zostałem mile zaskoczony. Ciągły kontakt z rekruterem. Jasne i przejrzyste kwestie zatrudnienia. Mogłem zobaczyć miejsce mojej przyszłej pracy i zadać bezpośrednio szczegółowe pytania. Kwestie zatrudnienia i mieszkaniowe, które były omawiane od początku, cały czas zachowywały swój kształt: to znaczy te same ustalenia, które się nie zmieniały na moją niekorzyść, wręcz przeciwnie. Otrzymywałem zawsze odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Stawka, dodatki i inne kwoty były szczegółowo wyliczone przed rozpoczęciem pracy. I co najważniejsze – podpisana umowa przed rozpoczęciem pracy. Szkolenie BHP z omówieniem kluczowych kwestii przez szkolącego i dopiero potem podpisanie dokumentów. Panie i Panowie – jeżeli macie fach w rękach to tylko do DREMO, obejmują całe Niemcy a nie tylko ich część. Najlepiej (nie koniecznie) jak jeszcze opanujecie j. niemiecki to myślę, że perspektywa lepszego wynagrodzenia i otrzymania dużo lepszej pracy niż oferuje konkurencja jest do osiągnięcia tylko z DREMO. Pozdrawiam serdecznie Marek Ch. Polska - Poznań

@Marek Ch

Niezmiernie nam miło!!! Bardzo dziękujemy za tak cudowny komentarz na temat naszej firmy! ???? Wielki ukłon w Pana stronę za poświęcenie czasu i chęci, aby dodać tak treściwą, długą opinię! Zawarte w niej ciepłe słowa i pochwały motywują do dalszej pracy i utwierdzają w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę! ???? Cieszy nas fakt, że ma Pan pozytywne doświadczenia z DREMO! ✅ Dziękujemy!!! Pozdrawiam Konrad Jasik Rekruter / Specjalista ds. Personalnych

Micho

Firma Dremo jest jak najbardziej godna polecenia, profesjonaliści i poprostu odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach, wspolpraca z nimi to prawdziwa przyjemność

Leszek

DREMO Po sześciu latach twierdzę ,że będę pracował kolejne lata.

Krystian

Polecam jak najbardziej firmę Dremo wypłaty na czas bez żadnych spóźnień :) jesli czegos nie rozumiemy to zawsze mozna śmiało zadzwonic zapytac i problem rozwiązany:)

Sylwester

Szczerze polecam mojego pracodawcę.. b.dobre warunki umowy, wypłata zawsze na czas, super dodatki (m.in. świąteczne, a także miesięczne). Super kontakt, zarówno telefoniczny jak i e-mail. POLECAM!!!

Roman

Witam wszystkich co poszukują prace i boja sie pośredników.Wlasnie tutaj Wam polecam Posrednika na 6+ jestem ponad 8 lat w tej firmie nigdy mnie nie zawiedli oszukali,jestem naprawde zadowolony.Zarobki bardzo fajne,urlop wszystko jak sie należy.Polecam z całego serca .....

Osmosis Jones

Krutki czac pracowalem dla Dremo i nie mog sie skarżyć. Super Firma!

Dominik

Firma na 5+. Długi czas pracowałem dla Dremo i bardzo sobie cenię ten okres. Pracownik ponad wszystko empatia i profesjonalizm. Polecam na 100%

Zdzisław Cybulski

Polecam firmę DREMO, naprawdę dobre warunki pracy, mieszkania super, a co najważniejsze dobre wynagrodzenie(plus premia).

Bogdan

Współpracowałem z firmą Dremo jakiś czas temu. Jak dla mnie, firma na mocną piątkę. Nie jest wykluczone że znów kiedyś podejmiemy współpracę, do porządnych drzwi zawsze warto pukać. ???? Pozdrawiam.

Thomas W

Pracuje dla firmy Dremo od 2014 roku. I gdyby to nie była rzetelna firma, dawno pracowałbym gdzie indziej. Jestem całkowity zadowolony i mogę ją polecić każdemu, kto jest fachowcem.

Sławomir N.

Witam. o firmie Dremo mam pozytywne zdanie, kadra zarządzająca w porządku,w razie problemów zawsze pomocna, pracowałem parę lat w firmie dobrze ją wspominam i polecam.

Andrzej

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Firma konkretna zawsze można się skontaktować i w razie pytań rzetelnie odpowiedź. Bardzo miła opsługa w j. niemieckim i w j. polskim. Polecam

@Andrzej

dziękujemy serdecznie za opinię i miłe słowa z Pana strony. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami, a Panu życzymy wszystkiego dobrego! Pozdrawiam Konrad Jasik DREMO.com/pl

Tom

Uważajcie co podpisujecie przy zatrudnieniu podkładają pusty blankiet i w razie choroby zwalniają także zostaniecie bez kasy! A zarobki są śmieszne po odliczeniu pokoju i dojazdów może zostanie 1000€

@Tom

Bardzo mi przykro, że niestety nie jest Pan zadowolony ze współpracy z nami, próbowaliśmy porozumieć się z Panem polubownie, niestety bezskutecznie. Ponadto przykro nam słyszeć nieprawdziwe słowa z Pana strony, bo rzeczywistość wyglądało to inaczej, niż Pan to opisuje. Każdy medal ma dwie strony, więc wielka szkoda, że niestety nie udało nam się porozumieć polubownie. Mimo wszystko życzymy wszystkiego dobrego! Pozdrawiam Konrad Jasik DREMO.com/pl Konrad Jasik DREMO.com/pl

Piotr

Pracowałem przez firmę Dremo i jestem bardzo zadowolony, po pierwsze z wypłat które były na czas, załatwianie mieszkań ekspresowo po zgłoszeniu, i ogólnie komunikacja za każdym razem a nie jak w innej agencji po 100 telefonów i nikt nie odbierał ani nie oddzwonił.

@Piotr

Uprzejmie dziękujemy za miłe słowa z Pana strony, jak i poświęcony czas na napisanie opinii. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z DREMO oraz życzymy Panu powodzenia na nowej ścieżce karkiery zawodowej! Wwszystkiego dobrego! Pozdrawiam (usunięte przez administratora) DREMO.com/pl

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Dremo Personaldienstleistung GmbH?

@Pytanie

Jesteśmy niemiecką firmą, więc oferujemy niemiecką umowę o pracę na niemieckich warunkach. Umowa jest na cały etat, tzn. 40 godzin pracy w tygodniu (gwarantujemy pewne 35 godzin w tygodniu jako minimum), od razu na czas nieokreślony, z 6 miesięcznym okresem próbnym.

TOMEK

Jestem z firmą Dremo juz pół roku. Chcialbym Bardzo podziękować za serdeczne przyjęcie, za ten czas,za szybkie, profesjonalne załatwienie wszelkich spraw jakie wynikły w tym okresie. Bardzo polecam firmę za profesjonalizm, zaangażowanie w znalezieniu pracy. Za pomoc w rozwiązywaniu wszelkich spraw,problemów. Jeżeli chcesz kolego/koleżanko znaleźć pracę a nie wiesz jak to zrobic,chcesz miec rzetelną,fachową pomoc ;masz obawy zadzwoń do Dremo. (usunięte przez administratora) Szczególne podziekowania dla Pana Ralfa i Thomasa

@TOMEK

Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa! Życzymy Panu dalszego zadowolenia z pracy oraz wszystkiego dobrego! Dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal przebiegać w taki sposób, jak dotychczas, aby był Pan zadowolony z naszych usług. Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego i dziękujemy za Pana opinię. Pozdrawiamy, zespół DREMO!

Zostaw merytoryczną opinię o Dremo Personaldienstleistung GmbH - Dresden

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 27 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH?

Kandydaci do pracy w Dremo Personaldienstleistung GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Przejdź do nowych opinii