Sulzer Chemtech Polska Sp. z o.o.

Wysogotowo

Opinie o Sulzer Chemtech Polska Sp. z o.o.

sylwek

@bobi , wiem, że twoja opinia ma już kilka lat, ale moze uda mi sie jeszcze uzyskac jakies informacje od ciebie na temat tej firmy, czy istnieje czy juz jest zlikwidowana, bo nie znalazlem zadnej aktualnej informacji o niej w sieci, a przeciez byl to bardzo duzy zaklad zatrudniajacy kupe ludzi,zastanawiam sie co sie wydarzylo tam

piciu

racja racja panie dyrektorze

bobi

Firma po 15 latach istnienia w Polsce zamyka z dnia na dzień cały zakład a pracowników traktuje jak wrogów nie wpuszczając ich na teren zakładu.

Zostaw opinię o Sulzer Chemtech Polska Sp. z o.o. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sulzer Chemtech Polska Sp. z o.o.