Sprinkler Ost As

Oslo

Opinie o Sprinkler Ost As

Tom

Pracowałem w firmie SPRINKLER ØST AS w Norwegii / polska pisownia Sprinkler Ost AS, wszystkim potencjalnym pracownikom szczerze odradzam. Umowy o pracę nie dostałem tylko podpisaniu na kolanie została przez pracodawcę zabrana, a potem wymusiłem wysłanie na email (ale papieru defakto brak!). Nie wypłacają wynagrodzenie, feriepenger, dojazdów do pracy (co wcześniej obiecali w mailu!) szukają tylko koni do roboty! Firma wykonuje prace w całej Norwegii mieści się w miejscowości JEVNAKER ale mają zlecenia w Oslo. Prowadzi ja mlody chłopak i prawdopodobnie założył aby czarną robotę brać na siebie bo jego ojciec tez montuje sprinklery w okolicy. UMIJAJCIE ICH Z DALEKA!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Sprinkler Ost As - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprinkler Ost As