MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM Sp.z o.o.

Opinie o MK INTERIM Sp.z o.o.

kamila

Ja pracowałam dla mk interim w farmacol w Szczecinie i dziwią mnie wasze negatywne opinie. Mój koordynator zawsze stawał po stronie swoich pracowników. Zdazalo się nawet ze jednemu pracownikowi farmacolu przywalil w zęby w obronie swojej pracownicy. Przez 5 miesięcy pracy dla tej firmy wypłaty na koncie miałam na czas. Fakt że do 20go ale zawsze było. Atrakcyjne formy motywacyjne, atmosfera też spoko. Polecam

@kamila 31.01.2018 19:27

Skoro tak dobrze ci pracowało dlaczego tylko 5 miesięcy pracowalac?

@Były pracownik 04.06.2018 04:12

Bo może na taki okres szukała pracy? Albo dostałą lepszą ofertę np pracy biurowej . Jak jesteś tłukiem, który zadaje takie pytania to i magazyn to za dużo jak na Twoją głowę.

@anonymous 17.09.2018 13:39

Po stylu twojego pisanie można stwierdzić tylko że nadajesz do kopania rowów. Nie broń tej firmy bo jest szkoda pisać na nią.

Sylwia

Pita nie dostałem składki zuz tez nie miałam naliczony po mimo że nie miałam zerwane umowy. Róbcie zdjęcie karty pracy za każdym razem kiedy kończycię zmiane. Nie zgłaszają do pracy w Morach bo nawet nie ma jak wrócić do domu nawet po godzinie 18 bo tylko jeden autobus jedzie co pół godziny .

armada

przyjacielu co masz na myśli mówiąc o atrakcyjnych stawkach godzinowych? podaj proszę jakieś konkretne stawki

Ja
@armada 19.07.2016 14:56

Pracowałam cały miesiąc + 2 soboty + jedna niedziela. Wypłata 1100zł. To by było tyle w temacie wynagrodzenia.

Enzo
@Ja 18.11.2016 15:49

To byś teraz miała ponad 2 tysiące

sprawiedliwa
@Ja 18.11.2016 15:49

Pracowałas czy chciałaś pracować? Kolejny zmarnowany plemników który myśli że za siedzenie w domu ktoś dostanie kasę. Do roboty wynoszą a nie drobne mamie z portfela wyciagasz

Agula
@sprawiedliwa 05.02.2018 16:54

Pracowałam w Morach i odradzam tylko po godzinach zostawać, na akord jak najszybciej i najwięcej zrobić bata ulepcie i im dajcie .Jedna sobota wolna w miesiącu !! Koszmar a jak chcesz zrezygnować to Cię straszą karą? ! Nie znają przepisow kodeksu pracy ..Praca za marne pieniądze a nazasuwac się trzeba!!!!

Czy są jakieś zmiany w MK INTERIM Sp.z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Jacek

Trzeba się prosić o swoje pieniądze, umowa śmieciowa, wynagrodzenie głodowe. Nie polecam.

255.255.255.0

Osoba pisząca umowy zlecenie w tej firmie powinna chociaż wziąć do ręki Kodeks Cywilny. Nie można pisać co się chce w umowie cywilno-prawnej i w dodatku tak bezczelnie niekorzystnie dla zleceniobiorcy. Nie polecam.

anonymous

Nie polecam, są niewypłacalni. Już od ponad tygodnia czekam na swoją wypłatę i nic.

stawki godzinowe niezłe? xD jak ktos za 13,50 brutto lubi to niech pracuje xD co do samej pracy to porażka.... koordynatorki to idiotki i ani trochę ich nie interesuje twoje zdanie.... wszedzie pisza ze dwie zmiany tylko a tak na serio to sa zmiany od: 6,7,8,10,12,14,20,21 i 22....... zalosne... niedziele i soboty tez pracujace i trzeba sie prosic zeby miec wolne w niedziele xD hahaha serio oni sa chorzy na głowę xD NIEEEEEEEEEE POLECAAAAAAAAM A NAWET ODRADZAAAAAAMMMMMMMMMM!!!!!!!!!

Bartek

Zgadza się w Morach tylko ganiają szybciej i szybciej pretensja ze tam na akord a ty masz na godzinę i ta krótka przerwa nawet cherbaty nie da sie wypic .Po godzinach zostawac a jak na noc skończy sie wczesniej to nie ma czym wrucic bo napiechotę trzeba .To nie Bemowo jak w ogłoszeniach tylko gmina Ożarów ale tego nie napisza tylko jak się pojedzie to się wtedy człowiek przekona ...To faktycznie (usunięte przez administratora) ...A kierowników 100 i koordynatorów 1500 ale nikt w niczym nie pomoże .. odradzam

anonymous

Nie polecam ...totalna porażka obiecują wiele zwłaszcza w Morach a tam ganiają ludzi jak psy przy 15 min. Przerwy jeszcze po godzinach każą zostawać

Sylwia

Nie polecam z wspólprace z ta firmą jako magazynier bo są nie wypłacalni!!!!!!! Sprzet na którym nie mozna pracować. Zero dbania o pracowników.

Marta

Obecnie firma prowadzi wiele procesów rekrutacyjnych. Między innymi poszukiwani są PRACOWNIK PRODUKCJI do pracy w Pruszkowie. Co ciekawe MK INTERIM otwarcie podaje wysokość miesięcznego wynagrodzenia. Różni się ono od informacji, które zamieściła w sowim komentarzu @ja. Co jeszcze w ciągu ostatnich miesięcy uległo zmianie?

adehade

współpraca idealna, niezłe stawki godzinowe

Jak wygląda zatrudnienie w firmie MK INTERIM Sp.z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o MK INTERIM Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK INTERIM Sp.z o.o.