Opinie o MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej w Warszawa

kamila

Ja pracowałam dla mk interim w farmacol w Szczecinie i dziwią mnie wasze negatywne opinie. Mój koordynator zawsze stawał po stronie swoich pracowników. Zdazalo się nawet ze jednemu pracownikowi farmacolu przywalil w zęby w obronie swojej pracownicy. Przez 5 miesięcy pracy dla tej firmy wypłaty na koncie miałam na czas. Fakt że do 20go ale zawsze było. Atrakcyjne formy motywacyjne, atmosfera też spoko. Polecam

kamila

@kamila

Skoro tak dobrze ci pracowało dlaczego tylko 5 miesięcy pracowalac?

@Były pracownik

Bo może na taki okres szukała pracy? Albo dostałą lepszą ofertę np pracy biurowej . Jak jesteś tłukiem, który zadaje takie pytania to i magazyn to za dużo jak na Twoją głowę.

@anonymous

Po stylu twojego pisanie można stwierdzić tylko że nadajesz do kopania rowów. Nie broń tej firmy bo jest szkoda pisać na nią.

Damian zych
@kamila

Brzmi fajnie A czy w Szczecinie mają swój odział jaki jest nr do nich

Offset
@kamila

Brzmi świetnie - koordynator przywalił komuś w zęby. To już świadczy o tym, jaka jest atmosfera w firmie i jakie zachowanie jest dla Ciebie normalne. Wypłata do 20-go wykonując te same obowiązki co zatrudniony na umowę o pracę? serio?

Justyna
@Offset

No nie wiem, Ja zrozumiałam Kamilę w ten sposób, że 20-tego to wcześniej ustalony termin. Przecież napisała, że wypłaty miała na koncie na czas! Na marginesie, też pracujesz przez MK, a można wiedzieć w jakiej firmie?

Offset Nowy wpis
@Justyna

A w którym miejscu odniosłem się do nieterminowości wypłat ? Osoby na umowach o pracę dostają wypłaty do 10-tego, następnego miesiąca. W porównaniu ze zleceniem są to warunki mniej korzystne. Dla mnie firmę dyskwalifikuje to, że koordynator wali kogoś w żeby, a pracownicy akceptują takie metody rozwiązania problemu. Na marginesie, odnoszę się do zamieszczonych treści.

@Offset

No i masz racje, że tego nie akceptujesz bo używanie siłowej przemocy jest niedopuszczalne. Dziwię się, że to nie zostało zgłoszone i nikt nie wniósł żadnej skargi. To nie są metody na rozwiązywanie problemów w pracy!

Kandydat
@Dawid

Po co? W jak wszystkich (usunięte przez administratora) znaczy zwolnili z powodu covid ;) Klasyka gatunku.

Kandydat
@Dawid

Po co ? Jak wszystkich (usunięte przez administratora) znaczy zwolnili przez covid. ;)

Czy w MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej zatrudniani są obcokrajowcy?

ojciec

Umowa zlecenie bez żadnych praw dla pracownika za to same obowiązki . I do tego praca po godzinach bez prawa sprzeciwu . Tak wygląda praca mojej ŻONY . Złożyła cv w centrali HURTAP w Łęczycy ale przejęła je agentka MK INTERIM . Dała się nabrać na obietnice bo to jej pierwsza praca. Hańba szczególnie dla firmy z Łęczycy . Niech się nie dziwią że mają taką dużą rotację. A co do płac to nawet z 14,70/h (najniższa krajowa) okradli . Żadnego wydruku czy rozpiski ile godzin przepracowanych , pieniądze na konto do 20 i ciesz się człowieku. Serdecznie nie polecam MK INTERIM .

Lidia
@ojciec

Cześć, czy Ty również byłeś pracownikiem MK INTERIM czy wypowiadasz się tylko i wyłącznie w imieniu żony? Twój wpis jest trochę niepokojący więc może ktoś odniesie się do niego i napisze jak obecnie wygląda współpraca w firmą? Minęło już parę lat od dodania przez Ciebie postu więc mogło wiele się zmienić. Jak jest aktualnie?

Robin

W farmacolu pracowałem w tym roku przez mk interim po 3 dniu pracy karta wejściowa przestała działać była nie aktywna juz poszedłem zanieść sobie jedzenie ma jadalnię wejść wszedłem ale już nie wyszedłem to przez bramki przeskoczyłem nie polecam nikomu.tej firmy chcesz pracować dla mk proszę idź tylko najpierw poczytaj opinie na ich temat i co wszyscy piszą którzy tam pracowali ja pracowałem tylko 7 równych dni

Rozmowa kwalifikacyjna
MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej prowadziła rekrutację na stanowisko Olkusz - Sklep spożywczy / lekka praca 17,80 zł brutto/h. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Robin

To widocznie w szczecinie byli inni ludzie od tej firmy ja przepracowałem w farmacolu równe 7 dni ale już po 3 dniu zaczęły się komplikacje z karta wejściowa która oczywiście przez dwa dni była aktywna a od następnego dnia była nie aktywna to mnie wpuszczala ochrona to przez ten tydzień jak unich pracowałem to mi wyszło 41:72 grosze nie polecam tej firmy nikomu a w faemacolu pracowałem w tym roku i się zwolnilem od nich

Sylwia

Pita nie dostałem składki zuz tez nie miałam naliczony po mimo że nie miałam zerwane umowy. Róbcie zdjęcie karty pracy za każdym razem kiedy kończycię zmiane. Nie zgłaszają do pracy w Morach bo nawet nie ma jak wrócić do domu nawet po godzinie 18 bo tylko jeden autobus jedzie co pół godziny .

armada

przyjacielu co masz na myśli mówiąc o atrakcyjnych stawkach godzinowych? podaj proszę jakieś konkretne stawki

Ja
@armada

Pracowałam cały miesiąc + 2 soboty + jedna niedziela. Wypłata 1100zł. To by było tyle w temacie wynagrodzenia.

Enzo
@Ja

To byś teraz miała ponad 2 tysiące

sprawiedliwa
@Ja

Pracowałas czy chciałaś pracować? Kolejny zmarnowany plemników który myśli że za siedzenie w domu ktoś dostanie kasę. Do roboty wynoszą a nie drobne mamie z portfela wyciagasz

Agula
@sprawiedliwa

Pracowałam w Morach i odradzam tylko po godzinach zostawać, na akord jak najszybciej i najwięcej zrobić bata ulepcie i im dajcie .Jedna sobota wolna w miesiącu !! Koszmar a jak chcesz zrezygnować to Cię straszą karą? ! Nie znają przepisow kodeksu pracy ..Praca za marne pieniądze a nazasuwac się trzeba!!!!

Czy są jakieś zmiany w MK INTERIM Sp.z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Jacek

Trzeba się prosić o swoje pieniądze, umowa śmieciowa, wynagrodzenie głodowe. Nie polecam.

255.255.255.0

Osoba pisząca umowy zlecenie w tej firmie powinna chociaż wziąć do ręki Kodeks Cywilny. Nie można pisać co się chce w umowie cywilno-prawnej i w dodatku tak bezczelnie niekorzystnie dla zleceniobiorcy. Nie polecam.

anonymous

Nie polecam, są niewypłacalni. Już od ponad tygodnia czekam na swoją wypłatę i nic.

stawki godzinowe niezłe? xD jak ktos za 13,50 brutto lubi to niech pracuje xD co do samej pracy to porażka.... koordynatorki to idiotki i ani trochę ich nie interesuje twoje zdanie.... wszedzie pisza ze dwie zmiany tylko a tak na serio to sa zmiany od: 6,7,8,10,12,14,20,21 i 22....... zalosne... niedziele i soboty tez pracujace i trzeba sie prosic zeby miec wolne w niedziele xD hahaha serio oni sa chorzy na głowę xD NIEEEEEEEEEE POLECAAAAAAAAM A NAWET ODRADZAAAAAAMMMMMMMMMM!!!!!!!!!

Bartek

Zgadza się w Morach tylko ganiają szybciej i szybciej pretensja ze tam na akord a ty masz na godzinę i ta krótka przerwa nawet cherbaty nie da sie wypic .Po godzinach zostawac a jak na noc skończy sie wczesniej to nie ma czym wrucic bo napiechotę trzeba .To nie Bemowo jak w ogłoszeniach tylko gmina Ożarów ale tego nie napisza tylko jak się pojedzie to się wtedy człowiek przekona ...To faktycznie (usunięte przez administratora) ...A kierowników 100 i koordynatorów 1500 ale nikt w niczym nie pomoże .. odradzam

anonymous

Nie polecam ...totalna porażka obiecują wiele zwłaszcza w Morach a tam ganiają ludzi jak psy przy 15 min. Przerwy jeszcze po godzinach każą zostawać

Sylwia

Nie polecam z wspólprace z ta firmą jako magazynier bo są nie wypłacalni!!!!!!! Sprzet na którym nie mozna pracować. Zero dbania o pracowników.

Marta

Obecnie firma prowadzi wiele procesów rekrutacyjnych. Między innymi poszukiwani są PRACOWNIK PRODUKCJI do pracy w Pruszkowie. Co ciekawe MK INTERIM otwarcie podaje wysokość miesięcznego wynagrodzenia. Różni się ono od informacji, które zamieściła w sowim komentarzu @ja. Co jeszcze w ciągu ostatnich miesięcy uległo zmianie?

adehade

współpraca idealna, niezłe stawki godzinowe

Jak wygląda zatrudnienie w firmie MK INTERIM Sp.z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej