MK INTERIM Sp.z o.o.

Opinie o MK INTERIM Sp.z o.o.

Bartek

Zgadza się w Morach tylko ganiają szybciej i szybciej pretensja ze tam na akord a ty masz na godzinę i ta krótka przerwa nawet cherbaty nie da sie wypic .Po godzinach zostawac a jak na noc skończy sie wczesniej to nie ma czym wrucic bo napiechotę trzeba .To nie Bemowo jak w ogłoszeniach tylko gmina Ożarów ale tego nie napisza tylko jak się pojedzie to się wtedy człowiek przekona ...To faktycznie (usunięte przez administratora) ...A kierowników 100 i koordynatorów 1500 ale nikt w niczym nie pomoże .. odradzam

anonymous

Nie polecam ...totalna porażka obiecują wiele zwłaszcza w Morach a tam ganiają ludzi jak psy przy 15 min. Przerwy jeszcze po godzinach każą zostawać

Sylwia

Nie polecam z wspólprace z ta firmą jako magazynier bo są nie wypłacalni!!!!!!! Sprzet na którym nie mozna pracować. Zero dbania o pracowników.

Marta

Obecnie firma prowadzi wiele procesów rekrutacyjnych. Między innymi poszukiwani są PRACOWNIK PRODUKCJI do pracy w Pruszkowie. Co ciekawe MK INTERIM otwarcie podaje wysokość miesięcznego wynagrodzenia. Różni się ono od informacji, które zamieściła w sowim komentarzu @ja. Co jeszcze w ciągu ostatnich miesięcy uległo zmianie?

armada

Ja
@armada 19.07.2016 14:56
przyjacielu co masz na myśli mówiąc o atrakcyjnych stawkach godzinowych? podaj proszę jakieś konkretne stawki...

Pracowałam cały miesiąc + 2 soboty + jedna niedziela. Wypłata 1100zł. To by było tyle w temacie wynagrodzenia.

adehade

współpraca idealna, niezłe stawki godzinowe

Jak wygląda zatrudnienie w firmie MK INTERIM Sp.z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o MK INTERIM Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK INTERIM Sp.z o.o.