Opinie o Inglobi Radosław Gajewski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inglobi Radosław Gajewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inglobi Radosław Gajewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inglobi Radosław Gajewski w Łódź

Franek

Witam definitywnie odradzam tą firmę chyba że lubisz (usunięte przez administratora) za fajerą 24h. Firma niekonkretna, nie wywiązują się z uzgodnionej umowy a co najgorsze to kręcą na każdym kroku jak to tylko możliwe. Połowa aut niesprawna a więc jeździsz na swoje ryzyko. Jeśli szukasz rzetelnej firmy i nie chcesz się wkurzać codziennie to nie wybieraj się do Inglobi. Pozdrawiam

Mario
@Mimi

JA pracuje od 8 lat i kasa zawsze na czas i jeżdżę nowym autem

Franek

Mimi Nowy wpis
@Franek

Zdecydowanie firma niekompetentna za swoją wypłata trzeba długo czekać i jeszcze się prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze

Mario Nowy wpis
@Mimi

JA pracuje od 8 lat i kasa zawsze na czas i jeżdżę nowym autem

Administrator Nowy wpis

Firma Inglobi Radosław Gajewski poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Kiero Nowy wpis

Pracowalem i kasa zawsze się zgadzała

Pracowałem jest ok płacą na czas praca też raczej poukładana

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inglobi Radosław Gajewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Łucja

Czy na pewno firma jest zlokalizowana w Łodzi? Pytam, bo jak sprawdziłam ich po krs to wskazuje na Sosnowiec... Przenieśli się? Jeśli tak to wiadomo czemu?

Kontakt z biurem nawet w godzinach wieczornych, wszystko jak najbardziej ok!

Marian

Witam, Pracowałem w tej firmie jako kierowca wynagrodzenie na czas, a nawet jak była potrzeba można liczyć na zaliczkę

prawano

W mojej osobistej opinii należy być ostrożnym. Mianowicie słyszałem o problemach związanych z umowami "na gębę" zawieranymi z tą firmą. Widziałem umowę na kwotę bardzo niską brutto miesięcznie za 'zlecenie transportu' i słyszałem o dodatkowym ustaleniu ustnym, które ponoć nie zostało wypełnione. Oczywiście powyższe nie musi być prawdziwe, ale: Miejcie wszystko na piśmie!

@prawano

@prawano, orientujesz się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Znasz osobiście kogoś z osób tam zatrudnionych? Zgadzam się z Tobą , co do" posiadania wszystkiego na piśmie"- święta prawda.

kij

Widziałęm, ogłoszenia wczesniej na Kierowców w transporcie międzynarodowym, zastanwiałem sie czy nie aplikować do nich, posiadam uprawnienia i karte kierowcy ,mam doswiadczenie w trasach miedzynrodowych jedna liczy sie tylko kasa ile dają bo za marne grosze to oddpada

@kij

@kij, jeżeli zaglądasz jeszcze czasem na to forum powiedz proszę, czy ktoś odpowiedział ci na to pytanie? Chciałabym porównać stawki z 2016 z obecnymi, z góry dzięki:)

Kierowca

Zamiast pisać te bzdury że firma ok to może chociaż raz na czas wypłata będzie na koncie bo notorycznie spóźnienia !!! Tragedia ....

Kierowca
@Kierowca

Tak to prawda już dawno powinna być wypłata za styczeń, a ja nadal nie dostałem. (usunięte przez administratora)W takie równo wdepnąłem.

@Kierowca

Rozumiem, że wypłata nie zawsze wpływa na czas, ale chciałabym się dowiedzieć, czy jesteś z tej wypłaty zadowolony? Jakie mają stawki?

ALA

Fajni ludzie

ALA

Ok

Jerzy
@ALA

Dość krótki komentarz, ale pozytywny. Widzę, że atmosfera i relacje między pracownikami są mocną stroną firmy. Na stronie pracodawcy https://www.inglobi.pl/praca.html jest prowadzona rekrutacja dla spedytora i kierowcy. Napisz jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i czy jest kilku etapowa?

Karol
@Jerzy

Nie wiem gdzie ta pozytywna atmosfera.

@ALA

Hej @ALA, dalej pracujesz w firmie? Jakie stanowisko zajmujesz ( lub zajmowałaś)?

Wanda

Czy ktoś z pracowników Inglobi zagląda na to forum i wie, czy firma prowadzi w tej chwili jakieś rekrutacje? Niestety nie udało mi się nic znaleźć na portalach ogłoszeniowych, stąd moje pytanie. Przy okazji, jak pracuje Wam się w tej firmie? Na ile od 1-10 oceniacie atmosferę w pracy i satysfakcję z jej wykonywania?

hmm

Powiedzcie czy tutaj idzie się załapać na praktyki?

Marcel

Dobra firma spoko kierownik

Renata
@Marcel

Mało osób zabiera tu głos, a więc bardzo Ci dziękuję za ten wpis. Teraz już jednak przydałoby się więcej konkretów, bo poprzednio wypowiedziałeś się trochę lakonicznie. Wiem, że w Inglobi szukają właśnie spedytorów i kierowców (ogłoszenie widnieją na stronie firmy). Orientujesz się może, czy przyjmują na te stanowisko osoby, które nie mają jakiegoś bogatego doświadczenia w tych materiach?

Karol

tragedia...

Zostaw merytoryczną opinię o Inglobi Radosław Gajewski - Łódź

• Jak się pracuje w Inglobi Radosław Gajewski?

Zobacz opinie na temat firmy Inglobi Radosław Gajewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inglobi Radosław Gajewski?

Inglobi Radosław Gajewski
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.

Inglobi Radosław Gajewski