ISG Automatika Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o ISG Automatika Sp. z o.o.

ded

nie warto.

Natalia

@Maticzy powiesz coś więcej na temat pracy w firmieISG Automatika Sp. z o.o.? Co Ci się najbardziej nie podoba w pracy tutaj? Co być dokładnie zmienił? Jak długo tu pracujesz lub pracowałeś? Powiesz coś więcej na temat podejścia do ludzi w firmie?

Mati

Nic pozytywnego nie mogę napisać o tej firmie. Pracowałem w kilku miejscach ale takiego bajzlu i podejścia do ludzi nie było nigdzie

hyl

najnizsza krajowa jesli chodzi o konkret

bubub

co to konkretnie ma znaczyć że zarobki nie powalają - jakiś konkret?

jaroooo

kurna firma złomu w zagłębiu miedziowym. lekko nie ma. zarobki nie powalają, a prezesostwo powala głupotą

barel

"Przeciez praca w hurtowni stali do najprostszych nie nalezy..." to hurtownia złomu, z tego co słyszałem?

fransua

Ogólnie to lepiej dać sobie spokój z ta firma. Nie wiem kto pisze pozytywne komentarze. Pracowałem w tej firmie. Zarobki bardzo niskie .dużo pracy. Zanim się coś skończy jest coś nowego. A w miedzy czasie w ogóle się dowiadujemy ze jest pilna robota na wczoraj . Totalny bałagan. Zero dbałości o bhp. Ludzie bez wykształcenia żeby nie wołali więcej niż minimum. I tak się biznes tworzy. A jak coś nie gra to pakujemy manatki i otwieramy nowa firmę. Bi dzisiaj trza kombinować. Jak zależy wam na normalnej pracy to nie zaczynaj pracy w tej firmie. Rozczarujesz się stracisz miesiąc lub dwa z życiorysu. A po co ? Zdecydowanie niet.

emul

Czy ta firma nie zgłosiła upadłości ?

Arnold
@emul 01.07.2016 22:19
Czy ta firma nie zgłosiła upadłości ?

Tak chyba firma ma ogłosić upadłość

Tomek

Wyplata na czas i praca w młodym dynamicznym zespole.

Tomek

Bardzo dobra firma w brany automatyki przemysłowej,oczywiście ciągłe eis rozwija,bywa ze terminy są napięte.Ale wyplata na czas,praca pod dachem.

SIGRUL

Fakt jest taki, że pracujesz ponad normatywny czas, nikogo nie interesuje kwestia braku komponentów oraz stanu realizacji zlecenia. Liczy sie termin. Jeśli wspólpracownik da ciała to integrator- programista jak zwał tak zwał poświęca sie maksymalnie aby podnieść instalację. Jeśli macie doświadczenie w utrzymaniu ruchu ( presja czasu ) to w tej firmie jest znacznie gorzej. Nie polecam zdecydowanie. Kwestia organizacji, zarządzania projektami oraz kompetencji. Zarobki raczej średnie jak ta tą dziedzinę.

furek

( usunięte przez administratora ) przkeonajcie sie sami o zarobkach, idzcie na rozmowe, zatrudnijcie sie. i wtedy tutaj z opinią

woooo

woooo:D chyba jak trzepie wszystkie weekendy i pracuje po 12 godzin dziennie :D

fdsa

a skad masz taką informację ze uczciwie placa ? od jakiegos pracownika ??? buahaha, nie znaleziono.

jachu

witam też rozważam zatrudnienie sie w tej firmie z tego co wiem jak sie dobrze pracuje to i dobrze płacca wszystkie delegacje nadgodziny dodatki a to dla mnie normalka, że trzeba robić jak chce mieć kasę.

shehe

ja też słyszałem że tam jak się dobrze pracuje to się bardzo dobrze zarabia! tylko najelpsi tam pracują! a nie lenie i nieroby!

paweł

slyszalem ze w tej firmie (branza it) jest bardzo dobrych wykfalifikowanych pracowników ! wszyscy mają umowy na stałe a firma się rozrasta! bardzo dobre zarobki!

sggdekl

no slyszalem ze zarobki na takim stanowisku sięgają 8-12 tys. miesiecznie, a w tej firmie bardzo dobrze się zarabia. można zarobić 4-5 tys. zł, tak mi powiedziano jak dzwonilem. szkoda ze nie jestem tak wykwalifikowanym pracownikiem jakiego szukaja, bo z tego co wiem to jest nardzo profesjonalna firma, w ktorej pracuja tylko najwyzszej jakosci profesjonalisci !

przemek

ale w tej firmie pracuje kilka osób @Maaa

przemek

ogloszenia sa co chwile, bo ludzie czesto odchodza

przemek

niestety w tej firmie wykorzystuje sie pracownikow, praca ponad 12 godzin dziennie bo szkoda zatrudnic nowych pracownikow, a jak nie mozesz pracowac o drugiej w nocy to w sluchawce slyszysz "nic mnie to nei obchodzi musi byc zrobione, albo nie pracujesz".

kierowca

szkoda słów na tą firmę, strasznie wykorzystują pracowników. szefostwo się kieruje zdaniem, że pracownicy to roboty i nawet, gdy mają rację to są w błędzie, zadanie musi być zrobiony mimo czasem braku zapewnienia odpowiednich lub nietępych narzędzi do tego. ludzie dla których nie liczy się człowiek, tylko wykonane zadanie. przykład trafienia do szpitalu z powodu przemęczenia organizmu, bo kazano zrobić zadanie nie pozwalając odpocząć.

kierowca

automatyk

pracowalem kilka tygodni. UCIEKAJ

pablo

Ktoś coś jeszcze może powiedzieć tej firmie? Nie mają strony internetowej.

On.

Ten Pan z tym papierosem nic nie pisał na forum.Komputera w domu niema.

wyscig szczurow

ja tez nie polecam

palenie w godzinach pracy
@wyscig szczurow 12.08.2015 00:50
ja tez nie polecam

my też nie polecamy pracowników, dla którym normą jest praca z papierosem w ustach!

były pracownik

Szkoda słów na ta firmę . Nie polecam !

loski

Coś ktoś wie o tej firmie. Jakaś ich strona adres telefon. Warto się starać do tej firmy?

Zostaw opinię o ISG Automatika Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISG Automatika Sp. z o.o.