S7 Medical Company

Opinie o S7 Medical Company

Filtruj opinie po kryteriach:

Czarek
 Opinia

Może słyszał ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Słyszałem dobre opinie i chcę spróbować.

Aga
@Czarek 21.05.2019 17:50

Tak ja. Porażka nabili mnie w butelkę, bo to abonament i nie można z tego zrezygnować!! Po za tym ilość lekarzy niewielka i trzeba czekać tak samo jak na rejonie, naprawdę nie polecam, bo to abonament i są ukryte kruczki prawne.....żałuję, że podpisałam umowę, typowa Piramida finansowa, więc naprawdę odradzam. Pozdrawiam Aga

Opinia

Czy ktoś z Was ostatnio także aplikował do pracy w S7 Medical Company? Na stronie internetowej firmy znaleźć można kilka aktualnych ofert pracy: https://s7health.pl/kariera/ Co o nich sądzicie? Czy osoby zatrudnione w S7 Medical Company polecają aplikować do pracy w tym miejscu?

Tak3Nie

Grażynka W.
@Paulina 17.11.2018 11:31

Nie polecam dziadostwo sam musze placic prze nich i to samo robia z pracownikami

Grażynka W.
 Opinia

Przede wszystkim nabijanie ludzi w butelke drugi rok musze płacić totalne dziadostwo unikać!!

Ag
 Opinia

Brałem udział w rekrutacji internetowej w tej firmie kilka miesięcy temu. Nie dość że to był jakiś absurd to wyobraźcie sobie ze dyrektor sprzedaży tej firmy pan JB rozsyła na maile z CV propozycje dorobienia na lewo aby im nagonić klientów . Przypominam, że dane osobowe zawarte w CV są tylko na użytek rekrutacji. Nie potrafią uszanować prawa wątpliwe by uszanowali Ciebie jako pracownika

Opinia

@adam, co właściwie chcesz przekazać przez swój wpis? Możesz opisać swoje doświadczenia związane z firmą? Rozumiem, że przeżyłeś tam jakieś sytuacje, przez które nie jesteś zadowolony z pracodawcy? @Zenek, a jaka jest Twoja opinia o przedsiębiorstwie? Jaki rodzaj umowy oferuje firma? Czy są jakieś benefity pozapłacowe?

Zenek
 Opinia

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania?

adam
 Opinia

JAk dla mnie zorganizowana grupa przestępcza

Tak1Nie

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w S7 Medical Company? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

BUBA
 Opinia

Witam wszystkich Nie radzę wchodzić we współpracę, no chyba że ktoś ma ochotę bawić się i angażować swoje środki ale by pozyskać 1 zł trzeba wyłożyć ok. 10 zł własnego wkładu. Wszystko jest płatne .... dają Know-How i na tym koniec. Opieka medyczna taka sobie żadna rewelacja, lekarze niskiego polotu. Brak wpłaty na czas powoduje blokadę usługi. Wszystko pięknie na folderach. Nie mówią w trakcie pięknych prezentacji i tworzenia cudownej wizji na temat tego ile można zarobić o tym że to bardzo ciężki kawałek chleba i trzeba mieć własne środki na rozwój tego typu działalności, lepiej je przeznaczyć na rozwój własnego biznesu. Nikt także nie mówi wprost że jest to grabieżczy biznes - potrzeby klientów są o tyle ważne by płacił odpowiednią kwotę co miesiąc ... nie można się wycofać przez 12 miesięcy jest się ich zakładnikiem a nie płacenie od razu ściąga na głowę firmę windykacyjną.

eh
 Opinia

Jest nic innego jak piramida finansowa (FM ? NANOclub ?) działająca na zasadach Ponziego (poczytajcie o tym). Pierwsi zarabiają na tym krocie... osoby na samym dole są naprawde w dole... ogólnie ja uważam aby trzymać się od piramid z dala

Tak5Nie

Marcin O.
@eh 23.03.2017 20:34

Dziadostwo nabijaja ludzi w butelke, żaden MLM tylko dziady którzy okradają naiwnych starych ludzi!!!!

Opinia

@Xyz, a długo już pracujesz? Przyjąłeś się do firmy z doświadczeniem czy bez niego? Prowizja jest dla wszystkich czy tylko dla osób które wyrobią normę? Jakie stanowisko pracy jest najbardziej polecane przez ciebie? Często firma poszukuje pracowników?

Xyz
 Opinia

Jestem w temacie pakietów medycznych nowy ale widziałem system prowizyjny, znam swoje możliwości w sprzedaży i na ten moment mogę stwierdzić, że w najgorszym wypadku po upływie 2-3 miesięcy będę zarabiał spokojnie 4-5 tysięcy i więcej z biegiem czasu miesiąc w miesiąc.

Tak5Nie

Marcin
 Opinia

Moi drodzy - jak wy chcecie cokolwiek sprzedać? Ktoś wam pisze sms-a , dzwoni z numeru który się wyświetla - obiecuje maila i ... cisza... Byłem w takiej samej sytuacji i nie było dla mnie problemem zadzwonić i porozmawiać (jak się okazało z bardzo miłą Panią) i wszystko dało się załatwić szybko i sympatycznie pomimo braku obiecanego maila. Jeżeli waszą jedyną reakcją na to zdarzenie jest rozczarowanie to może się zastanówcie czy chcecie działać w handlu bo może to nie wasza bajka...

Tak4Nie

kate
 Opinia

witam Jestem rozczarowana, bo również aplikowałam na PM i także dostałam sms o mailu, który nie dotarł. w dodatku kilka razy otrzymałam tel że mail będzie wysłany/został wysłany a moje zdanie że nic nie otrzymałam zostało skwitowane "proszę sprawdzić SPAM, wyślemy ponownie" i cisza... dziwne

truskawka
@kate 19.10.2016 11:01

Kate ja nie miałam problemu, może faktycznie nastąpił jakiś błąd systemowy - warto skontaktować się raz jeszcze i zapytać o rekrutacje ponieważ praca na tym stanowisku jest warta uwagi.

partio
@truskawka 07.11.2016 14:43

Czemu uwazasz ze ta praca jest godna uwagi? Przeciez to tylko umowa zlecenie...

Tak2Nie

kwiatek81
 Opinia

Witam wszystkich - do osób, które piszą tutaj bzdury i opinie negatywne radze mieć dystans - w większości są to ludzie który nie posiadają pakietów bądź też nie maja zielnego pojęcia na jakich zasadach można współpracować z Firma jako niezależny partner. Moja opinia jest taka - NFZ jest kiepski i wszyscy o tym wiemy :-)) w porównaniu do pakietów medycznych to Bolek i Lolek na czarno-białym ekranie. Możliwość zarobków jest również możliwa i to na dobrym poziomie - sprzedaż opieki medycznej to nie sprzedaż pierzyny oraz garnków - jak to mówił jeden z pracowników z którym rozmawiałem i co najważniejsze miał racje, wszystko zależy od podejścia i zaangażowania.

seba
 Opinia

w Firmie S7health pracowałem do momentu wylotu na stałe do UK. Gdyby nie taka konieczność pewnie dalej zajmowałbym się sprzedażą pakietów medycznych, które rozchodziły się jak świeże bułeczki :)

Krzysztof
 Opinia

Obecnie jestem pracownikiem Firmy S7Health - pracuje jako NP. Wynagrodzenie wypłacane rzetelnie i terminowo - standardowo 4tyś/mieś szkolenia na wysokim poziomie. Polecam

Tak2Nie

abc
 Opinia

Firma bardzo porządna, rozwijająca się. Ale aplikowałem na PM i dostałem wiadomość SMS o przejściu do następnego etapu i szczegółach w przesłanym mailu, którego nie dostałem. Trochę jestem rozczarowany.

Tak8Nie

Piter
@abc 02.06.2016 21:49

Też jestem rozczarowany, bo również aplikowałem na PM i także dostałem sms o mailu, który nie dotarł.

Tak4Nie

s7health
@Piter 06.06.2016 15:05

Proszę o podanie swoich adresów mailowych, na pewno ktoś się skontaktuję z Państwem

nini
@abc 02.06.2016 21:49

ja też...

ak
 Opinia

Jeśli ktoś pracuje w S7 to proszę o informację, czy warto, ile można zrobić i o co chodzi z tą firmą...

Zostaw opinię o S7 Medical Company - Warszawa