Opinie o S7 Medical Company w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie S7 Medical Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w S7 Medical Company o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S7 Medical Company w Warszawa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu S7 Medical Company?

KRYSTIAN Nowy wpis

ŁUKASZ BORYS Nowy wpis

POLECAM USLUGI FIRMY. JESTEM ZADOWOLONY!

xxx

Nietrudno zuważyć, że 90% nowych komentarzy, czyli z 20 roku sa pisane przez samą firmę. Pan Kubach, lekarz w kilka minut, samochód za wyniki... ludzie, kto w to wierzy .. Prawcowałem u nich w dziale IT o ile można nazwać dział 2 programistów w kanciapie, Komputer poliingowy za 200 zł może.. chociaż w to wątpię nawet i myszka za centralnie 5 zł.. z biedronki.. nie pisał bym tego gdyby to nie był fakt. Ojciec kupił miesiąc wcześniej to samo.. rozlatująca się w ręcę i na dodatek skrzypiąca jak stare drzwi.. Generalnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. O ile ludzie mili (ee 6 osób bodajże razem ze mną) to system zarządzania tragiczny. Menadżerka nie mająca pojęcia o realiach wdrażania nowych ficzerów. Przychodzi i ma być zrobione, totalnie nieodpowiednia osoba na to stanowisko. Umowa gówniana, tzn UZ na 3 msc próbne - chcesz wyjść wcześniej coś załatwić? zapomnij, pani menadżer czujnym okiem patrzy i dopytuje o wszystko. Potrzebujesz dnia wolnego - NIEPŁATNEGO - zapomnij, jesteś na Umowie zleceniu, pani menadżer ma to w (usunięte przez administratora) może ci matka umierać, ale ważne byś był w pracy... Zarobki ? na realia rynku IT, GÓWNIANE. Teraz najlepsze... firma S7 to jedna ze spółek większej firmy. Generalnie cała matka firma ma drugą siedzibę. Na spotkaniu wszystkich, wszyscy przedstawiali się sobie, mimo, że cześc współpracuje ze soba, chociaż by zdalnie. Brzmiało jak absurd. Jak by nikt nikogo nie znał.. smaczek; dwóch gości przekrzykuje się, czy robić kopie zapasowe czy ich nie robić.. myyślałem, że siedzę w jakimś matrixie... uciekłem po miesiącu, w sumie to od 1 dnia pracy już szukałem kolejnej bo w takim bagnie nie można pracowac.. nie w dziale IT

Mirek
@xxx

Nie wiem kto napisał takie bzdury o naszej firmie. a po za tym nie było u nas w IT co by pracował miesiąc pozatym nie ma u nas Pani manager bo manager to facet widzę zę osoba całkowicie sie nie zna i nie pracowała u nas :)

xxx
@Mirek

Coś nie trybi skoro osoba na najwyższym szczeblu nie ma pojęcia co się dzieje w jej firmie.. "nie było u nas pani manager bo .." matko co za płycizna intelektualna.. człowieku, rusz trochę głową i zastanów się co Ty za bzdury wypisujesz. Może mam zdjęcia podesłać z tego waszego biura? Czy opisać wasz super inteligentny system ??

Obserwator Nowy wpis
@xxx

W wielu firmach, mlm czy tradycyjnych, jest podobnie. Zbyt wiele razy widziałem podobne absurdy, dlatego daję wiarę temu opisowi.

Lidia Nowy wpis
@Obserwator

Ale to chyba różnica, jeśli firma jest MLM a tradycyjną firmą? Jak jest w tym przypadku? Trochę mnie dziwi, że stawiasz taki znak równości, muszę przyznać.

J.M

Dla większości z was mln i tak okaże się strata czasu, pieniędzy i energii.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Karol

@cleopatra możesz podać więcej szczegółów z tym naciąganiem?

Cleopatra

Nie polecam S7, jak i mlm z Kubachem. Naciąganie naiwnych zazwyczaj młodych.

Ag

Brałem udział w rekrutacji internetowej w tej firmie kilka miesięcy temu. Nie dość że to był jakiś absurd to wyobraźcie sobie ze dyrektor sprzedaży tej firmy pan JB rozsyła na maile z CV propozycje dorobienia na lewo aby im nagonić klientów . Przypominam, że dane osobowe zawarte w CV są tylko na użytek rekrutacji. Nie potrafią uszanować prawa wątpliwe by uszanowali Ciebie jako pracownika

Krzysztof
@Ag

CRM w tej firmie działa na zdecydowanie najwyższym poziomie. O kliencie wiedzą wszystko, co zechcą.

Gabi

Ale warto dodać, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą, mamy fajną atmosferę w pracy dlatego polecam!

Agata Knobloch

Polecam firmę i jej usługi. Placówki wyjątkowo ładne i lekarze profesjonalni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w S7 Medical Company?

Erni

Jest bardzo dobrze :) kuchnia otwarta , ludzie mili .

Paulina

Czy ktoś z Was ostatnio także aplikował do pracy w S7 Medical Company? Na stronie internetowej firmy znaleźć można kilka aktualnych ofert pracy: https://s7health.pl/kariera/ Co o nich sądzicie? Czy osoby zatrudnione w S7 Medical Company polecają aplikować do pracy w tym miejscu?

Grażynka W.
@Paulina

Nie polecam dziadostwo sam musze placic prze nich i to samo robia z pracownikami

Tomasz
@Paulina

Tak ja zarabiam w S7 i myślę że tu wielką role odgrywa manager wprowadzający. Mi pokazał to Krystian Kubach i z nim robie karierę i odnoszę już swoje pierwsze sukcesy!!!

Nikodem
@Paulina

Oczywiście w tych Ciężkich czasach taka praca jest wysoce odpowiednia !

Monika Nili

Polecam !! bardzo życzliwi i wartościowi ludzie :)

Mirosław
@Monika Nili

Co konkretnie polecasz? Pracę w tym miejscu, czy może korzystanie z ich usług medycznych? Aby dobrze przypisać Twój wpis, chciałbym, abyś go sprecyzowała.

Monika Nili
@Mirosław

Polecam produkty ,Pana Managera i dziewczyny z biura. Każdy z nich pomógł mi dostosować odpowiednie pakiety dla mojej firmy.

Miś i ek

wysoki standard powala mi na szybie dotarcie do konsultacji medycznych. recepty i L4 dociera o mnie po 2 dniach roboczych z czego jestem zadowolony.

AGATA

Wiarygodna sprawdzona firma . Działają sprawnie i szybko, Moim zdaniem jest to najlepsza firma z Pakietami medycznymi w kraju ponieważ działają szybko i skutecznie.

Marcin Zet

Firma nawet w obecnej sytuacji działa zdanie konsultacje z lekarzami działają na wysokim poziomie. Polecam

Nie dla s7

Nie polecam usług świadczonych przez tą firmę. Długi okres oczekiwania na specjalistę, infolinia jakby niedoinformowana i nieprofesjonalna. Umowa podpisana przez moją partnerkę kończy się w lipcu i była to pierwsza i ostatnia umowa na usługi medyczne od tej firmy. Jeśli ktoś mi zarzuci za ten wpis, że jestem z konkurencji, mogę przesłać umowę z tą firmą. Nie polecam, nie dajcie się nabrać na ten ich marketing.

Marcin K.

Kolejki z lekarzami, zero pomocy i wpakowałem się w płacenie abonamentu, jadno z najgorszego co mnie sotkało, targedia, zli ludiz wszystko złe i ja podobnie oraz inne osoby znam, co zostali nabici w butelke...odradzam.....nie polecam pozdrawiam

Bartek At

Firma zasłużyła na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera.

Sylwia Martnik

Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Cieszę się zatem, że podejmując współpracę z S7 Health

Agnieszka zani

Profesjonalna obsługa i dobrze zaplanowana strategia firmy S7.

Zostaw merytoryczną opinię o S7 Medical Company - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S7 Medical Company?

Kandydaci do pracy w S7 Medical Company napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S7 Medical Company