General Credit Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o General Credit Sp. z o.o.

Gall Anonim

@Plusz przepracowałam w tej firmie 5 miesięcy i jestem w stanie zaświadczyć, że w tym przedziale czasu pensja wypłacona w terminie została tylko raz, a tak poza tym o każdą kolejną trzeba było robić awantury u - jak to Echo nazwał - kanapowca. Porażka.....Ludzie, którzy kompletnie nie ogarniają, co to jest i czym się je zarządzanie firmą....

Plusz
użytkownik zarejestrowany

Jak to "ani pensji, ani prowizji".. Rozumiem, że prowizja to może być pic na wodę.. ale pensja. Przecież to jest obowiązek pracodawcy, by wypłacić pracownikowi jego należności. @echo chętnie poznam szczegóły pracy tam. Jeśli możesz, to podziel się z innymi swoimi doświadczeniami z firmą. Pozdrawiam.

artist

Od piorunów ,nawałnic,plagi i trzęsienia ziemi oraz od takich pracodawców -chroń NAS PANIE-bo nie uchronisz NAS PANIE -od głodu,zarazy i wojny

echo

Obiecanki,cacanki,a jakie wizje że ho ho ho,a tymczasem ani wypłaty,ani prowizji,atmosfera w pracy jak w podrzędnym horrorze,ale i nie ma się co dziwić,skoro kierownica-beztaleńcie-na poziomie resoru-a król lew -kanapowiec,jednym słowem -DRAMAT!!

kura

Jest wiele firm,które działają lepiej lub gorzej ale na całym świecie takiej firmy nie znajdziecie , która wabi i mami najlepszymi ofertami. A gdy przyjdzie dzień wypłaty pakuj manatki i do chatki. c.d.n.

Zostaw opinię o General Credit Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Credit Sp. z o.o.