IKO Kompania Drobiarska Magazyn Wałbrzych

Wałbrzych

Opinie o IKO Kompania Drobiarska Magazyn Wałbrzych

bogna

Wiem, że to strona magazynu ale może ktoś korzysta. W firmie poszukają ph na stronie wisi oferta :)

ja pracowałem i nie ma tam nic godnego polecenia raczej godnego pożałowania. A godne pożałowania jest traktowanie pracowników, wyzwiska i oczernianie oraz obiecanie premii od udanego "rzutu" a później wymigiwanie się od tego. To zależy na którą fermę trafisz. ja trafiłem źle.powodzenia

Zostaw opinię o IKO Kompania Drobiarska Magazyn Wałbrzych - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKO Kompania Drobiarska Magazyn Wałbrzych