market-Detal sp. z o. o. S.K.A.

Łódź

Opinie o market-Detal sp. z o. o. S.K.A.

Pedro

Słyszałem, że we wrześniu były jakieś zmiany w firmie. Czy coś zmieniło się dla pracowników? Czy można starać się o pracę?

akak

@tolkien, ta firma działa w Polsce, a dokładniej w miejscowości Dobrzeń Mały :) działają w ten sposób, że dla swoich klientów stanowią łącznik pomiędzy Polską a krajami niemieckojęzycznymi. A więc to tylko forma współpracy z zagranicą :) pozdrawiam :)

Serdecznie nie polecam tej firmy. Ludzi się tam poniża i dostaje się opierdziel za nic. Co innego mówią na rozmowie ze mila atmosfera i tak dalej a przychodzi się tam z niechęcią. Kierownik główny nic nie robi, no chyba że ma przyjść jakaś kontrola. Kierownicy nic nie robią tylko rządzą się i obżerają a my jako pracownicy nie możemy mieć w spokoju nawet 15 minut przerwy! Naprawdę odradzam pójścia nawet na rozmowe bo tez podchodza do tego zniechecia. Co chwila jest zmieniany grafik bo ludzi nie ma a jak przychodzą to nic z tego nie wynika. Zabierana sa dni wolne bez wiedzy pracownika. Dzięki Bogu że już tam nie pracuje bo tam można sie wykończyc i fizynie i psychicznie

Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie market-Detal sp. z o. o. S.K.A.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o market-Detal sp. z o. o. S.K.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie market-Detal sp. z o. o. S.K.A.