E System Maciej K.

Będzin

E System Maciej K.

Opinie o E System Maciej K.

Krzysiek

Boss firmy to bardzo sprytny facio gwarantuje zakwaterowanie obiady stara się aby wzbudzić zaufanie , ale gdy nadchodzi wypłata a wy macie przepracowany miesiąc no to się zaczyna główne tłumaczenie to że nie dostał przelewu trwa to do następnej wypłaty pracownik naiwnie myśląc że mu wypłaci pracuje dalej a wypłaty brak . Ostrzegam panowie dobrze czytajcie umowę zanim podpiszecie współprace z tym panem gość nie ma żadnych skrupułów i wykorzysta was na pewno poczytajcie o nim na innych forach włos się jeży na głowie .

Zostaw opinię o E System Maciej K. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E System Maciej K.