Hotel Delfin Sp. z o.o.

Dąbki

Hotel Delfin Sp. z o.o.

Opinie o Hotel Delfin Sp. z o.o.

vctoria

Ciężka sprawa , ogólny bałagan i potężna rotacja załogi , właściciele mają małe pojęcie o hotelarstwie w tym wymiarze. Co chwile zmiany w hotelu i to zmiany mało istotne , trochę tak jakby okręt tonął a kapitan wydaje polecenie przygotowania obiadu. Załoga z doświadczeniem minimalnym lub zerowym. Osoby na zmianie mają miny jak by były tam za karę. Brak możliwości rozwoju.

Zostaw opinię o Hotel Delfin Sp. z o.o. - Dąbki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Delfin Sp. z o.o.