Opinie o Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o. w Modlnica

counter
5 15 45 5 1
Wacław

Orientuje się ktoś jakimi autami jeżdżą PH tej firmy?

Nicky
Nazwa działu: Handlowy
@Wacław

Skoda Fabia

Wacław
@Nicky

Combi? Nowe te fabie mają?

Hanna
@Wacław

Skoro pytasz o taką kwestią to na pewno bardzo poważnie rozważasz zatrudnienie się w Tobacco Trading International Poland na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Słyszałam, iż firma oferuje pracownikom super warunki pracy, takie jak chociażby: stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, a także, co bardzo istotne, możliwość rozwoju zawodowego. Czy powyższe warunki spełniają stawiane przez Ciebie oczekiwania? Daj nam znać.

TakNie1
Jarosław Nowy wpis

Pod jakim względem firma ta w Twojej ocenie wypada blado na tle konkurencji? Może podasz więcej szczegółów, abym mógł dobrze zrozumieć Twoje przesłanie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Jak wygląda podstawa w Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o.?

Filip Nowy wpis

Jest jakiś powód, że ostatnio tak rzadko zaglądacie na forum?

mateusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 231 dni.

Witam, chciałem zapytać o pracę w TTIP w Modlniczce na magazynie? Aktualnie szukają tam brygadzisty magazynu, czy ktoś może opisać jak to tam wygląda? Na jakie zarobki można liczyć, na czym polega praca, jak dużo ludzi ta firma zatrudnia. Pozdrawiam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Julian

Witam, dzisiaj byłem na rozmowie o pracę w tej firmie i zarobki to 2100 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące, a później 2500 brutto plus premia ???? nic dodać nic ująć oczywiście na każdym kroku rozmowy było zauważane, że sprzedawać będę produkt premium, PREMIUM! za najniższa krajowa, ja podziękowałem

Tak19Nie
Misiek
Nazwa działu: Handlowy
@Julian

To slabiutko jak wynagrodzenie

Ricki

Fajna firma ,życzę każdemu żeby w takiej popracował ,oczywiście że ma swoje wymagania ,to nie budżetówka ale potrafi odwdzięczyć się za dobre wyniki,w branży tytoniowej najlepszy pracodawca wiem bo kilku zaliczyłem

Tak2Nie1
ML

Pracowałam w tej firmie rok (zastępstwo). Przedsiębiorstwo jakich mało! Uczciwość, docenienie pracownika, wyjaśnienie ew. problemów od razu. Bez żadnego kombinowana, knucia za plecami itp. Atmosfera w firmie rewelacyjna. Zarobki wzrastają po 3 miesiącach. Co do kwoty wynagrodzenia - w każdej firmie każda wypłata zawsze mogłaby być większa ;-) Niemniej, w Tobacco jasno są przedstawione warunki zatrudnienia oraz premiowania. W biurze pojęcie nadgodzin nie funkcjonuje. Pracuje się po 8 godzin dziennie i na tym koniec. Firma oferuje są benefity w postaci karty multisport oraz pakietu medycznego. Podczas mojej pracy ani jedna osoba nie została zwolniona, więc nie rozumiem komentarzy o rotacji, wyścigu szczurów, wypowiedzeniami za niewyrobione cele itp. Firma nie jest przedsiębiorstwem produkcyjnym. Zajmuje się dystrybucją wyrobów tytoniowych. Pracodawca godny polecenia. Inni przedsiębiorcy z Krakowa i okolic mogliby się od niego wiele nauczyć.

Tak3Nie1
Karolina

@Julian, zdecydowałeś, że nie będziesz jednak współpracować z Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o.. Czy mógłbyś jednak przedstawić dokładnie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, w której wziąłeś udział? Jakie pytania zostały Ci na niej zadane i w jakiej atmosferze się ona odbywała?

TakNie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

byQ90

Witam chciałem zapytać czy w tej firmie produkuje się papierosy? Pakuje? Czy są jakieś maszyny? Wszystkie opinie są o pracy jako PH no ale żeby coś sprzedać, trzeba to wyprodukować.

Karolina

@Mr. Handsome, miło słyszeć zadowolonych pracowników. Piszesz, że jesteś zatrudniony na stanowisku PH, czy jest szansa byś napisał jakie warunki należy spełniać by zatrudnić się w Tobacco Trading International Poland? Jakich pracowników poszukują? Trzeba posiadać doświadczenie?

Mr. Handsome

Firma jakich mało ! Praca na stanowisku PH to sama przyjemność. Polecam w stu procentach.

TakNie1

danka

Ja uważam ,ze najlepiej bedzie jak samemu sie przekonasz, pojdziesz i sie dowiesz niczym nie ryzykujesz tym bardziej, jak nie masz pracy a szukasz czegoś. Oferują też skzolenia wiec cięzko nie bedzie wprowadza cię.

merytoryczny

Nie będę się zdradzać czy byłem, jestem, czy próbowałem być pracownikiem tej firmy. Natomiast czytając niektóre z komentarzy pozostaje się tylko smiać, osoby wypowiadające się albo poszły na rozmowę do innej firmy, po czym źle trafiły na tej stronie, albo po prostu są to złośliwe komentarze podyktowane zawiścią, bądź chęcią odreagowania własnej frustracji. Po pierwsze firma już nie funkcjonuje w systemie vansellingowym. Po drugie, podstawa + premia obowiązuje nawet na okresie próbnym. Zarówno podstawa jak i premia rośnie po 3 miesiącach. Po trzecie w firmie owszem, pracują kobiety- wystarczy do nich zadzwonić, odbiera kobieta! Po czwarte, już subiektywnie- chyba logicznym jest, że firma która się rozrasta zatrudnia nowych pracowników? A to raczej atut. I jeszcze tak przeglądając komentarze - przecież to nie jest koncern...

Tak7Nie

Marek

Może ktoś powiedzieć coś na temat pracy jako PH ?? Niebawem idę na rozmowę

Daria

Naprawdę przedstawiciel handlowy zarabia tu najniższą krajową podstawy ?

bohun

Ci co pracują boją się zajrzeć na tę stronę. Ci co pracowali ...no cóż ...tylko dalekie wspomnienia przynoszą uśmiech na twarzy ,no i ludzie ,ludzie których żal bo już tylko w nich gorycz i rozczarowanie.Ogólnie strach się bać...szkoda zdrowia i czasu.

Tak8Nie

jachu

Przecież rzadko w której firmie pracownicy mogą powiedzieć że są rozpieszczani. Takie rzeczy chyba nie są zbyt częste na ryku pracy. Warto wiedzieć, że Tobacco trading international zajmuje się wysokogatunkowymi wyrobami tytoniowymi oraz związanymi z nimi akcesoriami. Więc jakby nie patrzeć tym na co raczej zawsze będzie popyt

shinji

jeżeli już słyszę o Tobacco Trading International to głównie mówią o nim przedstawiciele handlowi. Niestety nie przedstawiają tej firmy w samych superlatywach, a raczej nawet ciężko jest mówić o jakichkolwiek superlatywach. Głównie na firmę się narzeka i psioczy co często też ujawnia się tu na forum

kurtyn
@shinji

w Tobacco Trading mają towar który schodzi dobrze i nic nie wskazuje raczej aby w przyszłości miałoby się to zmienić choć wiele osób na pewno chciałoby do tego doprowadzic. Nie mniej jednak pomimo całkiem dobrej sytuacji na rynku pracownicy nie mogą powiedzieć że przez firmę są rozpieszczani w jakiś sposób

ktoś

były małe zawirowania ale idzie ku lepszemu jak komuś chcę się pracować to można przeżyć długie lata i mieć wiele radochy z dodatkowych bonusów

aaaaaa

Czy mógł by ktoś powiedzieć jak teraz wygląda praca w TTI ogólne warunki czas pracy ilosc wizyt dzienneie mniej wiecej zarobki na jakie można liczyc ?

klementynka

Chciałbym podzielić sie opinią na temat tej firmy. Kiedyś firma sptwarzała pozory poszanowania pracownika - teraz tak jak piszą pozostali są wymagania koncernowe, a możliwosci bazarowe. Więcej zarobisz będąc kurierem i z pewnościa mniej się będziesz stresował. Niestety zmiany na gorsze zostały wprowadzone w ostatnim czasie przez psełdo-eksperta, który nie miał pojęcia o funkcjonowaniu tego rynku. A szkoda, bo kiedyś była to bardzo fajna firma z ciekawym klimatem.

Tak5Nie

Romeo

Firma ta jest super wszystko jest super i extra i super wszyscy są fajni i super się tu pracuje super zarobki i super warunki jest po prostu extra super nie ma co narzekać bo jest super.

Adidas

[usunięte przez moderatora]. Szerokim łukiem omijajcie.

VanDiesel

nowy - 2013-05-22 08:15:51 VanDiesel... Moglibyśmy się zgadac na mailu? Oto moj: [usunięte przez moderatora]kris z kontaktem nie da rady, mam tylko firmowego emaila a kontroluja nam pocztę wiec nie pogadamy, bo jak namieza to mnie wywalą pisz tutaj co wiem powiem z nowosci he he nastepnego wywalili :-)

VanDiesel :-)

nowy - 2013-05-21 21:32:27 A ja byłem i odniosłem pozytywne wrażenia, no ale zobaczymy. Ktos napisze jak jest z uzytkowaniem auta służbowego do celow prywatnych? Bo o to zapomniałem spytać. Ciężarówkę masz do swojej dyspozycji ale na taxi nie staniesz :), dostajesz też limit kilometrów a jak go przekroczysz to płacisz 0,78 zł neto za kilometr tanio jak cholera :) Tak tak wrażenie robią pozytywne, szkoda że ich nie zapytałeś jaka jest ludzka rotacja w ciągu ostatniego czasu :) wtedy byś wiedział jaka tu jest atmosfera. Narobili kierowników i kontrolerów więc praca tutaj to akord jak na taśmie w tym niby koncernie a ty masz się cieszyć i doceniać. Szukajcie kontaktów do ostatnio zwolnionych pracowników to może wam opowiedzą jak tu jest cudownie ;) powodzenia

nowy

Mistrzu

Dzięki kolego za cenna informacje.. miałem iść na rozmowę ale zmieniłem zdanie :) Jak tak traktują ludzi to niech sami sobie w te vito wsiadają i pokażą co potrafią :) Pozdrawiam

VanDiesel :-)

Mistrzu - 2013-05-20 19:56:03 Witam Mam kilka pytań co do tej firmy: Jakie są możliwości rozwoju, czy jest opieka medyczna, ile godzin dziennie pracujecie, czy plany są realne do wykonania, ile zarobie jeśli wykonam plan, czy jest duże ciśnienie na wynik ? Z góry dzięki za info Pozdrawiam Awans - raczej zapomnij, opieka ?tradycyjna służba zdrowia,pracujesz tyle ile trzeba czasem po 12 godzin a nawet więcej ale będą ci mówili że masz 40 godzinny tydzień pracy he he tak zwany zadaniowy plan pracy, plany są takie że prawie nikt ich nie wykonuje poza asami (to ci którzy pracują na rynkach najdłużej i mają najlepsze rynki) reszta orze w syfie,ile zarobisz jak wykonasz plan ? spróbuj go wykonać, teraz tu nie liczy się człowiek tylko exell i wynik to jest jedyne co się liczy taka nowa religia, presja jest na wszystko. Jak 18 lat istnieje ta firma nigdy nikt nic złego o tej firmie nie mówił a co dopiero pisał, panował rozsądek i zrozumienie wszystko chodziło jak w zegarku, teraz mamy nowoczesne zarządzanie i jest takie bagno że nawet między sobą o tym nie rozmawiamy.

Tak2Nie

Mistrzu

Zostaw opinię o Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o. - Modlnica

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 15 ocen.