Opinie o Fundacja Fly w Gdynia

www.fundacjafly.pl

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Fly w Gdynia

Administrator Nowy wpis

W firmie Fundacja Fly podobno płacą nawet 6000 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Sprzedawca? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Sprzedawca.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fundacja Fly?

Byly pracownik Nowy wpis

A lubi Pan/Pani pracować miesiąc i musiec później znowu szukać zatrudnienia? Szczerze nie polecam i do tego za minimalną...

Jarek Nowy wpis

@Byly pracownik można wiedzieć jakie stanowisko zajmowałeś i co należało do obowiązków?

dzięki Bogu była już pracownic

Wszystkie komentarze to PRAWDA!!! Omijać z daleka, a w szczególności stronić od toksycznych osób. Moje pierwsze i ostatnie takie klaustrofobiczne miejsce. Nigdy więcej!!!

Obecnie pracująca w Fly
@dzięki Bogu była już pracownic

Jak pisał ks. Tischner są trzy rodzaje PRAWDY. Cała PRAWDA, że należy stronić od toksycznych osób. Zawsze i wszędzie. Pomieszczenia Fundacji FLY nie są klaustrofobiczne. Jak ktoś cierpi na klaustrofobię, to powinien unikać małych pomieszczeń. To nie jest żadna merytoryczna opinia. To są gorzkie żale, żadnych konkretów. Taki hejt. Pracuję w Fundacji i w porównaniu do wielu miejsc jest ok. Płacą tyle, ile ustalone było na początku. I podwyżki są. I płaca w terminie. A atmosferę to tworzą wszyscy. U nas jest naprawdę sympatycznie. Raczej więcej roboty, niż mniej, ale praca satysfakcjonująca. I sporo się można nauczyć. Jak ktoś chce.

byly pracownik
@Obecnie pracująca w Fly

Dziękuję za odpowiedź Panie Prezesie. Sa podwyzki to chyba tylko na górze albo w czyims umysle.

Obecnie pracująca w Fly
@byly pracownik

Dalszy ciąg gorzkich żalów?... Niestety, nie ma Pan(i) racji. PRAWDA jest taka, że podwyżki są.

Kolejny były pracownik
@Obecnie pracująca w Fly

Toksyczny to jest zarząd. Żadnego szacunku do pracownika i jego starań. Ludzie przez kilka lat pracowali, nawet po godzinach, nieraz w sobotę, ktoś przychodził, żeby otworzyć biuro, jak prezes kazał. Angażowało się do pomocy nawet członków swojej rodziny (oczywiście za darmo), a i tak wiecznie słyszało się, że nic się nie robi. Wszyscy pracownicy dawali 100% siebie, ale i tak dla prezesa to za mało. Oczywiście za marne grosze. Każdy po pracownik był nie taki, jak trzeba, dla zarządu. Dlatego nikt tam nie zostaje. Albo zostaje wyrzucony przez dyrekcję, albo sam odchodzi, bo ileż można wytrzymać zwykłego pomiatania człowiekiem. A prezes sam pisze opinie na temat fundacji.

Byly pracownik
@Obecnie pracująca w Fly

Faktycznie jest prawdą, że są podwyżki. Muszą być bo najniższa krajowa jest co roku podnoszona ustawowo. Więc zasługa zarządu żadna. Muszą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Fly odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Staszek

Ale jeśli jest tak źle to trzeba zmienić pracę i po co tak narzekać?

Byly pracownik

Praca ciekawa ale: Fatalna atmosfera, brak szacunku dla pracownika, najnizsza pensja, ogromne wymagania. Nie polecam

Kolejny były pracownik
@Byly pracownik

Wszystko się zgadza. Presja, mnóstwo obowiązków, pracę trzeba nosić do domu, bo człowiek nie jest w stanie wszystkiego zrobić przez 7 godzin, ale i tak usłyszy, że nic nie robi i jest do zwolnienia. Fundacja istnieje 6 lat. A ilu jest stałych pracowników? Jeden? Dwóch? Wszystkich wyrzucają po roku, lub sami odchodzą, bo nie można znieść takiej atmosfery. Mobbing i oczywiście najniższa krajowa. :(

icek
@Byly pracownik

Nie wydaje mi się, aby to była prawda

kolejny były pracownik
@icek

a mi się nie wydaje, ja wiem, że te wszystkie opinie to prawda.

To ma się tyczyć pracowników?

Biorąc pod uwagę, że pracują tutaj tylko osoby niepełnosprawne i to za najniższą krajową można by się spodziewać jakiegoś szacunku dla ludzi którzy pchają ten cały cyrk. Niestety, szacunku zero.

Xxxx
@były pracownik

Elo, idę na rozmowę jako pracownik biurowy, aktualnie pracuje, czy możesz więcej rozwinąć swoją myśl, jakie są obowiązki, czytała ze skacze się i trzeba robić wszystko, aktualnie mam prace i nie chce sobie pogorszyć

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Fly - Gdynia

Fundacja Fly
2.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Świętojańska 36 lok. 2
    81-372 Gdynia