Fundacja Fly

Opinie o Fundacja Fly

Byly pracownik

Praca ciekawa ale: Fatalna atmosfera, brak szacunku dla pracownika, najnizsza pensja, ogromne wymagania. Nie polecam

Kolejny były pracownik
@Byly pracownik 30.12.2017 18:10

Wszystko się zgadza. Presja, mnóstwo obowiązków, pracę trzeba nosić do domu, bo człowiek nie jest w stanie wszystkiego zrobić przez 7 godzin, ale i tak usłyszy, że nic nie robi i jest do zwolnienia. Fundacja istnieje 6 lat. A ilu jest stałych pracowników? Jeden? Dwóch? Wszystkich wyrzucają po roku, lub sami odchodzą, bo nie można znieść takiej atmosfery. Mobbing i oczywiście najniższa krajowa. :(

icek
@Byly pracownik 30.12.2017 18:10

Nie wydaje mi się, aby to była prawda

kolejny były pracownik
@icek 28.10.2018 12:59

a mi się nie wydaje, ja wiem, że te wszystkie opinie to prawda.

To ma się tyczyć pracowników?

były pracownik

Biorąc pod uwagę, że pracują tutaj tylko osoby niepełnosprawne i to za najniższą krajową można by się spodziewać jakiegoś szacunku dla ludzi którzy pchają ten cały cyrk. Niestety, szacunku zero.

Xxxx
@były pracownik 27.08.2018 12:48

Elo, idę na rozmowę jako pracownik biurowy, aktualnie pracuje, czy możesz więcej rozwinąć swoją myśl, jakie są obowiązki, czytała ze skacze się i trzeba robić wszystko, aktualnie mam prace i nie chce sobie pogorszyć

Zostaw opinię o Fundacja Fly - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Fly